Skocz do zawartości

Wtryskiwacze CR i opiłki w układzie paliwowym. E46 2.0d 150k


radekracer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Moje " bezawaryjne" bmw znów przyprawia o ból głowy. Zawiozłem wtryskiwacze do regeneracja w BOSCHU, wyszło że kompletnie padnięte( 580 zł/szt. naprawa). To nie wtryski są dużym problemem, lecz opiłki w układzie paliwowym. Czy ktoś miał podobny problem? Jaka jest procedura naprawy i czyszczenia całego układu co po kolei należy wymienić? Chciałbym to zrobić za rozsądne pieniądze i pozbyć się tego auta. Zregeneruję wtryski, mam drugą pompę CR w garażu, sprawdzę mam nadzieję, że dobra, następnie filtr paliwa i czyszczenie układu. Pytanie czy coś jeszcze, czy ktoś miał podobny problem i odpowie jak to przedstawia się kosztowo? Dodam, że kierownik w BOSCHU poradził mi, żebym nie tracił swoich pieniędzy, to mam poszukać używanych wtrysków i nie patrzeć na resztę to wtedy jakoś by to pochodziło(nowe/ regenerowane szybko zapchają się opiłkami), niestety dwa zamówione już komplety okazały się bublem, odesłałem. Pomóżcie, nie mam pomysłów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności pompa paliwa produkuje opiłki bo jest już na wykończeniu do tego wymiana filtra i czyszczenie całego ukladu paliwowego łącznie ze zbiornikiem... dla jasnosci nie pisze o pompce progowej :duh:

 

Nie pompa paliwowa,tylko pompa wysokiego ciśnienia.

Do czyszczenia cały układ: zbiornik wysokiego ciśnienia,wtryskiwacze,zbiornik,oraz regeneracja pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.