Skocz do zawartości

[F10] - zbiera się woda, za fotelem pasażera


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale Vlasov dziś wrzucili kolejny film z uszczelniania drzwi, nic nie dokładał tylko podgrzewał tą gumę i przyklejał na nowo, ja tak robiłem i u mnie trzyma.

 

Pewnego razu po trasie około 700km gdzie padał deszcz, wróciłem do domu za fotelem kierowcy mokra podłoga. Rozebralem boczek drzwi, okazało się ze się odkleiła pianka. Poszła w ruch opalarka, mocno podgrzałem i zostało na starym kleju od tamtej pory nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem ? Boczki drzwi były opisane już tu 100 razy i każdy wie aby tam sprawdzić. Mi nie leci z boczków

 


A czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem i widzisz do jakiej wiadomości się odnosiłem ? Nie do twojego problemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dużo jeżdżę po mieście. Pogoda jaka jest każdy wie. Dzisiaj wyjąłem gumową wycieraczkę by odkurzyć wnętrze.

Pod nogami zastałem mnóstwo wody. Prawdopodobnie przetarła się ta guma pod prawą nogą i wszystko mi ciekło pod spód.

Susze to farelką ale mam pytanie. Z tego co widzę to chyba wyschnie powierzchniowo. Czy mam to jakoś rozebrać żeby wysuszyć też pod spodem. Co tam jest pod nogami kierowcy? Tylko dywan czy jeszcze jakaś gąbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
bbmw o jakiej gumie mowisz pod prawa noga? Do bety jak cieknie woda to bankowo sa maty drzwi i nic innego. W angolach jeszcze moze cieknac z przedniej ściany grodziowej bo tam jest zaslepka od wyjscia na kolumne kierowniczą. Wtedy woda jest pod nogami pasażera (angielskiego). Ale nasze tego nie maja.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kordi77" dobrze pisze, odsłoń dywanik i sprawdź co się dzieje pod schowkiem, ściana grodziowa i ten plastik który jest przykręcany do niej i uszczelnia, mieliśmy samochód z takim właśnie problemem, woda spływała od przodu i ściekała do tyłu, zauważyliśmy to po śladzie jaki woda zostawiła po sobie, i jeszcze jedno pytanie, czy auto stoi równo po zaparkowaniu, czy może którąś stroną na krawężniku? Mam F10 i raz miałem taki przypadek ale tylko wtedy, kiedy auto było właśnie zaparkowane jedną stroną wyraźnie wyżej niż normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, taki lifehack bo sam nie mogłem w to uwierzyć.

Tez zbierała mi się woda za fotelem kierowcy a pod nogami pasazera z tyłu. Nie bylo to spowodowane przeciekającym boczkiem ani ścianą grodziowa (choc warto wygarnąć wszelkie liście i muł co sie tam zbiera) ale do brzegu.

Mialem naklejki ma progach z sygnatura BMW i delikatnie odklejając sie powodowały złe odprowadzenie wody, co powodowało zalewanie podłogi za kierowcą. :mad2: po ich zerwaniu problem jak ręka odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.