Skocz do zawartości

Postojówki led..


bmtriko

Rekomendowane odpowiedzi

Tez kupilem te same z alegro i po tygodniu jak się nagrzaly to zaczęły mrugac gość co je sprzedawał mówi ze to tak będzie bo trzeba w sterowniki lsz żeby postojowki świeciły ok 70% a ze nie mam jak tego zmienić bo nie znam się na Disie . dla mnie lipa temat olalem i zalozylem zwykle bankowe żarówki. Zdecydowanie nie polecam
www.Car-los.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa....

 

bo kurczę chce kupić żarniki xenon maxgear 6000k polecane są ale no jak to bedzie wygladać z żółtymi postojówkami... mam w sumie philips blue vision w5w ale i tak świecą na żółto ale nie tak jak standardowe trochę jaśniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi był problem że słabo w oprawce się trzymały, musiałem je taśmą izolacyjną przymocować. Nie mrugały, błąd nie wyskakiwał. tylko to trzymanie trzeba było zrobić. Dlaczego je zdjęłam... dlatego że one tylko wyglądają, podobało mi się to ale po tym jak założyłem u siebie zrezygnowałem. Po pierwsze dają dużo gorsze światło a po drugie jakoś mi to nie pasowało na "aucie" tak dla mnie to trochę wioską podeszło i wróciłem do normalnych świateł ( ale to moje zdanie zmieniłem po tym jak założyłem u siebie.
BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w takim razie sprawa ma się tak

 

chcąc brać żarniki xenon d2s 6000k pasuje już mieć postojówki

 

czyli 4300k oblecą na standardowych?? bo ja dużo w nocy jeżdże

 

Ogólnie czy po zamontowaniu postojówek led mogą być problemy na stacji diagnostycznej? albo z miśkami? bardzo to rzuca się w oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jezdzisz duzo w nocy to ja ci odtadzam jakiekolwiek zarniki/biale zarowki, bo bedziesz slabo widzial. Jak cos to tylko xenon, ale zrobisz jak uwazasz. Ja ci to mowie z doswiadczenia. Co do policji to nie ma sie czego bac, jak ich nie zirytujesz, pozatym oni sie nie znaja, mowisz ze to sa oryginalne. Na stacji to nie wiem, bo u mnie to w sumie nic nigdy nie sprawdzaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zastanawiam kurdę i mam mega dylemat bo nie wiem co zamówić

 

czy brać 4300k maxgeara i zostawić postojówki philipsa mniej żółte niż zwykłe

 

czy szarpać się na 6000k(ładna niebieska poświta) ale do tego żółte postojówki to nieporozumienie... dla tego do 6000k pasuje ledy dać znów

 

w dzień i tak na DRL będę jeżdził

 

co radzicie?

 

Puzzon weż no coś poradz :norty: tylko bez jaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja moge poradzic jak juz kiedys o to pytales i dostales odp

 

chcesz cos widziec w nocy, w deszczu itp to tylko 4300k philipsa, nie jakiegos maxgeara czy innych firm krzak

6000k to pod remize dobre ale nie na trase gdzie lecisz 140km/h i chcesz widziec ludzi/zwierzęta itp na drodze....

 

pamietaj ze oszczędny płaci 2xrazy, kupisz jakies maxgeary (lol) i będziesz żałował....

 

co do postojówek to zamowilem jakies ledowe i czekam na przesylke, w tej chwili mam zwykle zolte...

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zastanawiam kurdę i mam mega dylemat bo nie wiem co zamówić

 

czy brać 4300k maxgeara i zostawić postojówki philipsa mniej żółte niż zwykłe

 

czy szarpać się na 6000k(ładna niebieska poświta) ale do tego żółte postojówki to nieporozumienie... dla tego do 6000k pasuje ledy dać znów

 

w dzień i tak na DRL będę jeżdził

 

co radzicie?

 

Puzzon weż no coś poradz :norty: tylko bez jaj :mrgreen:

 

kup i wyjedź w nocy to docenisz moje słowa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale będzie to tylko strata kasy. Ja mam philips diamond vision 5000k i jechałem w nocy, w deszcz to mało co nie potrąciłem zająca, dobrze, że się cofnął przed kołami, bo go w ogóle nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonaliście mnie do 4300k ;) tylko teraz kwestia taka

 

chcialbym założyć sobie ringi CCFL pod xenony ZKW tylko mam aktywowane światła DRL to jak to będzie wyglądać... żeby ringi włączyć musiał bym przełączyć i jeżdzić w dzień jak na postojówkach?(czyli przełącznik na postojowe tak?)? w takim razie jak mam już DRL i na 0 świecą mi drogowe i dam na pozycyjne to będą drogowe na żółto a ringi biało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkladasz ringi, podlaczysz je pod postojowe i bedziesz na nich jezdzil, chcesz xenon to masz go razem z ringami (postojowkami)

przy ringach drl trzeba deaktywowac

ja to tak widze...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przy ringach DRL pasowało by deaktywować...

 

A Ty kolego Puzzon czemu postojówki kupujesz a nie walniesz CCFL pod xenony?

 

tylko,ze tak... heh ja chce w dzień nie używać xenonow tylko tak jak na DRL to dobrym rozwiązaniem będzie jada na ringach w dzień?(traktując je jako DRL) po to by tylko włączone były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze nie podobaja mi sie ringi, a drl swiecace na zolto przyprawiaja mnie o wymioty, jak patrze na auto to ma byc ladnie a nie festyn....

ringow szukaj smd jesli chcesz je traktowac jako dzienne, ccfl w sloncu nie widac

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam jak juz dezaktywowac DRL, kupic na allegro ringi z modulem DRL z konfiguracji led SMD do tego modul wspomniany dziala tak, ze na "0" lub pozycji auto masz ringi swiecace na 100% mocy - na led SMD sa dobrze widoczne itd, modul robi tak, ze przy zmianie pokretla na postojowki automatycznie zmniejsza moc LEDow przez co swieca slabiej - nie oslepiaja w nocy gdy masz juz xenon odpalony i wyraznie to widac razem z xenonem

 

Jeszcze widzialem patent na potencjometr od zasilacza komputerowego lub przelacznik - podlaczasz ringi pod alternator lub cos co daje + po zapaleniu i swieca na maxa, potencjomentrem zmniejszasz ich "moc" gdy chcesz odpalic jako postojowki i wlaczyc normalne lampy albo tym przelacznikiem, jak sobie zrobisz :)

Pozdrawiam, sam niedlugo bede to wdrazal, gdyz swoje BMW dopiero kupilem i najpierw musze dopiescic mechanike a pozniej zabawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam,że DRL masz aktywowane... to co ci da zamian na żarówki postojowe diodowe.. skoro DRL świecą Długie ??

gdybys czytal ze zrozumieniem to nie zakladalbys a wiedzial ze nie mam drl aktywowanego bo dlugie swiecace na zolto powoduja u mnie odruch wymiotny, gdyby mozna bylo wsadzic tam zarowki ktore jako drl swieca na bialo dawno bym to zrobil

a postojowki kupilem bo moze fajnie bedzie to wygladac, zawsze moge stare wsadzic ponownie...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.