Skocz do zawartości

e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
No może, chociaż wyszło później. Co do komfortu to właśnie z tego względu nie jestem zwolennikiem F30 i zawsze wolałbym kupić dwa lata starszą F10, chyba, że mówimy o jakichś mocnych, sportowych wersjach F30, bo prowadzi się super, jest dużo bardziej bezpośrednie niż F10. F10 to taka mega komfortowa kanapa. Audi A4 też dupy nie urywa, no i ten przedni napęd... szkoda gadać. :) Generalnie ta klasa jest mało komfortowa, bo nie może robić konkurencji droższym braciom. Tak naprawdę, jak ktoś chce komfort i dużo miejsca w tej klasie to powinien sobie kupić Passata, bo za tę samą kasę będzie miał dużo ciekawszą wersję niż w Audi albo BMW. Jak to zwykle bywa.. życie to sztuka wyboru. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan a bmw na e46 e39 i e38 się skończyło...

mmw wybrałem f30 ponieważ fajnie jeździ i dobrze wygląda, ale merc czy audi jest bardziej komfortowe od bmw.

 

Nie no kolego poniosło Cię za mocno z tym komfortem :) nie wiem jak w mercedesie bo nie jeździłem ale jeśli chodzi o Audi i BMW jak dla mnie to BMW bije Audi na ryj :8)

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj jeździłem nowym A6 143KW :?: diesel. Żadnego WOW to auto nie robi, w środku elegancko ale nic lepiej jak w nowych BMW, oczojebne zegary podświetlone na biało, nasrane przycisków na konsoli środkowej. W prowadzeniu też żadnego szału, być może przez fotele bo wyglądały na podstawowe ale komfort gorszy niż u mnie na 'sportach'. Ogólnie straszne "drewno" to audi. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli audi to tylko quattro :8)

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.