Skocz do zawartości

silniki diesla 150/190km oraz inne zmiany od sierpnia/wrzesn


p_zero

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule, od sierpnia/wrzesnia nastepujace zmiany dla aut BMW:

https://www.press.bmwgroup.com/deutschland/pressDetail.html?title=bmw-modellpflege-ma%C3%9Fnahmen-zum-sommer-2014&outputChannelId=7&id=T0179142DE&left_menu_item=node__4100

miedzy innymi sprzezenie automatu z nawigacja - w skrocie optymalna zmiana biegow dostosowana do stanu na drodze

 

kto teraz powie, ze 2.0d nie jedzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już zamówić X4 z silnikiem 2.0d o mocy 190KM

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii opinii o awaryjności trzeba będzie chyba poczekać na wyniki testów na Klientach :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekaw jestem czy nowe silniki wniosą tak odczuwalną różnicę jaką dało N47 w stosunku do M47. Jeżeli tak to aż się nie mogę doczekać jazdy autem z nową jednostką napędową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie N47 z nową mapą +6KM czy zupełnie nowy silnik?

a tak w ogóle to znalazłem coś takiego:

 

http://bilder2.egmont.se/cache/9d/9dff/YTo2OntzOjI6ImlkIjtpOjk0ODQ4NjtzOjE6InciO2k6MTYwMDtzOjE6ImgiO2k6MTYwMDtzOjE6ImMiO2k6MDtzOjE6InMiO2k6MDtzOjE6ImsiO3M6NDA6IjlkZmZiNTM4MGE3YmUxOTIyMDA4MDJiZWIyZjk4NTM5M2ZmZmFiOTAiO30=

 

jeśli to prawda to buhahahahahahahahahhahahahahahaha i jeszcze buhahahahahahahahhahahahahahah :)

Czas nakleić M na rower i kosiarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale to będzie N47 z nową mapą +6KM czy zupełnie nowy silnik?

a tak w ogóle to znalazłem coś takiego:

 

http://bilder2.egmont.se/cache/9d/9dff/YTo2OntzOjI6ImlkIjtpOjk0ODQ4NjtzOjE6InciO2k6MTYwMDtzOjE6ImgiO2k6MTYwMDtzOjE6ImMiO2k6MDtzOjE6InMiO2k6MDtzOjE6ImsiO3M6NDA6IjlkZmZiNTM4MGE3YmUxOTIyMDA4MDJiZWIyZjk4NTM5M2ZmZmFiOTAiO30=

 

jeśli to prawda to buhahahahahahahahahhahahahahahaha i jeszcze buhahahahahahahahhahahahahahah :)

Czas nakleić M na rower i kosiarkę.

Jeżeli to jest ze strony brytyjskiego dealera to oznacza model z m-pakietem. W Anglii m-pak nie jest jako opcja tylko jako oddzielny model. :wink:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.