Skocz do zawartości

Czym będziesz / już jeździsz po X3


matlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
F07 jest piękna :)

http://www.nydailynews.com/autos/ugliest-cars-world-gallery-1.1352704?pmSlide=1.1352692

http://www.carscoops.com/2015/11/bmws-all-new-2018-5-series-gt-takes.html

Ask 100 people which is the ugliest car in BMW’s range today, and 99 would probably point to the 5-Series GT, but that hasn’t deterred the Bavarians from developing a successor.

 

Ja lubię być tym 1% :)

Autko ma swój urok szczególnie jak nim pojeździsz, takie F25 to paździerz przy nim, jest też sporo lepiej niż w F10 :)

Kupując ostanie F10 miałem brać F07 ale dwie sztuki zwinęli mi sprzed nosa,ładne sztuki schodzą na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

X5 super wygląda ale w porównaniu z F10 a tym bardzie 5GT gorzej jeździ.

Co znaczy gorzej jeździ? Nie wiem jaka jest różnica między X5 a X6, ale X6 na M-kowych kołach szerokości 275/315 jeździ lepiej niż większość BMW na seryjnych oponach o szerokościach rowerowych. Zresztą w ogóle 5TG ma zbliżoną linię do X6 najbardziej jeśli już porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
X5 super wygląda ale w porównaniu z F10 a tym bardzie 5GT gorzej jeździ.

Co znaczy gorzej jeździ? Nie wiem jaka jest różnica między X5 a X6, ale X6 na M-kowych kołach szerokości 275/315 jeździ lepiej niż większość BMW na seryjnych oponach o szerokościach rowerowych. Zresztą w ogóle 5TG ma zbliżoną linię do X6 najbardziej jeśli już porównywać.

 

X5 a tym bardziej X6 to wóz drabiniasty i jazda nimi ma niewiele wspólnego z komfortem.

Np. uważam że E70 jest tylko trochę lepsze od E83 a gorsze od F25 i mówię to z własnego doświadczenia a posiadałem więcej niż po jednej sztuce.

F15 jeśli chodzi o jazdę dalej ma daleko do limuzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc 1% wybrałem 5gt zamiast X5. F15 mi się nie podoba, jest nijakie i do tego nie mogłem znaleźć sobie optymalnej pozycji za kierownicą, w 5gt jest bardzo wygodnie. A środek z brązową skórą jest świetny. W porównaniu do F10 widać że jest półkę wyżej, choć nie daje takiej frajdy z jazdy jak f10, bo to już jednak kawał auta.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a ja byłem miesiąc w Stanach i jeździłem jakimiś badziewiami typu trialblazer czy toyota tacoma. I jak wróciłem , wsiadłem do swojej X3 i zrobiłem trasę Warszawa Rzeszów to od razu banan pojawił się na twarzy.

W tych autach kierownica nie jest przeznaczona do zmiany kierunku jazdy ,ale do trzymania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moim kolejnym celem jest Macan GTS,na razie postanowilem nieco ,,ulepszyc" X3.

W maju instaluje u dealera Dinan stage 1 i mam nadzieje na osiagi godne nowej rejestracji... :-)

 

 

http://i.imgur.com/aC1Po7s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuja moment okolo 500 nm i ponad 360 km,pozyjemy zobaczymy...

Zdejmuja tez ogranicznik predkosci i zwiekszaja wydajnosc pompy wodnej.

Nie omieszkam zdac relacji po montazu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.