Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz gratuluję auta, tym razem z nowym silnikiem :) Jak już Cię nie trzyma gwaracja to uwalniaj wydech, hyrbrid turbo, program i jazda z koksem ile się da :D Auto już jedzie bardzo dobrze ale może być petarda !

 

 

jo, TTS ale to co spotyka się w salonach Porsche to nie chce się jeździć autem do jakości obsługi BMW Porsche ma długą drogeee, spoko iz mam m235i i z miłą wizytą w ASO BMW można zapomnieć to co się wyprawia w Porsche. Teraz to doceniam BMW za całokształt marki :)

 

Interesujący temat, możesz coś więcej powiedzieć. Na czym polegają największe różnice w jakości obsługi. Rozumiem, że chodzi głównie o PCS? :)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie jest taki problem po wymianie silnika na inny samochód spala litr oleju na tysiąc kilometrów . Powszechnie wiadomo że te silniki biorą olej bo poprzedni silnik brał litr na 5000 kilometrów i w aso mówili że to norma , ale litr na tysiąc to już trochę przesada . Co robić myślicie że zmiana oleju na bardziej wyścigowy 10 w 60 coś pomoże ?

A tak z innej beczki DownPipe już jest cooler Wagner też czekam tylko na termin ponownego strojenia , liczę na 430 koni i 600 nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaah zapach beznyny z downpipe uwielbiam :)

przed zmiana oleju wlej płukanke moze wyczysci to jakis nagar w pierscieniach olejowych i cos sie poprawi ;)

napewno nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Właśnie, dawaj jakieś njusy, bo jakoś pusto w temacie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dawaj jakieś njusy, bo jakoś pusto w temacie :D

Autko jezdzi cieszy właściciela jak pisałem wcześniej jestem umówiony na ponowne wgranie programu wpadł Dp ale musiałem tymczasowo wyciągnąć .

Ponieważ bez korekty oprogramowania wpadał w tryb serwisowy i nie dało się jezdzić (sondy szalały) Ale tuner obiecał skorygować błędy , także wpadnie jeszcze raz

zobaczymy co się uda zrobić

Niebawem dam znać jakie efekty :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji fotek więcej auta, bo niestety w temacie ich mało jest, weekend się zaczął więc wyciągaj aparat i prosimy o jakąś sesje :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Właśnie, dawaj jakieś njusy, bo jakoś pusto w temacie :D

Autko jezdzi cieszy właściciela jak pisałem wcześniej jestem umówiony na ponowne wgranie programu wpadł Dp ale musiałem tymczasowo wyciągnąć .

Ponieważ bez korekty oprogramowania wpadał w tryb serwisowy i nie dało się jezdzić (sondy szalały) Ale tuner obiecał skorygować błędy , także wpadnie jeszcze raz

zobaczymy co się uda zrobić

Niebawem dam znać jakie efekty :idea:

Róbcie, róbcie bo was mój 17-latek objedzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc klocki track day to po prostu najlepsze klocki jakie miałem .

Sama procedura dotarcia zrób 10 zahamowań ze 100 do 10 i już wiesz że coś jest na rzeczy wyraznie skrócona droga hamowania. Ale co najlepsze im więcej hamujesz tym klocek bardziej sprawnie robi swoją robotę . Hamowanie z 200 do 100 nie robi żadnego wrażenia na klockach po prostu wydaje ci się ż jedziesz bolidem F1 .

Podsumowując to moje trzecie klocki w tym aucie (tarcze wciąż orginał) pierwsze Mperformance były ok drugie EBC naprawdę dobre . Ale te POwer Stop Track day rewelacja

Z czystym sumieniem mogę polecić kosztują trochę więcej niz reszta ale są warte swojej ceny. :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Członkowie klubu

Bardzo miło :D

Jak z programem, na czym teraz jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.