Skocz do zawartości

Bmw 750 do 10000zł.


Bmw777

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak. Bo widzę że się napaliłeś chyba za bardzo. Dozbierasz sobie te kilkanaście tys nie wiem ile Ci to zajmie, ale jak długo to daj sobie spokój. Bo utrzymanie takiego samochodu tanie nie jest. Samo paliwo już sporo kosztuje nie wspominając o sprawach mechanicznych. Auto swoje lata ma i nie znajdziesz takiej sztuki gdzie nic nie będzie do roboty. A na tanich zamiennikach tego nie zrobisz tak by to jeździło jak należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz ja wtrące moje pare groszy. Miałem okazje w 750 robić uszczelki pod głowicami... i żebym wiedział to bym tego nie robił . Części w większości dostępne tylko w serwisie za ogromne pieniądze. Świece masz cztero elektrodowe, po prawie 40zł jedna sztuka i to musiałem się nieźle naszukać żeby znależć w tej cenie, kopułki były po ok 230zł a masz 2 szt, palce chyba po 60 albo 90 a przewodów już nie wymieniałem bo najtańsze chyba coś ok 700zł. a te żeczy wymieniasz na początku wraz z olejem i filtrami. Same części z obróbką głowic kosztowały coś prawie 5000zł czyli połowa tego co chcesz zapłacic za auto. Przemyśl 10 razy zanim kupisz. Ja moją kupiłem akurat bardzo tanio bo za 3700 akosztowały wtedy ponad 20000zł. Z tym że musiałem zrobić opłaty celne i naprawić jeszcze uszkodzony bok oraz dokupic kilka detali bo ktoś rozkradł ją troche
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co ta gadka? Nie wytłumaczycie. Niech kupi i sam się przekona inaczej nie zrozumie :D

Wiem po sobie też myślałem że jak kupie za 12k (5lat temu) swoją i dołoże góra 5k to będzie picuś glancuś, a teraz już wiem że [BAD] zbita. Dołożyłem do auta na naprawy ponad 20k zł a jeszcze 10k to będzie minimum dodatkowo. Po tych doswiadczeniach wiem że 750 za 10k to będzie jeszcze większy trup niż moja w dniu zakupu, ale tak jak mówię. Musi się przekonać sam na własnej kieszeni wtedy zrozumie.

 

Żeby nie było stać mnie w sumie na takie jazdy, ale muszę przyznać że drugi raz czegoś takiego bym nie zrobił, bo szkoda kasy, nerwów i czasu. Jak kupować to tylko porządnie, szczególnie auto tej klasy.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba specjalnych usterek, żeby naprawy słono kosztowały. Sam komplet NOWYCH opon to nawet kilka tys. Do tego amory, ze 2 wahacze, hamulce przód, serwis olejowy + paski i rolki, doprowadzenie klimy do porządku, polakierowanie 2 elementow i wychodzi niebagatelna suma. A to wszystko może być do zrobienia w dobrym aucie, które nie ma usterek tylko zużyte elementy. :shock:

 

Także w 7er za 10 tyś możesz mieć tochę wiecej do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 750i można kupić za 5tys i za 30tys.

za 5tys od kogoś kogo właśnie przerosły koszta bo myślał że jakoś to będzie. Na paliwo się uciuła czasami może coś się zepsuje, ale nie będzie trzeba wymianiać albo kupi się tani zamiennik, a potem wszystko takiego właściciela przerasta i auto staje się ruiną bo trzeba włożyć kilkukrotnie większą kwotę w naprawy niż zakup auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim stanie jest Twoja, ale kupując za 30tys ładnie wyglądające auto, zadbane również mechanicznie wydamy mniej.

Bo tak jak zrobiłeś Ty poszło tyle samo kasy albo więcej a i tak nie jest to auto zadbane pod względem wizualnym i mechanicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie jest jak z fabryki, bo w zasadzie nietknieta jest skrzynia (oprocz wymiany oleju) i dyfer (tez olej zmieniłem tylko), reszta wymieniona w zasadzie na nowe ori lub dobre zamienniki. Wizualnie leży i kwiczy. Dlatego tak jak napisałem 10k zl to jest minimum co muszę jeszcze wsadzić w nowy lakier, renowacje wnętrza i 2 szyby do wymiany bo są tragiczne. Oprócz wizualnej strony mogę spokojnie powiedzieć że jest to (moje ulubione handlarskie powiedzonka :D ) lala, igła itd itp

 

 

Teraz bym zrobił zupełnie inaczej, tzn od razu kupił zadbane auto za odpowiednią kwotę. A nie jak z tą gdzie zacząłem jeździć bez stresu jakieś pół roku temu. Wcześniejsze 4-4,5 roku to było praktycznie non stop warsztat. Tylko też trzeba przyznać że ja lubie jak wszystko jest pięknie i nawet przepalona żarówka w przycisku mnie drażni.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele to nie zabawki ,koszt utrzymania takiego samochodu jest naprawdę duży ,tym bardziej ze mają już swoje lata, a poprzedni właściciele widocznie nie za bardzo dbali ,widać to po cenie za jaką chcą sprzedać .Dobry egzemplarz nikt nie sprzeda za takie pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówi o eksploatacji. Tylko ona rzeczywiście będzie stała w garażu jak takie strupy pokazujesz. W takiej cenie to musisz zrozumieć że dobrej 750 nie kupisz. Jeszcze chcesz longa.

 

Wklejaj dalej sobie linki i tak ci nikt nic konkretnie nie powie bo nie ma jak.

Jedźi w końcu coś obejrzyj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie w końcu :) dobra dozbieram te 4000/7000tyś. euro faktycznie nie chce kupić TRUPA :roll: myślę że za trzy lata będe gotów kupić ten model + wydatki związane z wymianą olej filtry i inne... kolejne kilka tyś.zł. myśle że utrzymam ten model w dobrym stanie po prostu trochę kasy odłoże na nie spodziewane wydatki. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kika lat zbierać 4tys euro to co będzie jak przyjdzie jakiś większy wydatek z autem?

Nie chce się wtrącać, ale tak to niestety jest z autem tego pokroju. Bo doprowadzić do ruiny i nawarstwić różne problemy jest bardzo łatwo. Później wszystko poskładać do kupy kosztuje dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mil? TO angol?

Tarcze albo wahacze do wymiany.

Lakier to majmniejszy problem bo za kilka tys można zrobić ideał.

Raczej nikt nie napisze wszystkich usterek.

 

Kupisz to albo będziesz się cieszyć albo będziesz wydawać fortunę na to auto. Moim zdaniem jest bez sensu dużą część wypłaty ładować w auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale z tego, co mi wiadomo to w Holandii są również kilometry, a nie mile. Śmierdzi mi tu tanim sprowadzeniem z UK, przeróbką i użytkowaniem w NL.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.