Skocz do zawartości

E61 530d 2006, Miedzyborz WBANS71020CP22508


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

intersuje mnie BMW 530d z ponizszego ogloszenia:

http://eurocar-pawlowski.otomoto.pl...C34505584.html

Co o nim sadzicie ? Czy ktos z was moglby po numerze VIN dobrac sie do danych z serwisu, co bylo naprawiane i kiedy ?;-)

Powiem tak.

Podoba mi się ten samochód.

Jeśli szukasz dobrej sztuki to warto właśnie to auto sprawdzić w ASO.

Ja bym tak zrobił.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

to mój samochód

 

tanio kupiłem i tanio sprzedaję, jeżeli ktoś chce mi za niego zapłacić 40 tys zł to się naturalnie nie obrażę :)

 

A poważnie zainteresowanym mogę wysłać PDF-a z ekspertyzą auta sporządzoną przez niemieckiego rzeczoznawcę na potrzeby aukcji salonu z jakiej kupiłem tą sztukę. Przyjechałem nią na kołach prawie 1100km z Trier i polecam z czystym sumieniem. W kwietniu Niemcy wystawiali ją za prawie 10 tys e.

 

Tu więcej zdjęć już z kraju : http://allegro.pl/bmw-530d-231km-10-2006-z-niemieckiego-salonu-bmw-i4643016292.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z nim nie tak ze prżecenili to auto z 10000 euro na 6000 :duh:

 

Mysle ze trzeba zadzwonić do wróżbity Macieja on to moze tylko ogarnąć :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecenili tylko zastało im się i oddali na platformę aukcyjną z niską cena minimalną. Też podejrzewam że liczyli na więcej. Ich główna gałąź sprzedaży to nowe Iksy i Miniaki a stare e61 z przebiegiem 266 to dla nich temat "byle wypchać". Jest 2000km po serwisie w ASO. Masz zdjęcia z salonu, z odbioru auta, na tych samych tablicach w Polsce. Auto jest całe w oryginalnym lakierze, z serwisem do końca w BMW, w śmiesznie niskiej cenie. Nie potrzeba wróżbity Macieja tylko biec do Providentu, czy tam Ojca Mateusza od Stefczyka. Na razie dzwonia tylko handlarze dajędwaściaosiemijestemwieczorem.

 

Zgodzę się Zenku że dla kogoś kto sprowadzanie aut z Niemiec zna jedynie z tureckich placyków to jest nie do pojęcia.

Edytowane przez el Presidente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie musze jeździć po kebabach i szukać perełek w niskiej cenie .

Jezeli ja bym chciał kupic auto w pl co mi nie grozi to pojechał bym z autem do aso bmw i dobrze je sprawdził oczywiscie kupil l bym auto tylko opłacone nie na lewa umowę z Niemcem .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że jeździsz po kebabach. Również nikomu lewej umowy z Niemcem nie proponuję. Mieszkam w PL i w Niemczech i jak ktoś nie chce płacić dużej akcyzy wynikającej z zakupu ode mnie z fakturą to może sobie kupić auto na niemiecką umowę ze mną i pokombinować z rzeczoznawcą. Z wizyty w ASO tez nie robię problemu, wiem co mam. Tyle ze osiem stów w Inchcape za sprawdzenie lakieru i podpięcie pod kompa to trochę przegięcie pały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja powiem tak. To auto musiało kosztować z 5000 EUR maks, a pewnie trochę mniej. Dość tanio, ale wystarczy, że miało jakąś małą wadę i czemu nie. W końcu ma trzy cechy niesprzedawalnego kompletnie BMW serii 5: brak skór, manual (w 530d) i kombi. :) Do tego przebieg konkretny. Na takie auto trzeba znaleźć desperata, który po prostu musi mieć 530d i koniec, nawet jak go na taki model nie stać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Zapłaciłem dokładnie 2000 euro i dołożyli mi wczasy w Tunezji. Przeprosili za brak skór i za ogromny przebieg 33 tys rocznie, obiecują się poprawić.

 

Stoi u nich jeszcze e90 w M-pakiecie, ale bez dużej navi i xenonów, cena na Polskę wynikająca z braku tych obowiązkowych elementów wyposażenia 1500 euro, dodają osmioletnią gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym oryginalnym lakierem wszedzoe to bym sie klocil, patrzac na prawe tylne drzwi :wink: no chyba ze tylko one maja oryginalny lakier na prawej stronie :D

ale za te cene, to auto, przynajmniej na zdjeciach, nie wyglada zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. To auto musiało kosztować z 5000 EUR maks, a pewnie trochę mniej. Dość tanio, ale wystarczy, że miało jakąś małą wadę i czemu nie. W końcu ma trzy cechy niesprzedawalnego kompletnie BMW serii 5: brak skór, manual (w 530d) i kombi. :) Do tego przebieg konkretny. Na takie auto trzeba znaleźć desperata, który po prostu musi mieć 530d i koniec, nawet jak go na taki model nie stać. :)

 

Kolego głupoty piszesz, każde auto się sprzeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Liczyłem na inteligencję czytelnika. :) Pomyśl czasami. Niesprzedawalne w normalnej wartości rynkowej odpowiedniej np. dla sedana w automacie. Różnice są kolosalne. Renault Vel Satis też w końcu się sprzeda... za grosze. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie jest naprawdę fajna.

Srebrne beemki mnie się cholera podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Mi bardzo się podoba. Oczywiście chciałbym sportowe fotele, szyberdach czy inne bajerki jednak w porównywalnym budżecie trzeba by rozglądać się za rocznikiem 2004. Co kto woli. Dla mnie fajne rodzinne kombi :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.