Skocz do zawartości

Bmw e46 spalanie


GadAdrian

Rekomendowane odpowiedzi

Czy o wiele lepsze to ja nie wiem, calkiem inaczej sie zachowuje w kazdym badz razie, i zle sie na pewno nie prowadzi. Ale w audi masz takie wspomaganie kierownicy ze podczas jazdy dmuchniecie wiatru moze ci kolo kierownicy obrucic, dla mnie to jest nie normalne bo za bardzo trzeba kontrolowac kierownice na dziurach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem wieloma audi, ok nie są to złe samochody ale nie odznaczają sie niczym szczególnym

 

nie potrafie dostrzec ani jednej przewagi prowadzenia audi nad bmw

wielki zwis który zimą daje sie we znaki, latem tez potrafi płużyć, w większości napęd na przód = prowadzenie identyczne jak passat !! (skoda octavia)

ok audi w quattro prowadzi sie inaczej, racja, zimą potrafi pokazać pazur przy starcie ze świateł/prostej drodze ale nadal ma swoj wielki zwis, silnik przed przednimi kołami, nadal płuży przodem, prawde mówiąc niczym sie nie wyróżnia na tle passata, oktavki

 

bmw moze pozwolić sobie na zupelnie inną filozofie tworzenia samochodów, problemem audi jest VW, ma byc tanio a to mozliwe jest jedynie przed unifikacje audi - vw - skody, co dobrze robi tylko dla skody bo to naprawde dobre samochody różniące sie od audi znaczkiem, jakością wykonania/wnętrzem, reszta jest ta sama, łącznie z prowadzeniem, klient przepłaca za 4zera (....dla frajera*)

bez obrazy dla wł. audi ;p

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? Wsiadz do np passata z 94 roku i audi A4 z tego samego... Przeciez to jest przepasc pod wzgledem prowadzenia. A audii i vw to nie to samo co skoda, mam w firmie na peczki tego, jak i firmowych tak i prywatnych, okropnie szybko sie to sypie, chyba drugi sort czesci idzie ktorych sie do vw nie uzywa. Skoda ma tylko jedna zalete, cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze tez przerabiam tego duzo, sam tez śmigam tymi szrotami w robocie i wiem co pisze

passat z 94roku mnei nie interesuje bo to zabytek

 

ale passat b5/b6/b7 to jedna i ta sama połka co octavia, podobnie jak a4 b5/b6/b7/b8

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? Wsiadz do np passata z 94 roku i audi A4 z tego samego... Przeciez to jest przepasc pod wzgledem prowadzenia. A audii i vw to nie to samo co skoda, mam w firmie na peczki tego, jak i firmowych tak i prywatnych, okropnie szybko sie to sypie, chyba drugi sort czesci idzie ktorych sie do vw nie uzywa. Skoda ma tylko jedna zalete, cene.

 

Tak, ale w tym wypadku porównujesz dwie rózne generacje aut. A4 wprowadzona w 1994 roku miała wielowahacz z przodu, który naprawdę daje radę, podczas gdy passat 1994 to nic innego jak większy golf jeśli chodzi o zawieszenie. Porównanie miałoby miejsce jeśli wziąłbyś passata 1996 - który to jest niczym innym jak kopią płyty podłogowej, nawiasem mówiąc używanej do dzisiaj, i zawieszenia, które też było klepane dłuuuuugo - bo się sprawdziło, i autem na wielowahaczy z przodu jeździ się bardzo wygodnie i neutralnie, ale też bezpłciowo - emocje = null.

 

Zresztą, porównywanie jakiejkolwiek Audi do E36 jest bez sensu. Każdy wie, że E36 to zaraz po W201 najlepsze podwozie wszechczasów. :wink:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? Wsiadz do np passata z 94 roku i audi A4 z tego samego... Przeciez to jest przepasc pod wzgledem prowadzenia. A audii i vw to nie to samo co skoda, mam w firmie na peczki tego, jak i firmowych tak i prywatnych, okropnie szybko sie to sypie, chyba drugi sort czesci idzie ktorych sie do vw nie uzywa. Skoda ma tylko jedna zalete, cene.

Skoda sie sypie szybciej od audi????? Porównajmy, np zawieszenie Skody Octawii i a4 b5. Wielowachacz wysypie sie conajmniej 2 razy szybciej. Silnik jest ten sam wiec nie ma o czym dyskutowac.. Moze podpowiesz co w tej Skodzie sie tak sypało?

http://img215.imageshack.us/img215/8469/forrp.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[]=OO"]
Co ty gadasz? Wsiadz do np passata z 94 roku i audi A4 z tego samego... Przeciez to jest przepasc pod wzgledem prowadzenia. A audii i vw to nie to samo co skoda, mam w firmie na peczki tego, jak i firmowych tak i prywatnych, okropnie szybko sie to sypie, chyba drugi sort czesci idzie ktorych sie do vw nie uzywa. Skoda ma tylko jedna zalete, cene.

Skoda sie sypie szybciej od audi????? Porównajmy, np zawieszenie Skody Octawii i a4 b5. Wielowachacz wysypie sie conajmniej 2 razy szybciej. Silnik jest ten sam wiec nie ma o czym dyskutowac.. Moze podpowiesz co w tej Skodzie sie tak sypało?

 

Oktafki zawsze miały problemy z elektryką - jak nie wariujące podnośniki szyb, to choinki na zegarach, to zawieszenie o którym piszesz to też kopia golfa, i wcale nie jest takie trwałe, bo tylne gumki przednich wahaczy bardzo szybko potrafią się zerwać... Ogólnie jak miałbym wybierać między VW, AUDI czy Skoda - to byłaby to Skoda. B5 miałem, A6 miałem... O wielowahaczu mógłbym książkę napisać ;)

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna skoda octavia ktora jezdzil szef, kupiona w salonie 190 tys turbo do regeneracji, sprzeglo, dwumas, druga octavia 140 tys trzy razy wymieniana cewka zaplonowa, dwa razy duzy bezpiecznik od alternatora, wymieniona manualna przekladnia, ta druga sam mialem nieprzyjemnosc wracac dwa razy na lawecie. To nie sa auta firmowe zazynane tylko ktorymi jezdzil w sposob normalny wlasciciel kupujac w salonie. To takie awarie ktore za mojej kadencji pamietam... W moim starym E36 przez 7 lat uzytkowania nie mialem takich awarii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie idzie o kwestie prowadzenia, a raczej pieprzenia głupot, że on swoim m47n z niepełnosprawnym silnikiem zostawia maszyny ponad 200 koni w tyle. Wszystko jest ok, ale bajki to na innych portalach.

A co do prowadzenia - jaka to była Audi?

 

Wspomniane A4 B8. Fakt faktem, z tym zostawianiem w tyle może trochę się zagalopował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos napisal ze moje autko nie domaga uwierz jezdzilem wieloma autami powyzej 200 koni, Moje bmw moze i pozno daje moc ale daje bardzo duza i mowie serio kto nie wierzy zapraszam do mnie pokaze jak chodzi. Oczywiscie mowimy tu o audi a8 ktore jest ciezkie i to bardzo oraz powyzej 100km/h oczywiscie zostawia mnie w tyle ale do setki lece przed nia. A chodzi mi glownie o to w tym temacie czy to dobrze dla silnika ze tak pozno lapie turbo i ze kopci. Dlatego nie pisze ze brakuje mi mocy tylko ze jest tak jak napisalem zdanie wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe dobra sciema nie jest zła ;)

nie masz pod ręką nawet kalkulatora ?

http://spokogadzet.komputerswiat.pl/wp-content/uploads/2011/01/iphone-calc.jpg?iact=rc&uact=3&dur=66&page=1&start=0&ndsp=30&ved=0CCUQMygFMAU

 

za górami za lasami dzielnie walczyło e46'ść z audiczkami.....

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja cayenne turbo, tylko kierowca o niczym nie wiedział :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja cayenne turbo, tylko kierowca o niczym nie wiedział :norty:

Rozumiem, że zrobiłeś to tak szybko, że się nie zorientował. :D

Dokładnie, z zaskoczenia go wziąłem :twisted2:

 

Mnie kiedys gosc syrena objechal jak zwolnilem bo sie na dziewczyny na rowerach zapatrzylem :roll2:

Pewnie w krótkich szortach były :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.