Skocz do zawartości

Układ wydechowy ma wpływ na prace silnika?


mlody325

Rekomendowane odpowiedzi

a czy w jakikolwiek sposob wyciecie katalizatora wplywa na dzwiek silnika ? w sumie tez myslalem zeby sie go pozbyc po pierwsze z powodu tej nie rownej pracy silnika no i ten dzwiek silnika w sumie tez by mogl byc nieco ciekawszy :) a wlasnie jeszcze jedno nie orientuje sie ktos czy zmiana filtru powietrza na stozek ma jakis wplyw na ow dzwiek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w jakikolwiek sposob wyciecie katalizatora wplywa na dzwiek silnika ? w sumie tez myslalem zeby sie go pozbyc po pierwsze z powodu tej nie rownej pracy silnika no i ten dzwiek silnika w sumie tez by mogl byc nieco ciekawszy :) a wlasnie jeszcze jedno nie orientuje sie ktos czy zmiana filtru powietrza na stozek ma jakis wplyw na ow dzwiek ?

 

Ze stożkiem odpuść sobie. Ja mam stożki z przymusu bo w V12 trzeba coś usunąć żeby włożyć LPG i poprzedni właściciel wybrał filtry :?

Nie dość, że wstyd maskę otworzyć bo straszna "wiocha" to jeszcze kiepsko filtrują i syf dostaje się do przepływki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma 2 tłumiki środkowe wszystko jest pordzewiałe,końcowy jest skorodowany .Auto chodzi raczej normalnie tylko na jałowym nierówno chodzi , silniczek czyściłem ,dolot sprawdziłem, sondy lambda nie mam

Młody325 - silniki M20 już tak mają, że kuleją na wolnych obrotach, jak to nie jest jakieś straszne pływanie obrotów, to się tym nie przejmuj...

jedyna rada na przytkane wydechy to przelecieć się do Kraka i z powrotem autobahnem, z dużą prędkością to je przewentylujesz...

a przyczyn pływania może być mnóstwo - chociażby to, że auto ma już swoje lata...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.