Skocz do zawartości

Fuel Injection system e39 3.0d


emka02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kiedyś już pisałem o tym na forum... Ale chce wznowić temat i proszę o nie usuwanie go. z góry dzięki

 

Przy 15l po wciśnieciu mocniej gazu wyskakuje mi owy komunikat "fuel injection system" chodzi o pompe w bak. Wymieniłem na nową oczywiscie zamiennik kupiłem za 120zł. Po 7mieś padła na nowo... znowu komunikat. Kupiłem teraz używaną po podłączeniu chodzi jak laleczka ale wczoraj przy poniżej 15l wcisnąłem mocniej pedał gazu i co? wyskoczył komunikat z tym fuel auto zgasło. Sprawdziłem pompe i chodzi ładnie jak powinna. Lecz po dociśnieciu pedału w podłogę auto gasnie i wyskakuje komunikat z tym nieszczęsnym fuel injection system. Inwestować w nową oryginalną 7stówek? No troszkę duży koszt jak na taką część. Ma ktoś może jakiś pomysł jak przeskoczyć owy problem?

 

Prosiłbym o w miare normalne odpowiedzi bez głupich podtekstów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na 100% pompa w baku. Ja osobiście też miałem podobnie jak ty, i tylko oryginalna pompa załatwi sprawę. Ja oryginalną kupiłem za 380 zł :) i problem znikł. Teraz rano wsiadam i wiem że odpalę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie po to auto ma bak 70l żeby używać tylko 55.

Takie podejście to nie rozwiązanie.

Trzeba przeglądnąć bak, bo zapewne w nim tkwi problem, a dokładnie w systemie rurek, pompek itp.

Polecam przejrzeć mój temat o tym jak jest zbudowany bak, i sprawdzić po kolei czy wszystko działa jak opisałem.

viewtopic.php?f=72&t=193392

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.