Skocz do zawartości

F10 i Iphone 5S


tomsiu1972

Rekomendowane odpowiedzi

W korkach w drodze do pracy przeglądam większość korespondencji a że firma działa we wszystkich strefach czasowych to mam tego rano czasem setkę. Przejrzenie szybkie na ekranie w aucie jest ogromnym benefitem. Ide na spotkanie do szefa zorientowany i przygotowany. I po to wymyślono takie funkcjonalności. Do tego jeszcze jak wózek sam sunie w korku to już pełnia szczęścia. Jestem spokojny o to że w nic nie walne jak się zaczytam :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie trzeba mieć wyposażenie żeby działały z notem maile? no i po kablu czy bluetooth?

 

Działa mi po kablu i po BT.

Na Note3 zdarzało się że nie zawsze po BT zaciągnął SMS'y ale przy Note4 już zupełnie poprawnie wszystko działa :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Takie pytanie. Muzyka gra przez BT. Przez przyciski na ekranie, na kierownicy oraz z prawej strony radia wybor utworu dziala bez zarzutu. Nie udalo mi sie jendnak znalezc play czy pause/stop. Jak chce zatrzymac muzyke na chwile to tylko z telefonu. Jakies pomysly?
Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem tak, chyba przez analogię do CD. Robi mute/unmute. W sumie nie zwróciłem uwagi czy to zatrzymuje muzykę czy tylko wycisza....

 

Nie mniej problem pisząc wprost jest taki:

1. Wsiadam, odpalam.

2. Muzyka nie gra. Aplikacja w tle cały czas włączona.

3. Wciskam pokrętło i nadal nie gra.

4. Wciskam na telefonie, rusza, ale tylko na telefonie, w radiu dalej cisza.

5. Żeby to obejść wybieram CD i ponownie BT jako źródło dzwięku i wtedy rusza play.

6. Jeżeli wykonam pkt. 5 od razu to ok, jak po 3 i 4 to już kaplica, restart apki w telefonie, restart połączenia BT i dopiero 5.

 

No i przydałoby się wiedzieć czemu tak i czy nie da się tego przeskoczyć sprawniej.

 

IPhone 5, soft podniesiony na maksa, soft w BMW podniesiony jakieś 3-4 miesiące temu.

Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja zauważyłem że jest tak:

 

Telefon podłączony, włączam aplikację, muzyka gra. Kiedy wyjdę z auta i wrócę bez używania telefonu to też się sama włącza, ale kiedy podczas tego wyjścia używam telefonu, odpalę kilka innych apek np Youtube czy Facebook to już po powrocie do auta robi się kaszanka, trzeba włączać od nowa i to tak jak mówisz wyjść z BT na coś innego i z powrotem :evil:

 

Mute/unmute zatrzymuje muzykę u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Też tak robiłem, tym bardziej że w f20 nie miałem streamingu BT i przywykłem do USB. Ale denerwuje mnie to bo lubię zamiast tych samych piosenek na usb posłuchać np setów z Mixcloud czy Podcastów :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja opowiem swoją historię :D Ostatnio czytałem sobie o Conected Drive, BMW Online itp. Po kontakcie telefonicznym Pan z BMW powiedział mi, że w PL Conected Dive działa w samochodach wyprodukowanych od lipca 2013 (mój lipiec 2011), więc temat odpuściłem. Wchodząc w internet jest komunikat, że internet w tym kraju niedostępny i również odpuściłem temat. Później zaczałem aktualizować soft do multimediów. Ściągnąłem wersję UPD01008 z www.bmw.com/update. Dodam, że na polskiej stronie po wpisaniu VINu był plik UPD01006. Mam Iphone 6, soft v8.4 i nie działała mi funkcja smsów. Walczyłem z tym bardzo długo i w końcu wczoraj postanowiłem podłączyć telefony moich kolegów i sprawdzić (lumia 640, MyPhone jakiś tam). Lumia nie chciała się sparować, natomiast MyPhone połączył się, książka się wczytała, ale smsy również nie były wyświetlane. Załamałem się :twisted: Dzisiaj rano jadę samochodem, a tu nagle na wyświetlaczu widzę kopertę przy zasięgu, sprawdzam i mogę przeczytać smsa oraz dodatkowo włączyć czytanie. Nie wiem co tak naprawdę naprawiło problem, ale działa :8) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobiłeś. Jak jest dobrze wszystko poustawiane to tak to działa właśnie - ciulowo.

Z iPhona zobaczysz tylko to co akurat przyjdzie kiedy telefon jest połączony z autem - jak dobrze pójdzie - bo czasem nie robi. Mowa o SMS bo emalie wogóle nie robią.

Z samsungiem kiedyś to ćwiczyłem to nawet wszystkie SMS zapisane w telefonie wyświetlał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mało tego ja widzę tylko początek wiadomości i …koniec!!!

Jak klikam w wiadomość to się cała nie wyświetla:(

I jeszcze coś totalnie denerwującego. Jak przychodzi info o nieodebranym połączeniu to nie można zrobić opcji oddzwoń!!!???

To jakieś jaja.

Powiem szczerze że gdyby można było korzystać z funkcji CarPlay to bym całego fona przeniósł na ekran - mam nadzieję że jacyś magicy kiedyś to udostępnią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo emalie wogóle nie robią.

 

No jak nie. Mozesz sobie przeciez ustawic konto emailowe. Fakt nie jest to plug & play jak z SMSami ale ja uzywam tych email przez BMW Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale u mnie nie da się samochodu dodać do bmw online pomimo, że samochód ma na wyposażeniu. Ani ASO, ani infolinia nie potrafią wyartykułować nic sensownego w temacie. Nie znam opcji o której mówisz. sądzę, że emalie powinny działać jak SMSy.

 

Somnambulik - ja mam całe smsy - sprawdź ustawienia SMS w powiadomieniach w iPhonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.