Skocz do zawartości

WRACAMY DO BMW 335D STR 49

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
witam wszystkich robiłem ogólny przegląd auta (wymiana tarcz,klocków ,oleju itp) okazuje się ze korek od miski oleju nie pasuje i po kilku godzinach dłubania jakoś mechanik pokleił ale nie wiem czy na długo wystarczy .czy zna ktoś jakiś sposób na to żeby to naprawić w inny sposób bo jak nie to nie wiem czy nie będę zmuszony kupić cala nowa miskę olejowa
  • Odpowiedzi 729
  • Wyświetleń 149,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie chce żyłować auta na maksa tylko w miarę bezpiecznie podnieść moc,moment i dalej cieszyć się z jazdy

 

Zapodaj WAGNERA, K&N i przelot to już z tymi gratami powinieneś przekroczyć 300KM i 670Nm . Czipsik będzie delikatny zatem . :mrgreen:

7d4c19ecfc3db.gif
Opublikowano
  • Autor
co do Wagnera to kumple będą w USA za 2mc i wtedy chce kupić chyba ze coś jeszcze się spierdol….. w aucie ,teraz czekam na odpowiedz czy wyślą mi dyfuzor na adres mojego kolegi w Niemczech .w piątek jadę sprawdzić czy olej nie wycieka i jak wszystko będzie ok to mam ok 3tys w portfelu
Opublikowano
  • Autor
no i chyba będę musiał kupić miskę olejowa ,jeszcze pozostało mi spawanie chyba ze ktoś zna sposób na na zatrzymanie kapania z śruby którą spuszcza się olej (był już zestaw naprawczy ,teraz kombinuje coś z gwintem )
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
miska idzie do naprawy do tej firmy http://www.spawanie.centrspaw.com i mam nadzieje ze będzie jak nowa a tak poza tym to auto już po dużym przeglądzie i wyszedł mi mały wyciek oleju i mam nadzieje ze nie jest z turbin .Tylny dyfuzor zamówiłem czekam na odpowiedz z USA za ile będzie gotowy i już tylko pozostanie mi kupienie intercoolera
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zastanawiam się nad chipem Masters Warszawa albo dynosoft Katowice .Mi osobiście po przeczytaniu opinii pasowałby DYNOSOFT Katowice ale musiałbym jechać do niego na cały dzień i ponad 300km a do Mastersa mam dużo mniej .Kogo bardziej polecacie
Opublikowano
Samochód kolegi czerwony330d idealnie pokazuje, że warto pojechać do Dynosoftu, zrobione profi i z głową ;)
Opublikowano
  • Autor
wiec wybór jest prosty DYNOSOFT KATOWICE
Opublikowano
może ma ktoś namiary stronę internetowa gdzie są rozpórki tego typu http://allegro.pl/bmw-performance-rozporka-carbon-e90-e91-e92-i4842939350.html

To masz kolego oryginalną rozpórkę BMW performance, więc najłatwiej w BMW store.

http://www.bmwstore.pl/pl/

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
jadąc do domu miałem okazje troszkę przetestować autko , już za warszawa sprawdziłem jak przyspiesza moje auta ale niebieskie AUDI S4 było szybsze jak kol wiek bym nie kombinował zostawałem z tylu,druga rzecz to sprawdziłem spalanie na trasie do Gdyni i wyszło mi na tempomacie 110km/h 6,7 l 120km/h 6,9 l a jazda 130-140km/h 7,5 l po przejechaniu 429 km zatankowałem 35l paliwa (jazda mieszana ) z powrotem ustawiłem tempomat na 110km/h przejechałem 400km i zatankowałem 29,5 l .
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Wagner już do mnie dotarł teraz czekam na resztę rzeczy które mam nadzieje ulepsza moje autkohttp://i.imgur.com/4KSMA6N.jpghttp://i.imgur.com/IttUym6.jpg
Opublikowano
jadąc do domu miałem okazje troszkę przetestować autko , już za warszawa sprawdziłem jak przyspiesza moje auta ale niebieskie AUDI S4 było szybsze jak kol wiek bym nie kombinował zostawałem z tylu,druga rzecz to sprawdziłem spalanie na trasie do Gdyni i wyszło mi na tempomacie 110km/h 6,7 l 120km/h 6,9 l a jazda 130-140km/h 7,5 l po przejechaniu 429 km zatankowałem 35l paliwa (jazda mieszana ) z powrotem ustawiłem tempomat na 110km/h przejechałem 400km i zatankowałem 29,5 l .

 

 

bardzo fajne e91 i ten silnik :) jechałeś 110km/h na tempomacie chciałeś sprawdzić z ciekawości czy jak ? to się chyba nie da z takim silnikiem jechać stówką :(

Opublikowano
  • Autor
tak z ciekawości chciałem sprawdzić na poszczególnych prędkościach ,ogólnie ciężko jest wytrzymać i nie przycisnąć .teraz jadąc trasę staram się wybierać autostrady i tam troszkę cisnąć
Opublikowano
  • Autor

wykres z hamowni http://i.imgur.com/tFOgBQ5.jpg

w środę doszły oponkihttp://i.imgur.com/LMGbkjv.jpg

a tutaj zdj auta z kolami zimowymihttp://i.imgur.com/rElo850.jpg

Opublikowano
  • Autor
letnie tez 17 bo nikt nie chciał kupić oryginalnych felg które były na wyposażeniu autahttp://i.imgur.com/gxtCpSV.jpg
Opublikowano
  • Autor
trochę szkoda bo zimówki kopiłem nowe ok 2tys + felgi 2tys i teraz 2,5 tys za oponki letnie
Opublikowano
  • Autor
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czy ktoś wie może jaka jest różnica miedzy tym wydechemhttp://www.supersprint.com/ww-en/bmw-e91/bmw-e91-touring-335d--335xd-286-hp-2006-/rear-exhaust-left-racing-oo80.aspx#!/

a tym http://www.supersprint.com/ww-en/bmw-e91/bmw-e91-touring-335d--335xd-286-hp-2006-/rear-exhaust-left-oo-80-v1.aspx#!/

chciałem kupić tłumiki przed chipem ale wychodzi na to ze nie uzbieram tyle kasy w związku z tym ze auto idzie na duży przegląd przed chipem ,jedynie co to będzie już zainstalowany intercooler wagnera

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.