Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku odnośnie spalania nowego silnika ,pali ze 4 litry mniej średnio od poprzednika . Fakt przejechłem dopiero 500 km na nowym ale od razu czuje różnice.

Nie wiem gdzie szukac fenomenu ale myślę że ja swój traktowałem od pierwszych kilometrów po prostu z buta.

Poprzedni właściciel mógł go docierac ze 2000 tyś i dlatego mniej pali .Co wy myślicie o tym. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzn. jakie masz teraz spalanie? U mnie wychodzi jakieś 13 litrów przy jeździe 80% miasto dość dynamicznie 20% spokojna trasa.

Ja wcześnie j miałem średnie 13-14 l tera 9-10 l comp po zatankowaniu pokazał prawie 800 km do przejechania a ja mam bak 52 litry wcześniej max 600km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót w wielkim stylu nowy silnik jest genialny ,nie mogę się nacieszyć .

Chłopaki zrobili dobrą robotę.

Ide jeżdzić dalej korzystać z ostatnich suchych dni :D

Arek, teraz trzeba będzie zrobić jakiegoś spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja wcześnie j miałem średnie 13-14 l tera 9-10 l comp po zatankowaniu pokazał prawie 800 km do przejechania a ja mam bak 52 litry wcześniej max 600km.

Może tak było przez ten katalizator?

Właśnie... co zrobiłeś z katem? Wycięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku odnośnie spalania nowego silnika ,pali ze 4 litry mniej średnio od poprzednika . Fakt przejechłem dopiero 500 km na nowym ale od razu czuje różnice.

Nie wiem gdzie szukac fenomenu ale myślę że ja swój traktowałem od pierwszych kilometrów po prostu z buta.

Poprzedni właściciel mógł go docierac ze 2000 tyś i dlatego mniej pali .Co wy myślicie o tym. :?:

Wiesz że to niemożliwe przez silnik, skoro to ten sam? :) Skoro przejechałeś 500km toś nawet nie mógł od baku do baku sprawdzić tego dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jakie masz teraz spalanie? U mnie wychodzi jakieś 13 litrów przy jeździe 80% miasto dość dynamicznie 20% spokojna trasa.

Ja wcześnie j miałem średnie 13-14 l tera 9-10 l comp po zatankowaniu pokazał prawie 800 km do przejechania a ja mam bak 52 litry wcześniej max 600km.

 

 

Mniej niż moje 1.6 :cry2: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Arek pomiary z kompa przy wymianie silnika to fikcja poczekaj jak jak zalejesz 4 bak to powinno powrócić do normy.

Arek fajnie iż wróciłeś do żywych.....\ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Ja właśnie też na wagnera czekam :D

Przy okazji, "nowe m235i Silnik padł pomocy." :D

ktoś mi powie jak zmienić tytuł bo dawno nie aktualne a nie potrafię tego zmienić :duh:

 

Zmieniłem ale możesz wpisać co chcesz, wystarczy zmienić tytuł w pierwszym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też na wagnera czekam :D

Przy okazji, "nowe m235i Silnik padł pomocy." :D

ktoś mi powie jak zmienić tytuł bo dawno nie aktualne a nie potrafię tego zmienić :duh:

 

Zmieniłem ale możesz wpisać co chcesz, wystarczy zmienić tytuł w pierwszym poście :)

Dzięki jest ok .Ale dalej w postach jest stary opis . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.