Skocz do zawartości

Brak dzwieku F10


tomob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem BMW 520 F10 (2011), wczoraj zdarzyła się taka dziwna rzecz. "Padło" nagłośnienie w samochodzie. Nie działa radio, CD, itd.. przy parkotronicu nie słychać ostrzeżeń itd.. Przedtem wszystko działało. Tak jakby jakiś wzmaczniacz audio się zepsuł... Dziś jest to samo.

 

Bardzo proszę o informację, co może być przyczyną tej sytuacji?

 

Samochód jest jeszcze na gwarancji

 

Pozdrawiam i dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już coś takiego dwa razy. Wróciło do normy po ponownym wyłączeniu i odpaleniu auta. Zresztą tego typu samonaprawiających się przypadłości jest więcej- znikający wyświetlacz deski rozdzielczej, a u mnie kiedyś nawet przestała działać na chwilę elektryka szyb i lusterek. Oczywiście serwis twierdzi, że brak jest jakichkolwiek błędów lub innych śladów po tych zdarzeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod kupilem jako używany z salonu. z gwarancją itd.. , oswiadczeniem ze jest bezwypadkowy. Teraz naprawiam usterkę w innym salonie, niż kupilem. I salon ten (w którym naprawiam), twierdzi że cos jest nie tak, bo przy wzmacniaczu (jakejs zaslepce), brakuje zatrzaskow, aku jest z 2013 - a najgorsze że te rzeczy nie są odnotowane w historii samochodu w BMW. Salon ten ponadtwo twierdzi ze nie podlega to gwarancji, bo byla jakas nieautoryzowana naprawa..., Gadają oni z salonem w ktorym to kupilem. To są jakies jaja!

Dokładam fotkę, zrobioną przez salon:

 

http://images.tinypic.pl/i/00616/n70ypbhdzkk9_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.