Skocz do zawartości

WRACAMY DO BMW 335D STR 49


arek11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego, przeczytałem cały wątek i powiem szczerze że bardzo ładny egzemplarz dorwałeś :D :cool2: :wink:

Icek Wagnera to dobry kierunek natomiast wydech przelotowy to nie wiem czy nie będzie za głośno :?: :think:

Jeżeli masz problem z zakupem kolektora ssącego to mogę pomóc w razie czego pisz na priv.

Co do chipa to polecam Wojtka z Dynosoftu, robiłem u niego kilka BMW i z żadnym nie ma problemu, ja w swojej po chipie zrobiłem już 45 tysięcy kilometrów i nic się nie dzieje, no jedynie pompa wysokiego ciśnienia padła ale raczej z innego powodu :evil:

Przydało by się kółko zmienić bo te co masz to takie zwykłe.

Co do twojego problemu to myślę że kolego Prmax powinien ogarnąć temat i życzę Ci szybkiego usunięcia usterki.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już po wizycie u prmax wstępnie jest już jakiś trop ,co do kolektora to już zamówiłem ale w Niemczech nie ma na stanie w żadnej fabryce ani salonie i to jest cały problem ( będzie dostępny ok 20 października ) wydech powinien już być w tym tygodniu ale nie wiedzieliśmy jaki dyfuzor wybrać pod super sprint wiec na razie będzie kombinowanie .chip chyba podjadę do lodzi albo właśnie dyno soft (tylko te 2 firmy biorę pod uwagę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem bardzo ładną e91 czerwona z czarnym dachem przerobiona na m3 na Krakowskich tablicach

 

Powiem wiecej... jest wrecz zjawiskowa ! :D

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek z chipem w łodzi słyszałem że lepiej uważać bo robią duże przyrosty mocy a raczej aż za duże ,zrobią ci w niej program 380-390KM a potem jak to ujęli"jak coś klęknie to się wymieni na nowy" to jak dla mnie słabe podejście, lepiej mieć te kilkanaście KM mniej a żeby służyło na lata

ja robiłem w kreatorze tak jak poprzednie auto i jestem zadowolony

w każdym razie po chętnie zobacze efekty ,mieszkasz blisko to możemy porównać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi napisali ze do 380 km mogą zrobić z dpf ,ale to co mnie interesuje to żeby było coś około 700-740nm i nic więcej żeby nie gubiła trakcji a czy to będzie 350 czy 390 to mi już nie zależy

Uwierz mi że 720 Nm to nawet super gumy nie poradzą ogarnąć na suchym a na mokrym to już masakra.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackline sa fajne, na tyl nie warto sie bawic z klapa wedlug mnie mozna jeszcze dokupic markowe ledowe philipsy xtreme w usa a wtedy jest naprawdy cacy, lampy przednie post lci daja przynajmniej naprawde lepsze oswietlenie i kilka opcji interesujacych.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak by zadziałała szpera i czy warto wchodzić w temat szpery w e91 http://blog.tomson.com.pl/2011/10/07/szpery-quaifa-do-bmw-e90-e91-e92/

Szpera na pewno zapewni lepsze osiągi i bezpieczeństwo, ja również nad tym myślałem ale obecnie jestem spłukany i temat odpuszczam, jeżeli posiadasz gotówkę na to rozwiązanie to polecam bo różnica będzie odczuwalna, jak się zdecydujesz to napisz ile cię wszystko wyniosło i swoje spostrzeżenia :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERSPRINT FOREVER :cool2: pieknie to sie prezentuje.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem 335d oglądałem jeszcze inny egzemplarz z wydechem jak u Ciebie na 4rury coś ala M3 i coś średnio to wyglądało ale miał te rury bliżej siebie umieszczone niż w M3

Mi się podoba wydech kolegi z forum czerwony330d który ma w e91 335d dwie czarne potężne końcówki wydechu 100mm zrobione w MG Motorsport i super się to komponuje

dla porównania z moją z seryjnym wydechem :

http://i60.tinypic.com/e66lhe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki twoje autko tez ,ostatnio jechaliśmy obok siebie w stolicy

 

na Niepodleglosci ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.