Skocz do zawartości

BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Przede wszystkim nie ma zdjęć środka, bo fotel pasażera z tej perspektywy nic nie pokazuje, nawet tego czy wybranka serca obecnego właściciela lubi nosić jeansy z ćwiekami :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś się pierdzieli przy obróbce zdjęć czymś tam, a zapomniał wrzucić aktualne i sensowne zdjęcie środka ... no niedopatrzenie.

Całość się kupy nie trzyma a panowie z posta na post tylko utwierdzają w przekonaniu, że coś jest na rzeczy

W przypływie dobroci napiszę jeszcze raz, ostatni.

Z fotkami z ZEWNĄTRZ auta pierdzieliłem się JA, nie właściciel auta. I nie pierdzieliłem się po to, żeby za rok Marek wrzucił je do ogłoszenia.

Jeśli chcesz zatem dalej bronić głupich tez, to przynajmniej argumentów mądrych używaj, bo póki co to robisz konkurencję Wróżbicie Maciejowi.

Koniec tematu z mojej strony.

 

PS. Marek, przecież widać, że to photoshop - tak naprawdę to przecież nie masz fotela kierowcy, przyznaj się - skopiowałeś fotel pasażera :8) A w ogóle to anglik jest, panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z dzisiaj ... foto kanapy :)

 

 

Najbardziej to mnie urzekł ten tekst "w auto jest włożone tyle modów że za te pieniądze chłopak mógłby odkupić wasze auta"

Mamy pierd.olnąć allaha przed nim czy jak, bo nie wiem co to miało znaczyć ?

Na razie widzę, że na spryskiwacze xenonów zabrakło przy doposażaniu biedaka bądź co bądź.

 

nie misiu. zapewniam cię że auto jest w lepszym porządku niż twoje auto bo do auta jest dołożone jest tyle gratów że mógłby kupić twoje e46 kąbi, i tobie podobni nie dołożą tyle do auta bo pękła by im du...

 

nie ma spryskiwaczy? no nie ma. ty masz?? to napisz co one ci dają?? co w nich jest fajnego?? czy te spryskiwacze lepiej święcą jak d4s??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty chłopcze malinowy wiesz co ja mam włożone w samochodzie i za ile ? Nie wiesz. Wiesz tylko, że mam nową nową turbinę - bo tyle wyczytasz z forum.

Ty pewnie byś regenerował.

Tak się składa, że swój samochód kupiłem dobrze i nie musiałem połowy wymieniać ... jak kupujesz peta to i wymieniasz.

 

W spryskach nic fajnego, poza tym że mam je oryginalnie, bo oryginalnie mam xenony a nie wajchę z regulacją wysokości i wsadzony połowicznie na odpindol xenon - chcesz to zrobię zrzutkę na forum i kupimy wam te spryskiwacze, nawet jestem w stanie zapłacić za ich montaż - was to przerosło finansowo, a skoro połowicznie robiliście te swoje mody to strach tym jeździć jak taka prosta czynność sprawiła kłopot ... no ale spryski blichtru nie dodadzą, ale gleba zderzaki to już jest kozak i na waszym forum smarują like-i za mieszańca.

 

Poza tym zwykły ciapek z drogówki ma prawo zabrać dowód za xenon bez sprysków i poziomowania - i miałby rację.

 

A, opony to kumho czy import z utylizacji z de "z grubym mięsem" 5mm, bo już na sensowne nówki brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w auto jest włożone tyle modów że za te pieniądze chłopak mógłby odkupić wasze auta"

" zapewniam cię że auto jest w lepszym porządku niż twoje auto bo do auta jest dołożone jest tyle gratów że mógłby kupić twoje e46 kąbi, i tobie podobni nie dołożą tyle do auta bo pękła by im du..."

 

Rzeczywiście to ja jestem wróżbita, ja mam szklaną kulę ... i ja telepatycznie oceniam - bravo panowie - przeczycie sami sobie z posta na post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty chłopcze malinowy wiesz co ja mam włożone w samochodzie i za ile ? Nie wiesz. Wiesz tylko, że mam nową nową turbinę - bo tyle wyczytasz z forum.

Ty pewnie byś regenerował.

Tak się składa, że swój samochód kupiłem dobrze i nie musiałem połowy wymieniać ... jak kupujesz peta to i wymieniasz.

 

W spryskach nic fajnego, poza tym że mam je oryginalnie, bo oryginalnie mam xenony a nie wajchę z regulacją wysokości i wsadzony połowicznie na odpindol xenon - chcesz to zrobię zrzutkę na forum i kupimy wam te spryskiwacze, nawet jestem w stanie zapłacić za ich montaż - was to przerosło finansowo, a skoro połowicznie robiliście te swoje mody to strach tym jeździć jak taka prosta czynność sprawiła kłopot ... no ale spryski blichtru nie dodadzą, ale gleba zderzaki to już jest kozak i na waszym forum smarują like-i za mieszańca.

 

Poza tym zwykły ciapek z drogówki ma prawo zabrać dowód za xenon bez sprysków i poziomowania - i miałby rację.

 

A, opony to kumho czy import z utylizacji z de "z grubym mięsem" 5mm, bo już na sensowne nówki brakuje?

Nie będę zniżał się do twojego poziomu wchodząc w słowne utarczki. Jeśli masz jeszcze coś mi do powiedzenia, najlepiej na temat auta, którego nie widziałeś na oczy to zapraszam za tydzień na zlot do Torunia, to całkiem niedaleko od ciebie. Ogólnie jak ktoś chce obejrzeć auto, przejechać się to również zapraszam.

A teraz odpowiem na konkretne "zarzuty".

Jeśli chodzi o lampy to firma, której to zleciłem wymieniła soczewki na nowe, bixenonowe AL oraz zamontowano w fabrycznym miejscu przetwornice D4S Denso. Wrzuciłem też nowe palniki D4S Philips XenEco. Całość kosztowała niemal tyle co ori xenony. Z tym, że te które mam świecą od nich o niebo lepiej, znacznie lepiej niż xenony w np. E60. Dodam, że nigdy nie miałem problemów podczas kontroli.

Dokładny opis jest na stronie firmy: http://hidretrofit.pl/2013/08/29/98-bmw-e46-coupe-fl/

 

Jeśli chodzi o opony to z przodu są Yokohama S.drive, z tyłu Yokohama Advan Sport, założone nowe w poprzednim sezonie. Wszystko jest opisane w temacie: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122530

 

A w ogóle to anglik jest, panowie.

Po czym wnosisz?Po VIN-ie?Jak nie,to napisz.

To była ironia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz trzeci "w auto jest włożone tyle modów że za te pieniądze chłopak mógłby odkupić wasze auta"

 

" zapewniam cię że auto jest w lepszym porządku niż twoje auto bo do auta jest dołożone jest tyle gratów że mógłby kupić twoje e46 kąbi, i tobie podobni nie dołożą tyle do auta bo pękła by im du..."

- to napisali twoi pobratyńcy, fotograf czy inny czarodziej - a takie wypowiedzi żadnego poziomu nie trzymają także nie szastaj o niski poziomie wypowiedzi - takie a nie inny Pr zrobiłeś ty i twoje ziomki - o przedmiotowym nieszczęsnym w konsekwencji ogłoszeniu nie wspomnę.

 

Dzięki, ale na zloty już nie jeżdżę - nie mam na to czasu, za stary na to jestem, poza tym dobre zloty w toruniu ( bmw i ogólne ) już były i skończyły się po 2002-2003r - i już nie wrócą.

Skusiłbym się tylko na Nurburgring kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://3.bp.blogspot.com/-f-AJ7aYvh9U/ULY9TwjfAEI/AAAAAAAAAIw/TRQ0CjtdteA/s320/eat-popcorn-3D.gif

 

 

Pięć stron kłapania jadaczkami, i tylko po to, żeby nie wnieść nic do tematu. Śliny napluliście tyle, że, cytując klasyka

 

"Order us some golf shoes, otherwise we'll never get out of this place alive. Impossible to walk in this muck. No footing at all."

 

A prawda jest jak [BAD] - każdy ma swoją. Ja nie jestem "fanem marki", ani żadnym ekstremistą innym, ale na takiego kundla bym nawet nie spojrzał. Nie dlatego, że nieładny, tylko dlatego, że już zdążył go tykać "polski złota rączka" stosując równie polskie "patenty" i "pomyślunek krajowy racjonalizatorski. A to jest dyskwalifikacja z samej zasady.

 

Aha, jeszcze co do "forumowych pereł". Była taka sprawa głośna kiedyś, dwóch typów pomieniało się E34 na E38, obie forumowe perły. Dopóki nie opadły emocje i nie zostało wszystko odnośnie aut wywleczone na światło dzienne na forum. A oba te typy prześcigały się właśnie w "dokładaniu gratów", "detailingu", "pieszczeniu swoich Niuń".

 

Także tym bardziej zalecałbym ostrożność, właśnie dlatego, że to jedna z takich "forumowych igieł".

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze co do "forumowych pereł". Była taka sprawa głośna kiedyś, dwóch typów pomieniało się E34 na E38, obie forumowe perły. Dopóki nie opadły emocje i nie zostało wszystko odnośnie aut wywleczone na światło dzienne na forum. A oba te typy prześcigały się właśnie w "dokładaniu gratów", "detailingu", "pieszczeniu swoich Niuń".

Pamiętam tę sprawę bardzo dobrze. Temat był długi jak Wenezuelska telenowela :mrgreen: Nie pamiętam już co stało się z e38 ale e34 została ponoć rozebrana na części.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://3.bp.blogspot.com/-f-AJ7aYvh9U/ULY9TwjfAEI/AAAAAAAAAIw/TRQ0CjtdteA/s320/eat-popcorn-3D.gif

 

 

Pięć stron kłapania jadaczkami, i tylko po to, żeby nie wnieść nic do tematu. Śliny napluliście tyle, że, cytując klasyka

 

"Order us some golf shoes, otherwise we'll never get out of this place alive. Impossible to walk in this muck. No footing at all."

 

A prawda jest jak [bAD] - każdy ma swoją. Ja nie jestem "fanem marki", ani żadnym ekstremistą innym, ale na takiego kundla bym nawet nie spojrzał. Nie dlatego, że nieładny, tylko dlatego, że już zdążył go tykać "polski złota rączka" stosując równie polskie "patenty" i "pomyślunek krajowy racjonalizatorski. A to jest dyskwalifikacja z samej zasady.

 

Aha, jeszcze co do "forumowych pereł". Była taka sprawa głośna kiedyś, dwóch typów pomieniało się E34 na E38, obie forumowe perły. Dopóki nie opadły emocje i nie zostało wszystko odnośnie aut wywleczone na światło dzienne na forum. A oba te typy prześcigały się właśnie w "dokładaniu gratów", "detailingu", "pieszczeniu swoich Niuń".

 

Także tym bardziej zalecałbym ostrożność, właśnie dlatego, że to jedna z takich "forumowych igieł".

Prawda jest taka, że ocenianie auta jako kundla wyłącznie po fotkach to przejaw skrajnego debilizmu :) Dzięki za przypomnienie, dlaczego już z rzadka na to forum zaglądam, adios :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i widzisz, nie mam tutaj na myśli fotek. Pomijam ich jakość - nie każdy urodził się Kenem Rockwellem. Ja wyraziłem swój pogląd na podstawie słów niejakiego darcyna, o tych "dołożonych gratach". Sorry - to dla mnie skreśla auto, choćby nie wiem jak ładne było i jak zarzekał się właściciel co do poprawności montażu tych "dodatkowych gratów". Fabryka to fabryka, a polski "racjonalizator", to każdy wie jak to wygląda, ot, choćby te nieszczęsne ksenony. Spryski nic nie dają? OK. Spoko, nie mi oceniać. Ale są przewidziane jako konieczność w tym modelu przez producenta przy lampie ksenonowej, są przewidziane w prawie. To, że ich nie ma, świadczy o chodzeniu na skróty przez dokładającego "dodatkowe graty". Więc skoro w tak błahej sprawie szedł na skróty, co robił, gdy pojawiało się jakieś grubsze wyzwanie?

Wiesz, jak dla mnie takie auto, pomimo tego, że och i ach, że perełka, że cud, miód i malinka na wierzchu, to jest jednak jakiś rodzaj ulepu rodem z polskiego garażu - nie tak wyjechało z fabryki. Póki wszystko działa, jest fajnie, zacznie się pierdolić - weź i dochodź, co autor miał na myśli...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to już lekka przesada, większość tu osób doposaża swoje auta w rożne bajery i co jeździ kundlami? bo nie maja już w 100% oryginału?

co do spryskiwaczy miałem auto z ori xenonami i potwierdzam podczas kontroli smerfy patrzą czy są i działają, ale czy jest aż taka wielka roznica w jakości światła kiedy one są nie powiedziałbym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii? Tak. Bo póki sam sobie doposażasz, i jeździsz, to wiesz co masz i jak to zrobiłeś, więc w razie "w", jesteś w stanie sam ogarnąć problem. A nabywca takiego wehikułu co ma zrobić, jak coś się sypnie? Usiąść i płakać?

I zwróć uwagę na jedno - ty sobie doposażasz, w co? Zamiast szmatki powiedzmy skórę, lepsze audio, nie wiem, inne nastawy zawieszenia? To proste sprawy. Tutaj typ chwali się, że dołożył tyle, ze mógłby spokojnie za tę kwotę kupić "e46 kąbi". To znaczy, tyle dał za montaż gratów, czy tyle wydał na wyszarpywanie ich z bardziej i mniej ogarniętych szrotów? Czy może kupował usługi i sprzęcior w ASO? Ale nawet jeśli, to pewnie wcale tych gratów znowu tak dużo nie ma, bo jednak ASO trzyma ceny ;).

 

Rozumiesz? Ja nie mówię, że każde auto, w którym ktoś sobie coś zmieni to kundel, choć są granice. Ale jak ktoś wszem i wobec ogłasza, co to on nie dołożył do wozu - to dla mnie to jest już rzeźba. I potencjalny problem po zakupie.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.