Skocz do zawartości

E46 318i WBAAY710X0FZ45441 Słupsk


Rekomendowane odpowiedzi

A 6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.

 

A po drugie te pisanie 7,6 6,2 ludzie weźcie kalkulatory do podawania tych danych o spalaniu a najlepiej to zagazujcie wpizddu .

Zenek nie denerwuj się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A 6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.

 

A po drugie te pisanie 7,6 6,2 ludzie weźcie kalkulatory do podawania tych danych o spalaniu a najlepiej to zagazujcie wpizddu .

Jeśli R6 Twoim zdaniem pali 8 w mieście to co pierd..isz że R4 pali dużo, dużo dla Ciebie to ile? Bo dla mnie dużo to 17 :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.....

 

Człowieniu ...albo jesteś dzieckiem, albo idiotą. Raczej idiotą bo już nieraz na tym forum gawiedź ostrzy sobie na ciebie zęby, i musi czytać te twoje infantylne farmazony.

Nie wiem czy ty w ogóle jakiekolwiek auto posiadasz ...stawiam że raczej nie.

 

Najstarsi górale wiedzą ...że 6 cylindrów spali 11-12L wzwyż na mieście i że 4 cylindrowe 2.0 objedzie starsze 6 cylindrowe 2.0

Chłopie posprzątaj lepiej pokój, albo idź w piłę pograć na boisko ...a nie durnia z siebie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.....

 

Człowieniu ...albo jesteś dzieckiem, albo idiotą. Raczej idiotą bo już nieraz na tym forum gawiedź ostrzy sobie na ciebie zęby, i musi czytać te twoje infantylne farmazony.

Nie wiem czy ty w ogóle jakiekolwiek auto posiadasz ...stawiam że raczej nie.

 

Najstarsi górale wiedzą ...że 6 cylindrów spali 11-12L wzwyż na mieście i że 4 cylindrowe 2.0 objedzie starsze 6 cylindrowe 2.0

Chłopie posprzątaj lepiej pokój, albo idź w piłę pograć na boisko ...a nie durnia z siebie robisz.

Pierdziellisz chłopie jak ciebie. Pali 12 litrów zwykle 2 litry 6 CYLINDROW to masz zwalone auto i tyle w temacie

Oczywiscie 12 spali 330i jak sie zapierdala od świateł do świateł a ty napewno nie umiesz jeździć ekonomicznie jak większość małolatów którzy wiedza ze w aucie jest tylko gaz i hamulec .

 

Co do auta jakie posiadam to gowno Cie to obchodzi .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.....

 

Człowieniu ...albo jesteś dzieckiem, albo idiotą. Raczej idiotą bo już nieraz na tym forum gawiedź ostrzy sobie na ciebie zęby, i musi czytać te twoje infantylne farmazony.

Nie wiem czy ty w ogóle jakiekolwiek auto posiadasz ...stawiam że raczej nie.

 

Najstarsi górale wiedzą ...że 6 cylindrów spali 11-12L wzwyż na mieście i że 4 cylindrowe 2.0 objedzie starsze 6 cylindrowe 2.0

Chłopie posprzątaj lepiej pokój, albo idź w piłę pograć na boisko ...a nie durnia z siebie robisz.

Pierdziellisz chłopie jak ciebie. Pali 12 litrów zwykle 2 litry 6 CYLINDROW to masz zwalone auto i tyle w temacie

Oczywiscie 12 spali 330i jak sie zapierdala od świateł do świateł a ty napewno nie umiesz jeździć ekonomicznie jak większość małolatów którzy wiedza ze w aucie jest tylko gaz i hamulec .

 

Co do auta jakie posiadam to [bAD] Cie to obchodzi .

 

Uspokój się, bo żyłka Ci pęknie. Jeździłem R6 2.0 l, jeździłem R4 1.9, R4 1.8, jeździłem R4 2.0 i żadnej różnicy w spalaniu nie ma, tak samo 10 litrów w mieście musi wziąć, a przy mojej nodze nawet i 13. Żaden nie był jak to idiotycznie określiłeś "zwalony". I zanim mi wrzucisz, że jestem szczyl i tylko ryczę silnikiem od świateł do świateł, zastanów się 3 razy, bo nie jesteś pan najmądrzejszy na świecie i wierz mi, są mądrzejsi od Ciebie na tym forum. Także wiesz, idź dalej podniecać się jakie to fury można pociągnąć z reichu, ile muszą kosztować i ile na nich przytniesz, i w tej materii sobie bądź nawet i Einsteinem. Ale na tematy ogólne raczej wypowiadaj się ostrożniej, bo nigdy nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.

 

A po drugie te pisanie 7,6 6,2 ludzie weźcie kalkulatory do podawania tych danych o spalaniu a najlepiej to zagazujcie wpizddu .

Jeśli R6 Twoim zdaniem pali 8 w mieście to co pierd..isz że R4 pali dużo, dużo dla Ciebie to ile? Bo dla mnie dużo to 17 :norty:

 

R6 M52 w miescie nigdy nie zszedłem srednio na baku ponizej 11,5 litra, nawet przy bardzo oszczednej jezdzie. Obserwacje z 5 lat eksploatacji.

W zimę + krótkie trasy to i 14/100 km wychodziło. Średnio 12,5l/100 km.

 

Wiadomo że 318i, szczególnie z tym silnikiem, spali znacząco mniej.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się powtarzam, ale mi e39 z silnikiem 2.8 paliło w mieście +/- 11litrów beny w mieście, przy normalnej jezdzie bez piłowania od świateł do świateł.

Dla porównania obecny wóz Passat b5 1.8t po czipie na 180KM spala dokładnie tyle samo wachy co tamta piąteczka ;) także tego... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj byłem przejazdem w okolicy i obejrzałem ten egzemplarz. Co dziwne (a może i nie) wciąż jest na sprzedaż.

Sprzedający tłumaczył to dość ubogim wyposażeniem, bla, bla, bla.

 

Zaniepokoiły mnie kontrolki silnika oraz EML, które świeciły się po przekręceniu kluczyka.

Zaraz po odpaleniu silnika zgasły.

 

Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie?

Z tego co zdążyłem wyczytać może to być "wszystko" co jest związane z układem sterowania silnika.

 

Silnik podczas jazdy nie szarpał, pracował płynnie.

 

Może ktoś z Was polecić jakiś warsztat w okolicy, które mógłby rozkodować błędy z komputera?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ponad 200KM spala w mieście przy delikatnym traktowaniu 5,5l przy paleniu gumy spod świateł 5,7 W trasie do 120km/h 5,0 przy płynnej jezdzie i 200km/h schodzę do 4,5l :mrgreen: I niech ktoś mi udowoni, że to nieprawda. Na poważnie, niech przestaną pierdolić głupoty ci, co twierdzą że ich 150-180 konne bolidy palą 8litrów w mieście. Tu nawet występują "egzemplarze ludzkie" którym 300 konne silniki tyle wciągają (patrz temat "ile spalają wasze beemki) Nim mocniejszy motor, tym mniej paliwa. Panowie, to nie jest forum dla przedszkolaków, a niektórzy myślą że tak jest :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem przejazdem w okolicy i obejrzałem ten egzemplarz. Co dziwne (a może i nie) wciąż jest na sprzedaż.

Sprzedający tłumaczył to dość ubogim wyposażeniem, bla, bla, bla.

 

Zaniepokoiły mnie kontrolki silnika oraz EML, które świeciły się po przekręceniu kluczyka.

Zaraz po odpaleniu silnika zgasły.

 

Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie?

Z tego co zdążyłem wyczytać może to być "wszystko" co jest związane z układem sterowania silnika.

 

Silnik podczas jazdy nie szarpał, pracował płynnie.

 

Może ktoś z Was polecić jakiś warsztat w okolicy, które mógłby rozkodować błędy z komputera?

 

Z góry dziękuję.

 

Eml wyświetla sie jak przepustnica złe działa .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adalbert

 

333km (teraz pewnie już mniej) i spalanie 9/100 [91 oktanów] na trasie (120-130km/h non stop, trasa około 700km czyli cały bak). W mieście co prawda trzeba liczyć x2. Ale oczywiście spalanie 9/100 jest niemożliwe bo silnik pewnie za duży :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc autostradą 120km/h jak najbardziej. Przy 140-160 średnia od razu skacze o 2-3 litry. I nie kłócmy się ile może być w mieście, kto miał lub ma ten wie. Jestem trochę osamotniony w temacie spalania, ale widocznie miałem tylko rozklekotane rzęchy, które nie trzymały żadnych "norm" Po co ludzie kupują auta z mocnymi silnikami? Po to żeby jezdzić w taksówkarskim tempie i chwalić się pózniej, komu mniej pali? To jakiś bezsens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc autostradą 120km/h jak najbardziej. Przy 140-160 średnia od razu skacze o 2-3 litry. I nie kłócmy się ile może być w mieście, kto miał lub ma ten wie. Jestem trochę osamotniony w temacie spalania, ale widocznie miałem tylko rozklekotane rzęchy, które nie trzymały żadnych "norm" Po co ludzie kupują auta z mocnymi silnikami? Po to żeby jezdzić w taksówkarskim tempie i chwalić się pózniej, komu mniej pali? To jakiś bezsens.

 

I zakładają gassssss bo maja do pracy 12 km :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem przejazdem w okolicy i obejrzałem ten egzemplarz. Co dziwne (a może i nie) wciąż jest na sprzedaż.

Sprzedający tłumaczył to dość ubogim wyposażeniem, bla, bla, bla.

 

Zaniepokoiły mnie kontrolki silnika oraz EML, które świeciły się po przekręceniu kluczyka.

Zaraz po odpaleniu silnika zgasły.

 

Ma ktoś z Was doświadczenie w tym temacie?

Z tego co zdążyłem wyczytać może to być "wszystko" co jest związane z układem sterowania silnika.

 

Silnik podczas jazdy nie szarpał, pracował płynnie.

 

Może ktoś z Was polecić jakiś warsztat w okolicy, które mógłby rozkodować błędy z komputera?

 

Z góry dziękuję.

 

Eml wyświetla sie jak przepustnica złe działa .

 

Przepustnica nie powinna załączać się w sytuacji, gdy jest problem z valvetronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc autostradą 120km/h jak najbardziej. Przy 140-160 średnia od razu skacze o 2-3 litry. I nie kłócmy się ile może być w mieście, kto miał lub ma ten wie. Jestem trochę osamotniony w temacie spalania, ale widocznie miałem tylko rozklekotane rzęchy, które nie trzymały żadnych "norm" Po co ludzie kupują auta z mocnymi silnikami? Po to żeby jezdzić w taksówkarskim tempie i chwalić się pózniej, komu mniej pali? To jakiś bezsens.

 

już żeby nie ciągnąć offtopu na tej wiadomości zakończę.. Duży silnik niesie często ze sobą w miarę przyzwoite wyposażenie i małą awaryjność ;)

BTW 130km/h to graniczna prędkość którą można jeszcze się poruszać na autostradzie (w pewnych krajach ograniczenie do 100km/h) a prędkość powyżej 150km/h skutkuje zabraniem prawa jazdy.... i auta.

 

Pozdrawiam i życzę aby wszystkim auta paliły mniej niż wlewają do baku ( u mnie zawsze pali tyle i wleje :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ....dziwne ...że taki ładny i nie skopany egzemplarz nadal nie zszedł.

Nawet jakby go brać:

- z palącą się jakąś kontrolką

- z uwalonym serwo valvetronica

- z rozrządem do wymiany

 

..to i tak naprawa nie powinna przekroczyć 2.000zł

 

nie jeden rozklekotany i skopany 2.0D więcej zassa na naprawy ....niż taki enigmatyczny benzyniak

Edytowane przez Nest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bng, pięknie to napisałeś, dzięki za informacje o których nie miałem pojęcia. :D Ja znam mało ludzi, którzy np. w mieście poruszają się 50km/h, na światłach ruszają z drugiego biegu, a na autostradzie jadą 90km/h. I to wszystko dla oszczędności paliwa w prawie 200 konnym bolidzie :mrgreen: Do takiej jazdy można jeszcze spotkać Seicento w dobrym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka silnika powinna gasnąć dopiero po odpaleniu auta. EML po kilku sekundach po przekręceniu kluczyka w pozycję 1. Odpalać w zdrowym aucie należy po zgaśnięciu kontrolki EML (tak przynajmniej piszą na forach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.