Skocz do zawartości

Chiptuning e90 163km ed - gdzie ?


luki19921

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani

To może najpierw napisz skąd jesteś ??

 

44tuning od razu sobie odpuść to banda oszustów i partaczy.

 

We wrocku masz Jetronic, Ecu project i ADT z tych których warto polecic

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba nie chciało Ci się czytać o tuningu skoro zadajesz takie pytania... Jasne,że bez hamowni się da,ale chyba chciałbyś mieć to zrobione dobrze,czy może tylko tanio???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że czytałem, oczywiście że zależy mi na dobrej robocie, ale po to właśnie chyba jest forum nie ? żeby zapytać o coś, czego się nie wie ;) więc okej, dziękuje za pomoc pozdrawiam ;)

 

No to jak zależy Ci na dobrej robocie to pojedź te 700 kilometrów w 2 strony. Ile to Cie wyjdzie, 200zł? Przynajmniej będziesz miał pewność, że wszystko jest ok.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem robione e90 163km w krk gcstuning polecam jednie problem to się z nimi dogadać jechałem też kawał drogi do nich no może nie tak daleko jak ty a jego siedziba mieści się na zadupiu krk wiec chciałem mu zostawić samochód i potem odebrać bo po co miałem z kobitą czekać tam 5 godzin:) to mnie odesłał do jednego gościa potem z powrotem do niego i takie lekie zamieszanie miałem nadzieję że zostawię mu furę i odbiorę np za jakieś 6 godzin i dowidzenia...ale po za tym świetna robota 1300 zł płaciłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecyduję się na TC Performance Łódź, albo Poznań, muszę tylko się dowiedzieć czy w Poznaniu jest hamownia. Co do przyrostu mocy, zważywszy na obniżoną moc jako silnik Efficient Dynamisc, myślę że ponad 200km to spokojnie da się z tego wyciągnąć. Plusem jest moment obrotowy, który wynosi 380 Nm, więc też jakieś +100 może się uda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam pytanko odnośnie tej wersji może trochę odbiegające ale nie chciałem nowego tematu zakładać. Czytałem na jakimś forum zagranicznym że wersja ed to ten sam silnik co w zwykłej werji 184hp tylko ze zmienionym oprogramowaniem. Więc mam pytanko czy jest mozliwość zmiany oprogramowania w wersji ed na tą z wersji 184hp?
Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój robiłem w R-Performance w W-wie. Zrobione 15kkm bez problemów. Dobry wynik i przyjazna cena. Chociaż pózniej znalazłem rożne opinie na jego temat to polecić mogę z własnego doświadczenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.