Skocz do zawartości

BMW E39 530d 2001 rok VIN WBADL72080BZ76138".


Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś rozkodować Vin bo ja nie mogę sie wogóle zalogować ASAP - Aftersales Assistance Portal

Vin BMW WBADL72080BZ76138 zawracam głowę tą bmw bo mam ja za dobrą cenę wiem że zderzak został zmieniony z wersji bez sprysków bo tańszy błotnik jakaś przygoda http://olx.pl/oferta/bmw-530d-m-pakiet-CID5-ID4cUS7.html#a63a87dfcf

Edytowane przez Piotr18r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, popraw temat. Powinien brzmieć "BMW E39 530d 2001 rok, Zgorzelec, VIN WBADL72080BZ76138".

 

Nie wiem skąd pomysł, że to auto wyszło z fabryki ze spryskiwaczami. Wg VINu poza M pakietem ten samochód nie ma nic z dodatków, totalne nic.

 

Vehicle information

 

VIN long WBADL72080BZ76138

Type code DL72

Type 530D (EUR)

Dev. series E39 ()

Line 5

Body type LIM

Steering RL

Door count 4

Engine M57

Cubical capacity 3.00

Power 142

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour TITANSILBER METALLIC (354)

Upholstery STOFF HEADLINE/ANTHRAZIT (G3AT)

Prod. date 2001-11-12

 

Order options

No. Description

302 ALARM SYSTEM

337 M SPORT PACKAGE

339 SATIN CHROME

428 WARNING TRIANGLE

438 WOOD TRIM

441 SMOKERS PACKAGE

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

694 PREPARATION FOR CD CHANGER

705 M SPORT SUSPENSION II

710 M LEATHER STEERING WHEEL

715 M AERODYNAMICS PACKAGE

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

788 M LT/ALY WHEELS

818 MAIN BATTERY SWITCH

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

880 ENGLISH / ON-BOARD DOCUMENTATION

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

925 SHIPPING PROTECTION PACKAGE

 

Series options

No. Description

520 FOGLIGHTS

661 RADIO BMW BUSINESS

853 LANGUAGE VERSION ENGLISH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł to sprzedajacego a raczej bajka że po stłuczce zmienił na zwykły bo był 200żł tańszy ale w polsce nie dziwi mnie nic dla tego sprawdzić chciałem , zdięcia nie są dobrej jakości mało co widać na nich biedna jest a właściciel ma cheba już jej dość pamiętam jak startował z ceną coś koło 20tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko czy zyskujesz? Przecież każdy kto się potarguje będzie miał taką "lepszą" cenę na ten samochód. Widocznie po prostu nikt go nie chce nawet za tę lepszą. Auto tyle jest warte za ile ktoś chce go kupić i tyle. W Polsce jest to wartość zaniżona o 20%-30% niż w cywilizowanych państwach. Przecież możesz go dokładnie sprawdzić w dobrym serwisie i może faktycznie poza pochodzeniem auto jest ok (nawet jak ma cofnięte 200 tys. km). Za takie pieniądze to w sumie byłby to cud nad Wisłą, no ale w Polsce same cuda. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie kupił przekładki z angola . Nie to że nie da sie dobrze przełożyć ale jaką mamy gwarancje że w tym przypadku jest wszystko prawidłowo zrobione . A pisze to po przykrych doświadczeniach mojego kumpla który kupił Subaru po przekładce . I po jakiś dwóch miesiącach jazdy auto się zapaliło . Okazało się że aby zaoszczędzić zamiast wymienić instalacje to ją tak posztukowali aby była dłuższa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepsza cenę za ten samochód niż ta z ogłoszenia obawiam sie anglika trochę ale nie ryzykujesz nie zyskujesz

 

 

Kupuj jednego trupa na allegro bedzie mniej :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek, nie będzie, bo góra po 6 miesiącach znowu pojawi się na portalach aukcyjnych. I tak w kółko - do następnego jelenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladałeś że wszystko wiesz na temat tego samochodu wiem że goście z forum nie są steptycznie nastawieni na angole słowo przeróbka i już samochód jest skreślony a ja mam kilku znajomych co przerobiło angliki i jeździ bez najwiekszych problemów chętnie bym usłyszał słowo od takiej osoby co oglądała te bmw i wie coś a nie domysły bo myślę że takie forum tylu znawców to ktoś jest taki cheba ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz sam obejrzeć? Mam wrażenie że niepotrzebne są tobie żadne wskazówki, dotyczące skutków nieprawidłowych i niefachowych przeróbek "anglików" Poczytaj sobie czym to grozi i zwróć się do fachowca, który wie jak to powinno wyglądać. Innej prawidłowej oceny bezpieczeństwa jazdy takim bolidem nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko biedacy kupują przerobione złomy z angli i tyle w temacie nie stać Cie na bmw kup pandę a będziesz zadowolony.

 

Przerabianie tego złomu powinno odbywać sie tylko w aso a nie w garażu na wiosce ,ostatnio byłem po Felgi u faceta i na placu na deszczy stało takie 330ci wybebeszane okna pootwierane i zalane w deszczu powiedział ze jeszcze 2 tyg i bedzie po przeróbce :duh: szkoda ze foty nie zrobiłem widzielibyście ten profesjonalizm .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko biedacy kupują przerobione złomy z angli i tyle w temacie nie stać Cie na bmw kup pandę a będziesz zadowolony.

 

Napisane brutalnie, ale prawdziwe w 100%. Ja bym to inaczej określił. Nie stać Cię na BMW z 2005 roku to kup z 2000, ale dobry, solidny egzemplarz. A Polacy mają tę cechę, że na siłę szukają samochodu, na który ich nie stać. I w ten sposób mając kasę na dobre E39 ludzie szukają E60. A potem jest płacz, że E60 się psują. :duh:

 

Ludzie. Myślicie, że normalni Niemcy nie jeżdżą starymi autami??? Jeżdżą i jest ich mnóstwo, tylko są to auta w dobrym stanie, z niedużymi przebiegami. Tak samo bzdurą jest, że Niemiec jak jeździ diesel'em to już 50 tys. km rocznie. Mogę pokazać mnóstwo aut, które mają po 15 lat i najechane 100 tys km i są to diesele. Tylko kosztują odpowiednio dużo, a nie tyle co igiełki w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przykład e39 z 2000 roku z przebiegiem 89000 za 10000 euro .

Takie auto nigdy do nas nie trafi no chybaczerzyvwyjedzie z aso trafi pod tramwaj :mrgreen: .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam nic na siłe a po za tym czym się różni samochód za 10tyś a za 20 albo 30 w polsce jest takim samym złomem z przeszłością co ten tańszy więc po co się tak trudzić i marnować czas a takie wypowiedzi typu nie stać cię na bmw to sobie kup pande to zatrzymajcie dla siebie bo to nazywa się szpanem bo ja mam bmw i stać mnie na jego utrzymanie żenada nie każdy jest idiotą co wydaje pieniądze na pieczątke by tylko była w ksiażce na tym się nie jeździ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twoja wypowiedz potwierdza ze nie masz kasy na dobre bmw i szukasz najtańszego egzemplarza zeby tylko było to bmw

Wiec kup cos taniego i nie truj bo nie ma sensu jezeli chcesz jeszcze taniej to kup cos z Włoch z innymi numerami fabrycznymi bedzie jeszcze taniej :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mógł to bym dupy nie zawracał nikomu mam daleko bramki paliwo i czas

 

 

Skorzystaj z usług firmy, która pojedzie i sprawdzi to za Ciebie...ja tak zrobiłem i powiem Ci szczerze, że jak bym sam pojechał oglądać to "cudo" lub jak nazwał je sprzedawca "igłę" to bym się tylko wqrwił i stracił kase na bramki i paliwo :)

Zobacz raport jaki dostałem :)

 

http://postimg.org/image/i883js59x/

 

Powodzenia w szukaniu wymarzonej buni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
puszka5 dobry sposób co do bmw nie chce wydawać wiecej na e39 niż 15 w kraju ma to byc samochód do tyrania a nie użalania się nad nim w weekendowe popołudnia jak mam kupić konkretnego to napewno nie w polsce i psełdo fanatyków bmw co po niektórzy za takich się uważają byle sprzedać ,w polsce panuję jeszcze coś takiego jak pokaz swojej zamożności a bo mam bume albo audi i jestem piekny ja szukam jak wspomniałem do jazdy nie szpanowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym czym się różni samochód za 10tyś a za 20 albo 30 w polsce jest takim samym złomem z przeszłością co ten tańszy więc po co się tak trudzić i marnować czas

 

Ty jesteś głupi czy udajesz?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 3.4 aut po przekladce sie szybko pierdoli. Piotr piszesz ze kupujesz do tyrania wiec po co w ogole sie pytasz o zdanie. Kup najtansze e39 3.0d przeciez predzej czy pozniej po tyraniu i tak bedzie w nim cos do roboty:-) ogolnie do tyrania proponowalbym e30 lub e36 lepiej lata bokiem i spalisz lepiej kapcia:-)
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.