Skocz do zawartości

BMW E46 320Ci Radom (WBABD11050PM30497)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wół stoi w Twoim ogłoszeniu "Wersja M pakiet 2", co jest g**** prawdą. Więc jak jesteś taki mądry tutaj, to i dodaj w ogłoszeniu, mówiąc Twoim językiem - "mPakiet, ale nie full" :mrgreen:

A co Cie interesuje moje ogłoszenie jest M pakiet czy go nie ma :mrgreen: zobacz moje 330ci po lifcie i powiedz czy tam widzisz M pakiet :mrgreen:

 

Niemiec sobie dołożył zderzaki i listwy zrobił sport zawieszenie wystarczy dolozyc podstopnik kiere i masz M pakiet :cool2:

 

Nie tylko to "znaffco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"M pakiet 2" to zenusiowi chodziło ze 2 zderzaki ma z mpakietu i nic wiecej :lol:

 

 

Ty nawet w swoim trupie nie masz zderzaków M :duh:

Jeździsz napewno jakiś rozlatujacym sie fiatem na gasss iż zbierasz ru glos .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wiem że nie mam, dlatego nie piszę nigdzie że mam M Pakiet w przeciwienstwie do Twoich kłamliwych ogłoszeń UNFALFRAJÓW :lol:

 

Tak, jeżdżę fiatem na gaz w dieslu i marzę o jednej z Twoich coupe tylko nie mam pieniedzy - rozgryzłeś mnie i wszystkich innych z tego działu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do moderatorów tego forum o reakcję na wypowiedzi niektórych forumowiczów. Nie mają one nic wspólnego z zakładanymi tematami, a jedynie generują niezdrowe wycieczki personalne. Forum to taki "twór" w którym każdy może się swobodnie wypowiedzieć, ale niestety wciąż ci sami ludzie swoimi komentarzami cały czas to uniemożliwiają. Zwłaszcza ostatni post jest bezprzykładnym popisem chamstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.