Skocz do zawartości

Bmw e39 wszystko o częściach


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie rozumiem dlaczego temat został zamknięty zanim ktokolwiek się wypowiedział,a na forum jest wiele innych bzdurnych postów których nikt nie usuwa. Kolego dyzio255 mylisz się w kwestii zamienników. Jest wiele nie oryginalnych czujników które działają np. firmy Swag,jest też wiele firm które sprzedają oryginały z zatartymi znakami Bmw pod swoim szyldem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jest też wiele firm które sprzedają oryginały z zatartymi znakami Bmw pod swoim szyldem

 

Masz na myśli używki? ;)

Jak nie, to jakie to są firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też wiele firm które sprzedają oryginały z zatartymi znakami Bmw pod swoim szyldem

 

Masz na myśli używki? ;)

Jak nie, to jakie to są firmy?

Nie weim po co się wyśmiewasz jak tak jest z czujnikami ABS i którąś firmą piast z łożyskiem.

widzę że dyzio napisał że chłodnica zamiennik nie działa. Nissnes-y działają tak jak oryginały i są lepsze niż behr-a jest na nich mniej reklamacji. A OEM kosztuje ponad tysiaka. Czyli prawie połowa ceny nissensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o używane części,lecz o nowe. Wczoraj założyłem temat pt. Bmw e39 wszystko o częściach,ale został zamknięty. Chciałem w jednym poście zebrać informacje o zamiennikach które działają w Bmw e39. Są producenci którzy robią dobre zamienniki,takie które komunikują się z elektroniką w Bmw,bo głównie o części elektroniczne mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje dobry temat sam stosuję takie myki np. do m57d30 pasuje wkład przepływki od mercedesa Vito lub A klasy cena np. Autolog w ic 240pln do BMW cena do Mercedesa 106.30.

Inny myk Tuleje wahaczy przednich do V8 potrafią się szybko zużyć ale pasują od X5 i są pancerne i o wiele trwalsze wyglądają tak

http://i730.photobucket.com/albums/ww302/Gulun/Zdjcie015-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chłodnice tanie zamienniki poniżej 500 napisałem.

 

Czujniki zamienniki działają jak ma się szczęście .

 

Co do TRW to jest naprawdę niewiele warte w temacie hamulców. Klocki to totalne dno.

 

Części wyglądające jak oryginał bmw z wytartym logo nie sa niestety równie trwałe jak te niby identyczne z aso.

Przykładem są wahacze lemfordera.

 

Ogólnie temat cokolwiek dziwny bo nie do końca rozumiem co kto rozumie poprzez pojęcie " działająca część" ?

Działa ale jak długo lub jak skutecznie?

Przykład przepływomierz zamiennik działa bo nie pokazuję błędów na kompie ale jego precyzja jest w zasadzie przypadkowa.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części wyglądające jak oryginał bmw z wytartym logo nie sa niestety równie trwałe jak te niby identyczne z aso.

Przykładem są wahacze lemfordera.

 

znaczy może trafił Ci się feler bo oni muszą wycierać logo bmw inaczej musieli by za nie płacić czy coś w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.