Skocz do zawartości

E53 Światła obrysowe -aktywacja.


GruberX5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy istnieje opcja aktywacji w E53 przed liftem świateł obrysowych tak jak w wersji na Stany (słabsze świecenie przednich kierunkowskazów). Przepaliła mi się ostatnio żarówka od świateł pozycyjnych i w takim przypadku ta opcja jest uruchamiana automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak przed liftem ale po lifcie, u siebie, mialem wlaczone. Niestety w przeciwienstwie do np.e46 nie mozna ustawic aby byly przygaszone. Swieca na maksa wiec po paru dniach zdezaktywowalem ta funkcje. Nie podobalo mi sie. Aby obnizyc jasnosc swiecenia wydaje mi sie, ze nalezy zmienic lcm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ci nie powiem jak ale wiem ze sie da bo miałem to właczone u siebie. Jak mi programowali DRL to właczyli najpierw same obrysówki, pozniej same DRL i DRL z obrysówkami w kierunkach. Na koniec zostało jednak bez Obrysówek w kierunkach bo wsadziłem ringi SMD i mi nie pasowały ringi i obrysówki. Trzeba cos tam poprzestawiac na US i działa.Oczywiscie właczali wszystko zeby pokazac ze mozna miec takie opcje. Zarówki sa dwuwłóknowe ale ida tylko 2 kable do tego i can jakos tym steruje. Wszystko jest kwestia programowania LCM. Jak chcesz miec to aktywne to zapraszam do Szczecina i Bartek w Carfixie ci to ustawi napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze ze nie czytales uwaznie co napisalem. To ze mozna aktywowac to juz pisalem, to nie jest problem. Sam takie kodowania innym robie. Chodzi o to, ze nie mozna w e53 (wedlug mojej wiedzy ) ustawic przyciemnionych kierunkow, tak jak to mozna zrobic np. w e46. Prosze czytac ze zrozumieniem. Chodzi o przyciemnione US style kierunki a nie samo US style...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.