Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Grozi Ci przykładowo spłacanie do końca życia, z własnych pieniędzy, renty dla osoby którą potrącisz. Lub spłacanie wielu tysięcy z własnej kieszeni za dowolne uszkodzenie jakie wyrządzisz. Bo nie masz OC. Myślę, że mandat od policji to najłagodniejszy wyrok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo prawem, a życie życiem... Muszę przejechać jakieś 3km do SKP na przegląd i 3km z powrotem do domu i rozważam inne opcje niż laweta.

Rozumiem, że jesteś taaaaki cwaniak, że się stawiasz ponad prawem, bo musisz do SKP. NIe no to zagiąłeś system, z pewnością wszyscy mają przestrzegać przepisów, nie ktraść, nie gwałcić, ale dotarcie na SKP to już inna kategoria. Rozważ desantowanie auta z helikoptera

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kamilku, synuniu, nie napinaj się jak plandeka na żuku, bo sobie rozważam różne opcje. Dzięki za pomysł z desantem - rozważę :cool2:

Ubezpiecznie już mam. Bez niego nic bym nie rozważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ze złej strony zaczynasz. Oczekuj historii serwisowej oraz bezwypadkowej przeszłości. W aucie używanym wyposażenie to drugorzędna kategoria.

Nie szukaj używanego auta po wyposażeniu nigdy, tylko po stanie. Po wyposażeniu szuka się auta w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,ze jak się pisze na tym forum to logicznym jest,ze mowa tylko o bezwypadkowych egzemplarzach z sensowna historia. Na 90% będę kupował w de wiec budżet ok 8-9k euro na sam samochód. Czy szukając tylko wersji 184KM mogę liczyć na jakieś sensowne wyposażenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile realnie może być warta Bmw E92 2008 w M-Paku, bezwypadkowa, Navi, sportowe skóry itp.

Silnik 2.0 Benzyna 170km. Przebieg okolice 160K, auto sprowadzone ale od 7lat w Polsce.

Wyposażenie prawie pełne.

Oczywiście pytam się o widełki cenowe.

Auto jest bardzo zadbane.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem w de. Ale tam te auta mają co 30k km wymiany olejów (bo co tyle zaleca BMW), a takie coś z tego co wiem nie służy tym silnikom.

A sądzisz, że gdziekolwiek w innym kraju robiono to częściej? Tak wymaga serwis i tego się trzymają. Dopiero następny właściciel który kupi to cudo za swoje długo ciułane pieniądze rozpieszcza je do bólu. Olej co 10-góra 15 tyś i oczywiście z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 0-90% auto w Polsce to auta brane na firmy. Zapewniam, że oni nie siedzą na forum :D

Księgowi są zadowoleni, jak auto ma serwis co większy interwał, oszczędność dla firmy i tyle. jazda dalej.

90% tych firm nie ma księgowych. Dwa lata temu wpadłem na pomysł, żeby kupić f10 od pierwszego właściciela w Polsce z fakturą 23%. Na dolnym śląsku na jakieś 10 sztuk była jedna z kancelarii prawnej, jedna z hurtowni czegośtam, a 8 to biznesy Januszy budowlańców i transportowców

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanawiam się nad kupnem e92 335i LCI z silnikiem n55 z USA. Z postów powyżej wynika że trochę go poprawili względem n54 ale nadal jest bardzo awaryjny. Czy warto się w to pchać? Moja druga opcja to E60 550i a on uchodzi chyba za mało awaryjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem historię serwisową niektórych N55 to tam też padały pompy HPFP i wtryski, na + to ,że nie ma problemów z wastegate ,ale za to ma wymysł satana czyli valvetronic.

E60 550i to zupełnie inny rodzaj samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam ,N54 czy N55 bierz to co jest w lepszym stanie i serwisowane ,oba w razie jakiegoś paździerza mogą wyssać portfel. Zresztą 335i jest jak licealistka ,bierzesz żeby się pobawić a nie mieć ją na całe życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat poruszany 1000 razy no ale warto spróbować jeszcze raz. Rozgladam się od jakiegoś czasu za e92 325i badzx 330i w automacie. Jest tego sporo no ale jak wiadomo duzo ludzi narzeka na awaryjnosc wtryskiwaczy itp.

Szukalem czegos na posrednich wtryskach z 2006 roku ale jest tego baardzo malo ( mieszkam w UK). I tu pojawia sie moje pytanie. Czy da sie takie auto sprawdzic na warsztacie aby wyliminowac klopoty badz co najmniej upewnic sie, ze na ten moment jest ok? Sory ale jestem zielony w temacie wiec staram sie ogarnac sprawe aby pozniej nie bujac sie po warsztatach. A moze lepiej poczekac i wypatrywac wersji z 2006r. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakol

jeżdżę 325i 2005 w Polsce . Proponuję poszukać 325i do jesieni 2005 (nie wtryskiwacze a tłoki skutkujące poborem oleju) . Tylko jeden rocznik do tyłu ...

Ale wyciągając wnioski ze swoich okazjonalnych doświadczeń z jazdy po UK raczej ograniczył bym sie do 2.0i N46 (150 KM) lub N43 (170 KM) po 2008 (wtrysk bezpośredni).

swoim 325i nie wypłacił bym się za mandaty ... Chyba że 6 cylindrów rządzi :lol:

Ważne jak często był zmieniany olej (max co 8-10 tys mil a nie 18 )

Spróbuj zaopatrzyć sie w program i interface OBD2 do czytania błędów i sprawdż przed zakupem . Tak zrobiłem przy zakupie Fiesty dla córki w UK . Jak bedzie pełno błędów to trzeba skasować i przejechać sie a potem jeszcze raz sprawdzić czy coś sie pojawia .

Nie kupuj za Szkocji bo tam wiecej rdzy

Edytowane przez zdzich1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.