Skocz do zawartości

TVN Turbo - Zakup kontrolowany


konradex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ogłądałem wczoraj TVN Turbo - "Zakup kontrolowany" i człowiek który miał kupić sobie auto za 10 tys. zł z 5 proponowanych aut wybrał właśnie BMW serii 5. Co prawda konkurencja była nie za ciekawa i jak tylko zobaczyłem tą piątkę to od razu wiedziałem jaki będzie werdykt :D

 

A z drugiej strony to człowiek sprzedający był z Wawy - znacie go :8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten program. Powiem wam ze chcialbym miec na swoim podworku takiego CRXa do zabawy. Wysoko sie kreci, mała waga, taki calkiem przyjemny gokart. Oczywiscie nie stawiam go ponad BMW :mrgreen: Ale jako 3ecie auto mogloby byc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja byly: krajowa Corsa, sprowadzone Megane z instalacja gazowa,

no i zadbany CRX.

Jezeli facetowi zalezalo na wiekszym samochodzie, a jak mowil, koszty paliwa zwracal mu pracodawca, to E34 bylo rzeczywiscie jedyna opcja.

Natomiast fachowosc prowadzacego jest taka, ze mozna sie zalamac :duh: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja byly: krajowa Corsa, sprowadzone Megane z instalacja gazowa,

no i zadbany CRX.

Jezeli facetowi zalezalo na wiekszym samochodzie, a jak mowil, koszty paliwa zwracal mu pracodawca, to E34 bylo rzeczywiscie jedyna opcja.

Natomiast fachowosc prowadzacego jest taka, ze mozna sie zalamac :duh: .

 

Jako prowadzacy tez jest "swietny" i te jego miny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja byly: krajowa Corsa, sprowadzone Megane z instalacja gazowa,

no i zadbany CRX.

Jezeli facetowi zalezalo na wiekszym samochodzie, a jak mowil, koszty paliwa zwracal mu pracodawca, to E34 bylo rzeczywiscie jedyna opcja.

Natomiast fachowosc prowadzacego jest taka, ze mozna sie zalamac :duh: .

 

Jako prowadzacy tez jest "swietny" i te jego miny :mrgreen:

 

Hhehehe prowadzący to dobry temat :mrgreen: Nie moge na niego patrzec ale cos ogladac trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prowadzacy tez jest "swietny" i te jego miny

tak, a jeszcze oficjalnie przyznaje, że nie lubi BMW, a w rajdach ściga się Hondziawką. Swoją drogą kto i skąd "wykopał" pana Kornackiego prowadzącego zakup kontrolowany, to juz chyba tylko wie pani Martyna?

Obejrzałem juz kilka tych zakupów kontrolowanych i powiem, ze tak dobierają smochody, żę oczyuwistym jest na co się kupujący zdecyduje, za duży kontrast poprostu.

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prowadzacy tez jest "swietny" i te jego miny

tak, a jeszcze oficjalnie przyznaje, że nie lubi BMW, a w rajdach ściga się Hondziawką. Swoją drogą kto i skąd "wykopał" pana Kornackiego prowadzącego zakup kontrolowany, to juz chyba tylko wie pani Martyna?

Obejrzałem juz kilka tych zakupów kontrolowanych i powiem, ze tak dobierają smochody, żę oczyuwistym jest na co się kupujący zdecyduje, za duży kontrast poprostu.

calkowicie sie z Toba zgadzam - zawsze jest jeden samochod ktory po prostu wyraznie odstaje od konkurencji. Tez nie lubie tego prezentera choc dobrze sie wczuwa w swoja role :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze sie do kolegow ze rowniez ten mr.kornacki to potrafi robic glupie miny i nic wiecej. MOgli np. postawic AUDI 100 , prezentowane BMW E34 oraz np. OPLA OMEGE 'B' i w tej klasie wybierac a nie przyrowywac 3 roznych kategori i klas samochodow. zenujace :jawdrop:

 

no ale coz , widac uklady i ukladziki w programie natomiast wiedze i fachowosc prezentera pozostawiam bez komentarza :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze sie do kolegow ze rowniez ten mr.kornacki to potrafi robic glupie miny i nic wiecej. MOgli np. postawic AUDI 100 , prezentowane BMW E34 oraz np. OPLA OMEGE 'B' i w tej klasie wybierac a nie przyrowywac 3 roznych kategori i klas samochodow. zenujace :jawdrop:

 

no ale coz , widac uklady i ukladziki w programie natomiast wiedze i fachowosc prezentera pozostawiam bez komentarza :clap:

 

Idea programu nie jest zla , rozne auta w jednej kasie to trafienie to szerszej grupy odbiorcow/telewidzow, a nie fanow jednego rodzaju aut np. limuzyn klasy sredniej wyzszej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta corsa co była na oczątku to jakis totalny niewypał :duh: . Na początku prowadzący coś gadał ze super autko z tej corsy a jak usłyszał od kupującego ze mu sie niepodoba to szybko zmienił zdanie i sie tłumaczył ze liupiate auto bo się chwieje jak sie trzaska drzwiami :mad2: . Niezły :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie wybrał bmw a konkurencja była smieszna

oprócz hondy :mrgreen:

oszalales :duh:

honda konkurencja dla BMW??

hehe a w czym to honda ustępuje beemce? w mocy? :mrgreen: jeśli chcesz jeżdzić sportowo to uważam że honda jest lepsza i trwalsza a bmw jest do wygodnej jazdy;no i żeby sobie bokiem polecieć :cool2:

klepało ale przestało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie wybrał bmw a konkurencja była smieszna

oprócz hondy :mrgreen:

oszalales :duh:

honda konkurencja dla BMW??

hehe a w czym to honda ustępuje beemce? w mocy? :mrgreen: jeśli chcesz jeżdzić sportowo to uważam że honda jest lepsza i trwalsza a bmw jest do wygodnej jazdy;no i żeby sobie bokiem polecieć :cool2:

 

dlaa mnie honda to poprostu ZŁOM nie ma wogole do porownania

honde mozna porownac co najwyżęj np z mitshubishi czy z subaru ale nie z BMW. BMW to klasa sama dla siebie :8) a jesli o sport to mi sie wydaje ze BMW z modelami M3 jest o wieeeeele lepsza i koniec tematu :mrgreen:

Poporstu BMW jest najlepsze i nikt mi nie powie ze jest cos lepszego :8)

i jeszcze jedno prosze tu nie siac profanacji porownujac BMW z honda :twisted:

to tyle jesli chodzi o mnie :8)

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a w czym to honda ustępuje beemce? w mocy? :mrgreen: jeśli chcesz jeżdzić sportowo to uważam że honda jest lepsza i trwalsza a bmw jest do wygodnej jazdy;no i żeby sobie bokiem polecieć :cool2:

 

Wlasnie chociazby przez tylny naped i duzo lepszy rozklad mas E34 jest lepsze. A poza tym, facet akurat potrzebowal duzego samochodu, a nie pseudosportowego 2+2, w ktorym do bagaznika mozna co najwyzej kota zaladowac.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a widziałeś żeby jakies bmw wygrało jakis rajd do mistrzostw świata?[oprócz korsyki?].i nie podniecaj się tak :wink:

 

a DTM??? M3 e30 w swoich czasach krolowala zdobyla duzo tytulow

a rajdy to honda tez nie bierze udzialu w wrc jedynie gdzie hoinda ma udzial to F1 gdzie BMW tez jest i sie rozkreca :D wiec to ty sie tak nie podniecaj honda :duh:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na tym forum jest zapatrzony w swoje bmw i wiadomo co by wybrał w programie ale wiem i mogę to sobie ze szczerością powiedzieć że gdybym nigdy nie miał bmw wcześniej to i tak bym ją wybrał :modlitwa: Chyba nie ma lepszego auta za takie pieniądze :?: Kolega sobie z niemców e32 750i przytargał i też gdzieś tyle go wyniosła a jest IDEALNA :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: co za szczęściarz :!: :!: :!:
Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje lepiej zakonczmy te rozmowe bo nie ma semsu jest ciagnac jej dalej ale tak wogole to od kiedy honda mia jakis pojazd wystawiony w WRC czyli w rajdach?? jakos nie slyszalem

i tak wogole hondy nie lubialem nie lubie i nie bede lubial no nie liczac CBR'ki :8)

CBR jest genialna ale ostatnie jednoślady BMW również niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.