Skocz do zawartości

tylne lampy w kolorze krwisto czerwonym JAK ZROBIĆ???


jakubowskij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo podobają mi się tylne lampy w kolorze krwisto czerwonym i teraz moje pytanie czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego samemu, ale żeby były idealnie gładkie i z połyskiem(nie interesuje mnie efekt widziany na autach typu 126p...!!!) :hand: :twisted2:

Dodam że moja lampa jest czerwona z żółtym kierunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: ROBIŁEM TAKIE RZECZY KIEDYŚ!! ŻEBY EFEKT BYŁ DOBRY NAJLEPIEJ KUP SPECJALNY SPRAY DO LAMP (KOLOR DO WYBORU) I TRZEBA TO POKRYWAĆ DELIKATNIE I WARSTWOWO.SUSZYC I ZNÓW POKRYWAĆ I TAK ZE TRZY RAZY. JEST JEDNA WADA - - :roll2: POLICJA!!! - CZEPIA SIĘ ŚWIATEŁ KIERUNKOWSKAZÓW BO ŚWIECĄ TROCHE NA CZERWONO A I WSTECZNY NA RÓŻOWO ;). POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najladniejsze moim zdaniem sa lampki z dymiona gora u nas niestety nie do dostania wiec na drugim miejscu sa te z biala gora ale nie zadne z daewoo (nie powiem sa ładne ale wogole nie pasuja do BMW jakos niewygladaja) tylko te zwykle z od M-ki.

 

Dokładnie nie ma jak oryginał Hella z białym kierunkiem.

Te niby Lexus są ładne ale nie bardzo pasują (szczególnie do modeli z lat 90 tych ) i auto wygląda trochę jak Daewo Nexia :mrgreen:

 

Generalnie to kwestia gustu ale skoro koledzy tak ochoczo malowane wpuścili w wiochę to też pozwolę sobie szpileczkę wbić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niby Lexus są ładne ale nie bardzo pasują (szczególnie do modeli z lat 90 tych ) i auto wygląda trochę jak Daewo Nexia :mrgreen:

 

Generalnie to kwestia gustu

 

jesli pisales o moich to niestety nie sa to "by lexus" tylko "CLEAR RED WHITE" czyli popularnie mowiac klary...

ale jak piszesz to kwestia gustu, jeden woli takie drugi inne, nie wszyscy musimy miec serie ;) bo by bylo nudno. :)

Szybkich samochodów i pięknych kobiet, albo odwrotnie...

http://img169.imageshack.us/img169/8725/k1c6qd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.