Skocz do zawartości

Harmam/Kardon


ElDiablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ja też mam H-K, gra nienajgorzej... choć szczerze mówiąc po "trzecim od dołu" zestawie spodziewałem się lepszego efektu.

Co z tego, że ma 600W jak przy połowie głośności zaczynają harczeć głośniki... Jeden już wymieniałem w ASO, ale teraz zaczął mi harczeć kolejny.

 

Żeby jasne było - nie słucham na full :wink: z reguły nie więcej jak 20%, a 50% nigdy nie przekroczyłem z uwagi właśnie na harczenie...

W większości słucham zgranych na CiC płyt CD, więc nie jest to też kwestia jakości źródła dźwięku...

 

Gdybym teraz zamawiał auto - to nie wiem czy nie wolałbym wziąć podstawowego zestawu, a te 5000 zł zostawić w jakiejś dobrej firmie zajmującej się nagłośnieniem...

Myślę, że fabrycznie dopiero zestaw B&O gra jak powinien. Ale cena też odpowiednia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O gra rewelacyjnie - zaletą tego systemu jest to że w każdym miejscu w aucie gra tak samo.

I moim zdanie jest wart swojej ceny. Dobre audio w samochodzie musi być.

Jednak polscy dealerzy nie dokładają takiego sprzętu bo jak słyszałem kto kupi taki samochód. (ja wcześniej kupiłem F10 u Olszowca ze zwykłym systemem i to był mój najgorszy zakup)

 

Na prawdę polecam B&O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam..pod warunkiem że słuchasz cicho jest dobrze i wyraźnie. Przy 1/3 skali głośności jest już poczatek metalicznego jazgotu, a dalej to ...maskarka. Można oczywiście się ratować zmianą ustawień w L7 i parametrów equalizacji ale ..wtedy gdy jest cicho brakuje szczegółów.

Można sobie wrzucić lepsze głośniki i bedzie cacy;-)- Szczególnie fabryczne tweetery są ostre i przy głośniejszym graniu robią wspomnianą masakrę .Przy cichym słuchaniu - sa ok. Średnie tony - srednio ale akceptowalnie, bass -całkiem ok.

Dla mnie system ok za ta kasę. Ponownie bym zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.