Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy od $$$

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co oznacza doinwestowane ? ze zmianiales olej wedlug kompa BMW ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniany co 15 tys. km. Nowe klocki przód i tył. Układ paliwowy kompletnie nowy około 45 tys. km temu, nowy rozrząd, nowy kolektor dolotowy.

Przy około 160 tys. km wymieniona dwu masa, przy 145 tys. nowa turbina. Wszystkie naprawy udokumentowane, gdyż część byłą robiona w serwisie BMW, część prywatnie. Do tego dwa komplety opon w bardzo dobrym stanie. Auto zostawiłem w BMW w Gdańsku przy odbiorze nowego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniany co 15 tys. km. Nowe klocki przód i tył. Układ paliwowy kompletnie nowy około 45 tys. km temu, nowy rozrząd, nowy kolektor dolotowy.

Przy około 160 tys. km wymieniona dwu masa, przy 145 tys. nowa turbina. Wszystkie naprawy udokumentowane, gdyż część byłą robiona w serwisie BMW, część prywatnie. Do tego dwa komplety opon w bardzo dobrym stanie. Auto zostawiłem w BMW w Gdańsku przy odbiorze nowego.

 

Pozdrawiam.

 

No i oczywiście auto w 100 % bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze im ich auto reklamujesz :) ile marży nałożyli?

 

To jest moje auto, ktore zostawilem u nich po kupnie nowego. Marze to oni dostana ode mnie po sprzedazy!. NIe ma mnie w kraju oraz nie mam czasu aby bawic sie w sprzedaz samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może po prostu rzeczywiście wie, że o auto dbał i że warto je wziąć. Nie zawsze trzeba mieć w tym interes, żeby komuś pomóc :cool2:

 

Trzeba pomagać sobie - ale chyba nie tym miliarderom z monachium, za to co z nami robią ostatnimi czasy (rozrządy, panewki, klapki, kolektory itp itd) :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniany co 15 tys. km. Nowe klocki przód i tył. Układ paliwowy kompletnie nowy około 45 tys. km temu, nowy rozrząd, nowy kolektor dolotowy.

Przy około 160 tys. km wymieniona dwu masa, przy 145 tys. nowa turbina. Wszystkie naprawy udokumentowane, gdyż część byłą robiona w serwisie BMW, część prywatnie. Do tego dwa komplety opon w bardzo dobrym stanie. Auto zostawiłem w BMW w Gdańsku przy odbiorze nowego.

 

Pozdrawiam.

 

 

:mad2: Doinwestowane - oznacza ,ze jakas wartosc zostala do auta dodana np. zderzak od mpacka. To co piszesz to normalne czynnosci servisowe.

No chyba ,ze jezdzenie z padnieta turbina albo bez klockow ham. uwaza sie juz za inwestycje a niewymienianie za noramlne urzytkowanie :cool2:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może po prostu rzeczywiście wie, że o auto dbał i że warto je wziąć. Nie zawsze trzeba mieć w tym interes, żeby komuś pomóc :cool2:

 

Trzeba pomagać sobie - ale chyba nie tym miliarderom z monachium, za to co z nami robią ostatnimi czasy (rozrządy, panewki, klapki, kolektory itp itd) :x

 

Nikt nas przecież nie zmusza do zakupu samochodów od nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Jestem w trakcie śledzenia tematu i zakupu mojej serii 3.

 

Niestety nie byłem wcześniej posiadaczem BMW ale opinie o samochodach moich kolegów (e46, e60, f30) są bardzo pozytywne i sam bardzo lubie nimi jezdzic.

 

Najcześciej robie krótkie dystanse ( ok 4km do pracy), tylko weekendami dlugie dystanse wiec diesel raczej odpada, żałuje bo jestem pod dużym wrażeniem silnika 330d juz od e46 m57

 

W każdym razie szukam e92 budzet to ok 50 k- ktory silnik jest według forumowiczów lepszy 325i czy 330i (335 odpada boje sie ze wykoncze 2turbiny).

 

Jak wygląda sprawa zabezpieczeń w BMW antykradzieżowych ? czesto zostawiam auto pod hostelem/hotelem a ubezpieczenie AC to spory wydatek co roku. Macie jakiś wątek z tym związany?

 

Z wyposażenia głównie zależy mi na navi, w tym budzecie jest szansa znaleść przynajmniej 2009 r i w miare rozsądny przebieg (do 150k).

 

Czy prawdą są pogłoski o pękającym aluminiowym bloku silnika czy ploty?

 

Przegladam allegro/olx ale nie wiadomo jak tam z wiarygodnościa tych przebiegów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug tego co mowisz to najlepszym wyborem bedzie 330i z silnikiem albo N52N 3.0 albo N53. Powinienes byc nie delako z takimi pieniedzmi E92 2009 330i. antykradziez... trudny temat, zobacz w partnerach jest Gannet.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze przygotowane wnetrze przed sprzedaza ale sadze ze warto zobaczyc. Oczywiscie wizyta w ASO.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madey1992 na pierwszy rzut oka to słabe wyposażenie. I jak auta nie znam nie kupuje z gazem, tylko szukam benzynę i ewentualnie sam zakładam. Zdjęcia takie że nic nie widać, poproś o zdjęcia książki serwisowej i z pod maski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz benzynki w takiej pojemności i nie zależy Ci na mocniejszej wersji to ten egzemplarz prezentuje się całkiem przyzwoicie. Przed zakupem sprawdź koniecznie czy nie ma luzów na przekładni kier. bo od jeżdżenia na większych felach to się zdaża a regeneracja + robota to z 800 zł . Zrób sobie diagnostyke przed zakupem i nie zapomnij zmierzyć kompresji na cylindrach, w benzynie to nie problem. Miałem takie fele jak ten sprzedawce, ładne bardzo ale tylne koło z oponą 255/18/35 waży ze 30 kg, czuć to na mocy i zawieszenie w aucie też czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto przy kolejnej odsprzedaży bedzie miało ponad 400 tys nalotu i większość na gazie to nie bedzie warte wiecej niz 10-12tys pln.

Przewidywana strata więc ok 20 tys pln.

Z punktu widzenia przyszlej utraty wartości należy szukać egzemplarza z mniejszym nalotem.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.