Skocz do zawartości

WRACAMY DO BMW 335D STR 49


arek11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na razie autko idzie na duży przegląd do forumowicza gorik79 a potem ustalam termin chipa .Co do układu wydechowego to czekam na dyfuzor z USA a ponieważ wybrałem opcje morska wiec jeszcze trochę poczekam ,poza tym firma bimerkit ma rożne opinie i jak za klika tygodni mi nie odpisze ze wysłali to będę musiał walczyć o zwrot kasy za dyfuzor .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wróciło z małego serwisu, nie udało się wymienić kolektora ssącego (inny model i trzeba zamawiać z Niemiec), autko po wymianie oleju w skrzyni , silniku,wszystkich filtrów ,filtr powietrza KN ,pdf wypalał się ok 600 km temu .Wszystko wymieniane było w LEGIONOWIE u forumowicza gorik79 . Ponieważ i tak czekam na tylny dyfuzor i nie udało się wymienić kolektora to z chipem poczekam aż wszystko będzie zrobione w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wróciło z małego serwisu, nie udało się wymienić kolektora ssącego (inny model i trzeba zamawiać z Niemiec), autko po wymianie oleju w skrzyni , silniku,wszystkich filtrów ,filtr powietrza KN ,pdf wypalał się ok 600 km temu .Wszystko wymieniane było w LEGIONOWIE u forumowicza gorik79 . Ponieważ i tak czekam na tylny dyfuzor i nie udało się wymienić kolektora to z chipem poczekam aż wszystko będzie zrobione w 100%.

 

kolego właśnie byłem u gorika z moim z tydzień temu i widziałem twoją fure, podpytałem gorika czy moze wie czy na sprzedaż ale powiedział mi że raczej nie bo to nowy i rzadki nabytek z 2011 roku ...ale widze ze jakis czas go masz juz- nie planujesz sprzedaży :)?

kiedy chip w kreatorze ? ciekaw jestem twojego wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chip będzie jak wymienię kolektor ssący a na razie muszę umówić się na jakiś wolny termin żeby od razu zamontować intercooler .co do sprzedaży to ostatnio dostałem kilka ofert ale wszystkie sporo poniżej ceny jaka dałem wiec nie ma mowy o sprzedaniu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilku kumpli co robili w kreatorze i opinie są rożne ,a tez nie chce jej na max podkręcać dpf jest bardzo zdrowy wiec tylko icek + wydech + program ok360 km .chociaż chip planuje zrobić do końca wakacji (może bez wydechu bo ciągle czekam na dyfuzor z USA )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dzisiaj rano nie moglem otworzyć ani odpalić auta ,tak jak by siadł akumulator ale napięcie było ok. zacząłem odkręcać akumulator przewód+ od akumulatora i autko samo się załączyło (światło ,radio,wszystko wróciło do normy) Podjechałem podłączyć pod kompa i wyszły 3 błędy .Autkiem jeszcze pojeździłem i wszystko było ok. Godzinę temu zadzwoniła żonka ze auto nie reaguje na nic ,podjechałem rozłączyłem akumulator ale to nic nie dawało wiec wezwałem lawetę .W międzyczasie podłączyłem akumulator z powrotem ale nic się nie działo po odczekaniu jeszcze ok 30 minut auto załapało same i wszystko wróciło do normy .Pan który sprawdzał auto powiedział ze prawdopodobnie trzeba wymienić przewód + ze to jest dosyć często spotykane w tych modelach .Jeżeli ktoś miał podobna sytuacje proszę o pomoc Edytowane przez arek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj od rana nie mogę nic zrobić z autkiem jest tak samo jak wczoraj ,jeżeli ktoś miał podobny problem niech pisze . Na wymianę przewodu (+) do akumulatora umówiony jestem na wtorek i zobaczymy czy to pomorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
wymieniłem przewód do akumulatora + i myślałem ze wszystko będzie dobrze. bylem na mazurach z rodzina i się lekko zdziwiłem jak autko nie odpaliło .objawy takie samej jak zawsze zero prądu , zegar i data się skasowały ,jedyna rzecz to to ze cały dzień nic nie moglem zrobić a zawsze reagował po godzinie od odłączenia klem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kiedyś w e90 działy się podobne rzeczy jak Ty opisujesz. Wywalało błędy, często się zawieszał, nie chciał odpalać, a po jakimś czasie wracało wszystko do normy. Winowajcą okazał się regulator napięcia. Przy okazji wymiany na nowy (tylko ori, bo zamiennik okazała się porażką) zregenerowałem alternator :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan który sprawdzał auto powiedział ze prawdopodobnie trzeba wymienić przewód + ze to jest dosyć często spotykane w tych modelach .Jeżeli ktoś miał podobna sytuacje proszę o pomoc

 

Pn z ktorym rozmawiales ma prawdopodbnie racje, poza tym ladna fura !... nie zartuje brak zdjec troche jak na galerie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napięcie na akumulatorze 12,9V na postoju nic nie włączone ,14,33V włączony silnik i 14,23V na włączonych światłach, czekam na rozwój sytuacji bo za każdym razem komputer pokazuje inne błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
wydech do auta został zamówiony,niestety mogę podać przykład ze nie zawsze od przedstawiciela jest najtaniej. Autoryzowany dystrybutor Superpsrint Exhaust Polska , JDL, MM PERFORMANCE maja takie same ceny tylko 2 firmy dały mi rabat ok 7% i powiedziały ze montaż gratis. Myślałem tez o zakupie Eisemann ale cenowo wyglądało to troszkę drożej a poza tym postanowiłem kupić zestaw super sprint składający się z 3 części (za 20 dni do odbioru) .Jeżeli kogoś będzie interesował wydech i intercooler od bmw 335d to proszę pisać na prv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj problem z prądem a w zasadzie jego brakiem powrócił próbuję skontaktować się firma którą polecił mi gorik 79, jak na razie to po raz pierwszy zrobiło się tak kiedy włożyłem kluczyka do stacyjki zapaliły się kontrolki i wszystko zgasło ,kluczyk został w stacyjce .Zastanawiam się co by było jak bym jechał i wszystko by odłączyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj problem z prądem a w zasadzie jego brakiem powrócił próbuję skontaktować się firma którą polecił mi gorik 79, jak na razie to po raz pierwszy zrobiło się tak kiedy włożyłem kluczyka do stacyjki zapaliły się kontrolki i wszystko zgasło ,kluczyk został w stacyjce .Zastanawiam się co by było jak bym jechał i wszystko by odłączyło

Przemek prmax pomoże :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.