Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co sądzicie o tym egzemplarzu

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-e-83-diesel-sportpakiet-CID5-IDbXhFd.html#6a5e79e51d

vin.WBAPB51020WB44344

 

Ze zdjec całkiem ok. Mocno wyslizgazna nakładka na kierownicy - ale to nic dziwnego.Fotele też wyswiecone. Ktoś zadał sobie dużo trudu by pomalowac wszystkie nakładki i zderzaki. Dokładna kontrola przebiegu, stanu skrzyni itp ...

Jedynie na szybie widzę ze trzy czy cztery naklejki rejestracyjne co wzbudza moją nieufność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ma bardzo mało spotykane zderzaki z aero pakietu, inne niż m pakiet. Szkoda, że brak ksenonów i nakładek na błotniki i progi z tego pakietu. Takie też oficjalnie wychodziły z salonu oczywiście.

Jak dla mnie brakiem Xenonów nie ma co sie przejmowac.

O wiele lepiej świeci dobry reflektor z normalna ale dobra,markową żarówką.

 

Oczywiście, kupując używane auto, lepiej patrzeć na stan samochodu, niż pewne dodatki.

 

Jeśli chodzi o ksenony, od kilkunastu lat mam auta z ksenonem (oryginalnym, nie dokładanym) i jakoś strasznie zwracam na to uwagę.Dla mnie jakoś lepiej z tą widocznością :P

Nawet zamawiając Polo dla żony, dołożyłem opcje ksenony :D

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba były xenony

Vehicle Identification Number WBAPB51020WB44344

Type PB51

Model X3 3.0d - EUR

Development Code E83

Chassis GEFZG

Steering LL

Doors 5

Engine M57/TU

Displacement 3.00

Power 150

Drivetrain ALLR

Transmission AUT

Color Black Sapphire Metallic - 475

Upholstery Leder Ambiente/graublau - LGGC

Production Plant GRAZ

Production Date 2004-04-08

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

169 Eu3 Exhaust Emissions Norm Abgasnorm Eu3

2CK Lt/aly Wheels Star Spoke 143 Lm Raeder Sternspeiche 143

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

328 Aluminium Running Board Sill Aluminium-trittbrett

330 Sports Package Sportpaket

386 Roof Rail Dachreling

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

441 Smokers Package Raucherpaket

464 Skibag Skisack

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

662 Radio Bmw Business Cd Radio Bmw Business Cd

760 Individual High-gloss Satin Chrome Individual Hochglanz Shadow Line

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

8SP Cop Control Cop Steuerung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Docume

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma bardzo mało spotykane zderzaki z aero pakietu, inne niż m pakiet. Szkoda, że brak ksenonów i nakładek na błotniki i progi z tego pakietu. Takie też oficjalnie wychodziły z salonu oczywiście.

Jak dla mnie brakiem Xenonów nie ma co sie przejmowac.

O wiele lepiej świeci dobry reflektor z normalna ale dobra,markową żarówką.

 

Oczywiście, kupując używane auto, lepiej patrzeć na stan samochodu, niż pewne dodatki.

 

Jeśli chodzi o ksenony, od kilkunastu lat mam auta z ksenonem (oryginalnym, nie dokładanym) i jakoś strasznie zwracam na to uwagę.Dla mnie jakoś lepiej z tą widocznością :P

Nawet zamawiając Polo dla żony, dołożyłem opcje ksenony :D

 

Lampy xenonowe za chwile zostana wyparte przez ledy,lasery itp.

Z całem przekonaniem twierdze ,ze xenon to zaden plus dla auta bo zwykłe lampy doposażone w dobre zarówki np.OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED ,daja lepsza widocznośc w nocy niz xenon a przy długiej nocnych jazdach dodatkowo mniej męcza oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz własnie ,ze jeżdze juz drugim autem z kolei z xenonami i kiedy wsiadłem do bmw 3 z 2014 r ,gdzie własnie były zwykle lampy ale z porzadnymi zarowkami ,to przy moim nie zbyt mocnym wzroku dopiero zobaczylem jak o wiele lepsza jest widocznośc z przodu a przede wszystkim o wiele przyjemniejsza barwa światła ,ktora nie drazni oczu jak xenon..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dziś oglądać to auto

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-e-83-diesel-sportpakiet-CID5-IDbXhFd.html#6a5e79e51d

no i mam dwie uwagi:

1.ksenony skrętne nie działają w lewą stronę

2.nie działają spryskiwacze ksenonów

Nie wiem czy ma to związek z kolizją tego samochodu ponieważ napewno były uszkodzone lampy( siedzą oryginały ale jedna jest z 2003 a druga z 2005)prawa podłużnica na końcu była delikatnie naprostowana aby móc założyć przednią belkę spasowanie jest też ok,oraz aby otworzyć maskę jedna osoba musi stać i unieść ją aby rygle odpuściły.re

Ogólnie stan samochodu jest bardzo dobry wszystkie podzespoły działają skrzynia działa precyzyjnie.Środek ładny nie zniszczony

Mam pytanie odnośnie tych ksenonów co może być przyczyną nie działania w pełnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dziś oglądać to auto

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-e-83-diesel-sportpakiet-CID5-IDbXhFd.html#6a5e79e51d

no i mam dwie uwagi:

1.ksenony skrętne nie działają w lewą stronę

2.nie działają spryskiwacze ksenonów

Nie wiem czy ma to związek z kolizją tego samochodu ponieważ napewno były uszkodzone lampy( siedzą oryginały ale jedna jest z 2003 a druga z 2005)prawa podłużnica na końcu była delikatnie naprostowana aby móc założyć przednią belkę spasowanie jest też ok,oraz aby otworzyć maskę jedna osoba musi stać i unieść ją aby rygle odpuściły.re

Ogólnie stan samochodu jest bardzo dobry wszystkie podzespoły działają skrzynia działa precyzyjnie.Środek ładny nie zniszczony

Mam pytanie odnośnie tych ksenonów co może być przyczyną nie działania w pełnym zakresie.

 

 

Ale one powinny skrecac tylko w prawo :) Moja X3 jest bardzo podobna. A co spryskiwaczy ksenonów - albo ktoś wyłączył programowo, albo padła pompka (u mnie wymieniałem pompke przy ok.170 000 km).

Moim zdaniem ładna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Silikonowy znaczek M na sportowej kierownicy nie uczyni m pakietu :lol: plus za sportowe fotele i antracytową podsuwa tę. Strasznie wkurza mnie takie koloryzacji ogłoszeń.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ksenosnami nie ma się co nakręcać, ja nie mam ksenonów ale mam dobre nie wyeksploatowane reflektory oraz dobre żarówki i nic lepszego nie potrzebuj. Jeździłem wieloma autami z xenonami fabrycznymi i jakoś nie zachęciło to mnie aby szukać auta z xenonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogladałem

polecam w 100% bez bledów w silniku piekne korekcje wtryskow lakier elegancki po calkiem dobrej korekcie z wad to ciutke podwyższone wibracje prawdopodobnie poduszki nowe i bedzie elegancko

takcze klocki stan bardzo ladny wlasciciel twierdzi ze po serwisie olejowym oraz po wymianie oleju w skrzyni wszystko dziala bardzo ladnie. auto mialem nawet zarezerwowane lecz trafilem auto od znajomego z salonu polskiego praktycznie bez przebiegu i kupilem to ktorego historie znalem od nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogladałem

polecam w 100% bez bledów w silniku piekne korekcje wtryskow lakier elegancki po calkiem dobrej korekcie z wad to ciutke podwyższone wibracje prawdopodobnie poduszki nowe i bedzie elegancko

takcze klocki stan bardzo ladny wlasciciel twierdzi ze po serwisie olejowym oraz po wymianie oleju w skrzyni wszystko dziala bardzo ladnie. auto mialem nawet zarezerwowane lecz trafilem auto od znajomego z salonu polskiego praktycznie bez przebiegu i kupilem to ktorego historie znalem od nowosci.

 

Wielkie dzięki jadę jutro lub pojutrze jeżeli jest tak jak mówisz to zabiorę ją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie (w powitalni już to uczyniłem).

 

Planuję zakup BMW X3, zwróciłem uwagę na to ogłoszenie:

 

http://allegro.pl/idealna-limited-edition-full-opcja-1000-org-i5828690616.html

 

W piątek mam zamiar ją obejrzeć. Autem ma jeździć głównie żona, która nie jeździ nazbyt szybko i preferuje manualną skrzynię biegów.

 

Staram się uważnie czytać porady forumowe, ale czy mogę prosić o ew. wskazówki, na co zwrócić uwagę w tym konkretnym modelu? Dane z serwisu BMW dostanę dziś lub jutro.

 

Z góry dziękuję za wszystkie cenne podpowiedzi :)

 

Darek

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jest zgodne z opisem i cena odpowiada to brać .

Trzeba się liczyć że to jednak jest SUV i jest trochę twardszy od np SEDAM.

Powiadasz

Autem ma jeździć głównie żona, która nie jeździ nazbyt szybko
i pewnie na krótkich odcinkach ? jak tak to wypadało by doradzić benzyniaka , ale ja mam diesla i nim mało jeżdżę i jest spoko , odpukać .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jest zgodne z opisem i cena odpowiada to brać .

Trzeba się liczyć że to jednak jest SUV i jest trochę twardszy od np SEDAM.

Powiadasz

Autem ma jeździć głównie żona, która nie jeździ nazbyt szybko
i pewnie na krótkich odcinkach ? jak tak to wypadało by doradzić benzyniaka , ale ja mam diesla i nim mało jeżdżę i jest spoko , odpukać .

 

1. Właśnie dostałem dane z BMW o historii serwisowej, wynika z niej, że auto w DE robiło tak średniorocznie 25-30 kkm, ostatni wpis jest z 2 listopada 2012 przy stanie licznika 132 707 km, a w ogłoszeniu jest przebieg 154 386 km, czyli przez ostatnie 3 lata autko miałoby zrobić jedyne 22 kkm... Trochę to mało prawdopodobne wg mnie :)

 

Chyba w takim aucie rzeczywisty przebieg zapisywany jest nie tylko w jednym miejscu? Czy w ASO można to jakoś zweryfikować? Nie boję się auta z 200 kkm przebiegu, ale nie lubię jak ktoś kręci... Dosłownie i w przenośni :)

 

2. Zona jeździ powoli, ale nie aż tak krótkie odcinki (50-60 km i połowę z tego po dwujezdniówce), do tej pory jeździmy dieslem z DPF i jakoś daje radę :)

A co do sztywności zawieszenia żona już pojeździła X3 i jest zachwycona.

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.