Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup sobie zamienniki niektórych elementów do koreanców lub do jakiegoś japońskiego syfu w stylu np mitsubishi.

 

Jestes Kolego uprzedzony -nie wiem dlaczego??

ja tez jak kupowałem swoja X3 e83 w zamysle było przekonanie ,ze auto klasy premium ,cos wyraźnie lepsze od innych.

Ale jezdząc wczesniej przez wiele lat podobnymi autami typu suv ,nastepny auto po x3 to na 1000% nie bedzie to kolejne bmw a raczej auto z kraju kwitnacej wiśni.

Auta japonskie maja to do siebie ze sa po prostu lepsze pod kazdy wzgledem.

Malo tego(nie jeden weźmie to za herezje)ale i i obecnie produkowane koreańce sa mniej awaryjne,dajace ten sam komfort co bmw bedac przy tym o wiele tańsze.

A obecnie dostepnośc częsci,ich ceny na tyle sie wyrównaly ,ze kiedy ktos pisze ,ze kupil bmw ,bo jest wyraxnie leszy dostep do czesci-to po prostu mija sie z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta japonskie maja to do siebie ze sa po prostu lepsze pod kazdy wzgledem.

Malo tego(nie jeden weźmie to za herezje)ale i i obecnie produkowane koreańce sa mniej awaryjne,dajace ten sam komfort co bmw bedac przy tym o wiele tańsze.

A obecnie dostepnośc częsci,ich ceny na tyle sie wyrównaly ,ze kiedy ktos pisze ,ze kupil bmw ,bo jest wyraxnie leszy dostep do czesci-to po prostu mija sie z prawda.

 

pod względem bezawaryjności niektóre tak, ale pod względem antykorozji wszystkie samochody koreańskie i japońskie są gorsze od przeciętnego europejskiego samochodu. Mechanicznie nie można im wiele zarzucić, ale blacharka to nadal problem dlatego są poza zasięgiem mojego zainteresowania. (po prostu spód ma być idealny a tego koreańce i japońce mi nie zagwarantują) Myślałem o prawie nowej kia sportage ale już jedną kilkuletnią gazowałem więc miałem okazję ją sobie pooglądać ze spodu (wyglądało to słabo) Jeśli chodzi o części do dostęp do nich nie jest zły, ale nie wszystko dostępne jest w takich pieniądzach i czasie realizacji jak do aut europejskich.

 

Zgadza się x3 to trochę kibel na tle wielu nowszych konstrukcji ale jakoś mając wybór auto podatne na korozje ale za to nowocześnie wyglądające wybrałem świadomie zabytek który jedzie na pseudo renomie pseudo marki (ale chociaż ta marka jako tako blachy zabezpiecza- chociaż do marek premium trochę brakuje pod tym względem). Tak nie zaliczam bmw do marek premium to po prostu przewartościowane kawałki metalu.

 

Po sprzedaży x3 planuje kupić nieco nowsze bmw bo w zakresie do 50tyś nic innego nie kupię niestety. Padnie na x1 szpetne to strasznie jak większość nowszych modeli tej marki ale za to nowsze i będzie pokrętło centralne które to tak bardzo mi po głowie chodzi :)

 

Ktoś zapyta dlaczego nie renault, przecież mają swojego kadjara. Niestety to nie renault to nissan więc nie spodziewam się dobrych blach po pseudo marce zwanej nissan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Po sprzedaży x3 planuje kupić nieco nowsze bmw bo w zakresie do 50tyś nic innego nie kupię niestety. Padnie na x1 szpetne to strasznie jak większość nowszych modeli tej marki ale za to nowsze i będzie pokrętło centralne które to tak bardzo mi po głowie chodzi :)

 

Ktoś zapyta dlaczego nie renault, przecież mają swojego kadjara. Niestety to nie renault to nissan więc nie spodziewam się dobrych blach po pseudo marce zwanej nissan.

 

 

X1 jest na płycie podłogowej bmw 3 wiec nie wiele to bedzie róznić sie od tego co masz.

A jak piszesz o korozji to tez to ma nie wiele wspolnego z rzeczywistością.

Liderem wsród aut ,ktore koroduja najszybciej jest znana marka europejska pod nazwa Mercedes Benz :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujmy sie auto 4-5letnie 4-5 lat temu kosztowało sporo kasy można było kupić w salonie auto niezłej klasy za te kase może nie terenówke bulwarową jakim jest x3 co nie zmienia faktu że wiekszość posiadaczy czuje sie troche zawiedziona a wydawało by sie że bmw jako marka powinna dawać niby radość z jazdy mam też bmw e 60 ale jak nie swiatłowody to inne pierdoły ogólnie jestem troche rozczarowany jakoś radość z jazdy powoli zanika :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujmy sie auto 4-5letnie 4-5 lat temu kosztowało sporo kasy można było kupić w salonie auto niezłej klasy za te kase może nie terenówke bulwarową jakim jest x3 co nie zmienia faktu że wiekszość posiadaczy czuje sie troche zawiedziona a wydawało by sie że bmw jako marka powinna dawać niby radość z jazdy mam też bmw e 60 ale jak nie swiatłowody to inne pierdoły ogólnie jestem troche rozczarowany jakoś radość z jazdy powoli zanika :D

 

W pełni zgadzam ,uczciwie to przedstawiłes-bo ja wyciagnałem dokladnie te same wnioski z użytkowania BmW X3

Auto wyjatkowo awaryjne,za ciezkie i za drogie do tego co oferuje.

Jak juz nic wiecej na pewno nie kupie od BMW.

Kiedys BMW Czy MB to był synonim jakości teraz pozostała tylko wyzsza cena w porównaniu do aut z tego samego segmentu innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie nie pasuje to Sprzedać i kupić japonce i koreance w ręcznych skrzyniach o mocy do 150km tanie w ekspoatacji bezawaryjnie i super ekstra... Z wygłuszeniem wnętrza jak rower ze skórą ekologiczna i innymi pseudo rozwiązaniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie auta mają swoje plusy i minusy , jest ich więcej lub mniej, nie ma aut idealnych, nie ma aut bezawaryjnych, są auta bardziej lub mniej prestiżowe , są auta ktore daja więcej lub mniej zadowolenia z jazdy, są auta których eksploatacja jest droższa lub tańsza, są auta które więcej lub mniej kosztują, każdy kupoje na co go stać lub jakie chce, ktoś lubi taka markę lub taką markę....po co rozbijać gó...no na atomy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym X3 to straszny bubel a wielu jego posiadaczy nie chce sie z tym pogodzic.

A powody sa rózne:

-jedni ze wstydu ,ze cos takiego kupili

-a inni cały czas z przeswiadczenia ,ze okragłe kółko na masce z biało-niebieska szachownicą z automatu musi oznaczac ,ze własciciel to gośc z wyzszych sfer i to oznacza lepszego kierowce od innych .

A to wychodzi z wielu wypowiedzi w tym i nie tylko watku na forum BMW

To jest własnie "to cos co ma w sobie BMW"co wielu włascicieli nie potrafi tego okreslic i roznie to nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do których Ty się zaliczasz......?

Na szczęscie do żadnego z "tych wielu".

Ja kupujac x3 myslalem ze bede mial komfortowe i niezawodne auto a okazało ,ze komfort jest ale jazdy jak na taczce a awaryjnośc przyprawia o ból glowy.

Dlatego otwarcie pisze ,ze to bubel i juz rozgladam sie za innym autem -na 1000% na pewno nie BMW.Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kupisz trupa to jest awaryjny :)

Jeśli chodzi o komfort to E83 przed liftem jest najgorszym BMW jakie miałem :) Jeśli ktoś kto to kupuje i myśli o komforcie to nie wiem czym myśli :mrgreen:

Generalni BMW to auto nie dla każdego i niech tak zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rzecz w tym X3 to straszny bubel a wielu jego posiadaczy nie chce sie z tym pogodzic.

A powody sa rózne:

-jedni ze wstydu ,ze cos takiego kupili

-a inni cały czas z przeswiadczenia ,ze okragłe kółko na masce z biało-niebieska szachownicą z automatu musi oznaczac ,ze własciciel to gośc z wyzszych sfer i to oznacza lepszego kierowce od innych .

A to wychodzi z wielu wypowiedzi w tym i nie tylko watku na forum BMW

To jest własnie "to cos co ma w sobie BMW"co wielu włascicieli nie potrafi tego okreslic i roznie to nazywają.

Na szczęście jeszcze żyjemy w wolnym kraju i każdy jeździ dobrowolnie kupionym i bez przymusu samochodem. Mój "bubel" musi być wadliwy, bo odpukać, jest bezawaryjny :mrgreen: i na dodatek bez korozji :shock: i naprawdę lubię to auto, które użytkuje bez wstydu. I na tym proponuję zakończyć tą jałową dyskusję nie na temat. :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz trupa to jest awaryjny :)

Jeśli chodzi o komfort to E83 przed liftem jest najgorszym BMW jakie miałem :) Jeśli ktoś kto to kupuje i myśli o komforcie to nie wiem czym myśli :mrgreen:

Generalni BMW to auto nie dla każdego i niech tak zostanie :wink:

 

dopiero jak na pokładzie są min 3 osoby to zaczyna "płynąć" po drodze a tak to jazda na "gwintowanym" zawieszeniu :) ja też wcześniej nie jeździłem x3 i kupowałem w ciemno... na początku mi przeszkadzała mi praca zawieszenia (małe dziecko) ale teraz już się przyzwyczaiłem a młody już podrósł :cool2:

x3 albo się kocha albo sprzedaje :cool2: to specyficzne auto nie dla każdego ma swoje - jak i + :D ja już się przyzwyczaiłem i polubiłem swojego X :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opis auta się zgadza z rzeczywistością , oraz cena Ci odpowiada to brać .

Sprzedawca z okolic Radomia ...

To jest ciężarówka to jak przez wirusa chcesz z niego zrobić demon szybkości to ostrożnie.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z awaryjności tych modeli?

Demona prędkości to raczej nie chcę, natomiast dobrze by było żeby zbierał się szybciej niż seiczek 1.1 na gazie :D

Kruk przez 6 lat 133kkm to dużo? :) może nie najmniej ale czy aż tak dużo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat od czasu gdy zostałem włascicielem x3 177 kM po lifcie, nie za bardzo rozumiem określenie "nie jest demonem predkości" naciskam gaz auto wyrywa do przodu, kiedy chcę mam 100 na budziku i kiedy chce ma 160 na budziku, w mieście własciwie szybsza jazda jak 50 - 90 jest własciwie nie realna raz z powodu korków dwa z powodu niestety możliwości utraty prawka auto jest jak najbardziej poprawnie zbudowane, prowadzi się bardzo poprawnie, o zawieszeniu już dyskutowaliśmy...... mam poliftowa wersję i naprawde nieżle wyposażoną no i dodam że nie trzeszczy ( w przedliftowych podobno wnętrze potrafi trzeszczeć) jeżdzenie naprawde sprawia radość ( przede wszystkim dobre wyciszenie wnętrza bo silnika praktycznie nie słychac ) oglądac, kupwać i jezdzic cieszyc sie a nie narzekać że góxxxno pokraczne i stare technologicznie.

Dodam że nigdy nie jezdziłem ta marką, auto kupiłem wręcz przypadkowo ( pomimo że szukałem suv-a ) w porównaniu z innymi znanymi markami komfortem powala te traktorki typu mitsubishi, opel/chevrolet captiva....kia sorento starego typu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A jak z awaryjności tych modeli?

Demona prędkości to raczej nie chcę, natomiast dobrze by było żeby zbierał się szybciej niż seiczek 1.1 na gazie :D

Kruk przez 6 lat 133kkm to dużo? :) może nie najmniej ale czy aż tak dużo ? :)

 

 

Nie dużo, ale oznacza to że jeździło jeszcze tylko rok od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie wczoraj facet z włocławka obejrzał moje auto nagle stwierdził, że niedaleko w kutnie stoi oto taka igiełka

 

http://allegro.pl/idealne-x3-oplacone-3-0d-skora-navi-alus-100-oryg-i5855711642.html

 

jest sporo taniej (ja chcę 35tyś tamci pchną za 31tyś lub nawet taniej) i zaledwie dwa lata starsza. Pogadał sobie dlaczego nie mam automatu bo on by wolał (to jak wolał to po co przyjechał oglądać manual - w ogłoszeniu przecież napisałem skrzynia manualna)

 

pojechał obejrzeć, ciekawe czy kupił ten samochód, po siedzeniach wnioskuję, że przebieg znacznie większy, u mnie przy 216tyś wnętrze niemalże jak nowe.

 

Czy 35tyś za samochód nie wymagający nakładów (za 1tyś km wymiana oleju i filtra) z 2006r to dużo waszym zdaniem? X drive zrobione co uznaję za atut a niektórzy uznają to za wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ....to nie jest dużo ale min dlatego ja swojej nie sprzedaję aby unikać takich oglądaczy debili :):)

Poza tym ta z Włocławka to bieda straszna a przebieg mocno wątpliwy.Siedzenie pasażera tak samo zmasakrowane :duh: :duh:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.