Skocz do zawartości

zolta ko trolka otwartego okna


andrzejc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie cos poszlo nie tak... Montowalem radio i wywalilem prawie do reszty aku. Po zaladawaniu wszystko wrocilo do normy. Natomiast na panelu powiadomien miga i krzyczy symbol otwartego okna. Posiadam instrukcje oryginalna w jezyku, ktorego nie pojelem. Niemiecki to nie moja liga. Po probie tlumaczenia nic nie rozumiem. Co mozna z tym zrobi . Czy mozna to wykasowac bez jezdzenia do kompa? Pozdrawiam i licze na szybka pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o ikonkę otwartej szyby i wykrzyknika z prawej strony to masz problem z "usterką przeciwściskową siłowników szyb". w skrócie -jak zamykasz szybę i włożysz łapę między ramkę a krawędź szyby to szyba nie uwięzi ci dłoni tylko powinna zjechać w dół. W instrukcji zalecają kontrolę układu.

 

Instrukcje w języku polskim ściągnij możesz znaleźć na forum.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz. Tylko nurtuje mnie pytanie skad nagle ta usterka, ktorej wczesniej nie bylo. Czy po rozladowaniu aku moglo nastapic jakies przeklamanie i wystarczy wykasowac blad? Na dobra sprawe nawet nie wiem ktory to uklad i gdzie sie znajduje. Dlugo droga przede mna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, ja walczę z tym już ze 4 miesiące. Poszukaj na forum w znacznej części przypadków pomaga zaprogramowanie szyb (jest na forum). Młodzik za szyby odpowiada FRM czy moduł konfortu) a może to to samo? Jeden jest w nogach kierowcy drugi pod schowkiem, który odpowiada za szyby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, ja walczę z tym już ze 4 miesiące. Poszukaj na forum w znacznej części przypadków pomaga zaprogramowanie szyb (jest na forum). Młodzik za szyby odpowiada FRM czy moduł konfortu) a może to to samo? Jeden jest w nogach kierowcy drugi pod schowkiem, który odpowiada za szyby?

 

Tak, zaprogramowanie do nowszej wersji bardzo często rozwiązuje problem. FRM odpowiada za szyby :)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jajca robicie - opuszczasz szyby (mogą się blokować ) na sam dół, trzymasz przycisk kilka dobrych sekund po czym podnosisz je w górę i również trzymasz przycisk gdy dojdą do końca przez kilka sekund. I to wszystko. Żółta kontrolka ostrzega jak już koledzy napisali przed wyłączoną kontrolą zamykania szyb ochraniającą nasze zimne łokcie przed zduszeniem więc musisz nauczyć okna gdzie jest futryna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sobie jajec nie robi, już takich speców kilku miałem i jakoś wszyscy polegli, łącznie z gościami z serwisowym komputerem. Żadna adaptacja nic nie daje, ręczna komputerowa... Po podłączeniu komputera szyby robią płynnie cały cykl i ..... dalej nic, błąd jak był tak jest do dnia dzisiejszego.A skoro żółta kontrolka informuje o wyłączonej funkcji, to czemu na ekranie jest komunikat o niesprawnej funkcji bezpiecznego domykania szyb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.