Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
A ja uwazam ze auto jest spoko. Pod warunkiem ze nie jest zlepiane z 2:-D Czytaj, ze nawet jesli je kupi i wlozy 10 tys na start bedzie dalej jezdzic:-)

 

A nie lepiej kupić od razu za 45 tys. zł taką samą ale z przebiegiem 150 tys. km? Dziwną masz logikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też miałem 545i na sprzedaż niedawno. 2004 rok i 140 tys km. przebiegu. Zainteresowanie średnie, bo nie miała nic z Mpakietu, nawet kierownicy, ale miała w Niemczech obniżone zawieszenie i felgi 18 cali więc wyglądała nie tak źle. No ale bez tych zderzaczków i progów M, ciężko sprzedać 545i albo 550i. Tylko ja miałem przebieg niziutki, udokumentowany w ASO do samego końca, więc znalazł się rozsądny człowiek w ciągu miesiąca z tego co kojarzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 545i na sprzedaż niedawno. 2004 rok i 140 tys km. przebiegu. Zainteresowanie średnie, bo nie miała nic z Mpakietu, nawet kierownicy, ale miała w Niemczech obniżone zawieszenie i felgi 18 cali więc wyglądała nie tak źle. No ale bez tych zderzaczków i progów M, ciężko sprzedać 545i albo 550i. Tylko ja miałem przebieg niziutki, udokumentowany w ASO do samego końca, więc znalazł się rozsądny człowiek w ciągu miesiąca z tego co kojarzę.

Umówmy się, ilu jest amatorów takiego modelu, kilku? Z tych kilku wyłącz jeszcze konkretne preferencje i nie raz jest tak, że auto stoi nie miesiące ale lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze auto jest spoko. Pod warunkiem ze nie jest zlepiane z 2:-D Czytaj, ze nawet jesli je kupi i wlozy 10 tys na start bedzie dalej jezdzic:-) Nie kazdy kupuje 4.5litrowa bezyne przebiegiem 300 tys po modach. Wiadomo ze nie bedzie to salon. Widac to po fotelu kierowcy i obklejanym prodzie ale to nie skresla auta. Podoba mi sie ciekawe za ile ktos je wyhaczyl:-D

 

Czasami jak takie auta są "zapuszczone" to ich naprawa, doprowadzenie do stanu takiego jakiego byś kupić za 50k pln jest niemożliwe.

To skomplikowane auta i jak ktoś źle serwisował lub wcale nie serwisował, to będzie to skarbonka bez dna i nigdy jej nie przywrócisz do dobrego stanu. Naprawiasz jedno, psuje się drugie i tak wciąż.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No a jaki problem? Znajdź na mobile.de i kup. Tylko zapłacisz z 55 tys. złotych. I tu jest problem pogrzebany. Polacy chcą kupić auto za 80% wartości i potem się dziwią, że gdzie pojadą tam złom. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na wielu forach o niej pisano

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=27&t=51189&p=721747&hilit=e60+545+Pabianice#p721747

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=57&t=142373

 

na początku roku była na sprzedaż w Pabianicach, nowy nabywca już się jej pozbywa

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym bardzo chetnie kupil 550i od szkopa gdyby nie zlodziejskie oplaty w naszym kraju.

 

A za te co są w naszym kraju myślisz, że akcyzy nikt nie płacił?? :) Nie z tego wynikają niższe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dałem sobie z nia spokój z wygladu ładnie wygląda , ale pewnie coś ja boli . Ostatecznie pojechalem po 545i do szwajracii w sedanie i jestem z niej bardzo zadowolony , stan igła :) i maly przebieg jak na rocznik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I kupiłeś całe, nieuszkodzone? Jaki przebieg, rocznik, kolor i wyposażenie? I ile wyjdzie Cię gotowy do rejestracji? Sorry, że wypytuję, ale w Szwajcarii są najdroższe auta, a wiem w jakiej kwocie szukałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.