Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce w bagazniku jest takie same podstawowo tylko kombi jest bardziej poreczny i mozna uzyskac plaska modloge jak skladasz siedzenia.

 

jezeli sedan tez premium selection i tak samo wyposazony i z taka sama cena/rocznik to sedana. jezeli nie potrzebujesz plaskiej podlogi. Oczywiscie sedan jest brzydszy od touringa na ale 50 tys km mniej robi swoje.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiscie sedan jest brzydszy od touringa

 

Wroc i przemysl jeszcze raz co napisales :mrgreen:

Sedan jest stokroc ladniejszy, choc touring brzydki nie jest.

Jedno jest pewne, sedan jest bardziej poźądanym modelem na rynku wtornym wiec bedzie mniejszy klopot z odsprzedaniem autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ta pierwsza tapicerka to kara w utrzymaniu, spadnie kropla deszczu i masz ślad na fotelu, chyba że zmienisz fotele na skórę

 

Zdecydowanie się nie zgodzę :)

 

Miałem jasny welur w swojej E90 LCI i jedyne co robiłem, to pranie co 3 miesiące (choć nie było to wymagane) i za każdym razem była jak nowa. Jeżeli nie jeździsz do castoramy w roboczych ciuchach, bo kopiąc ogródek nagle złamałeś łopatę, albo nie wozisz w środku ziemii do iglaków, to utrzymanie czystości takiej tapicerki, wymaga minimum chęci i pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki kolor w skodzie nie był to welur lecz zwykły materiał, jak przyszła jesień i zima to była masakra, resztki wody czy śniegu na ciuchach powodowały natychmiast plamy, nie wspomnę o tym że jak komuś coś kapnie do picia czy jedzenia to ciężko się tego punktowo pozbyć bo zostają zacieki, a dodam że bardzo dbam o wnętrze, być może welur lepiej to znosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za odzew ale tapicerka jaka jest (a jest jasna)...to widzę. Ja kupuję, czy raczej zamierzam zakupić pojazd używany, więc liczę się z tym, że jego konfiguracja to wypadkowa marzeń i zasobności portfela pierwszego właściciela.

 

Liczyłem raczej na fachowy "rzut oka" na stan nadwozia, kokpitu itp.

Przeczytałem poprzednie porady i pełen podziwu przekonałem się, że obecni na forum znawcy marki potrafią odróżnić "kombinowane" zegary, tunele, przełączniki, nakładki, ocenić oryginalność kierownicy, nakładek, listew, a także oraz ocenić, które elementy były lakierowane.

 

slodown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nikt nic nie napisał bo nic po tych zdjęciach znaczącego nie widać, to że oba auta są czarne praktycznie uniemożliwia ocenę np. lakieru, pierwsze auto ma zrobione zdjęcia z 2-3m, środek obydwa mają w oryginale wszystko się zgadza nikt nic nie dłubał, poproś o vin i napisz do kolegi Moto-Check S.C. by sprawdził czy są jakieś informacje o przeszłości auta,reszta już tylko na miejscu u właściciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny :)

Powiedzcie mi czy jest szansa kupić dobre zadbane lci 2.0 diesel w Sedanie z navi i xenonem do 45.000 zł ?? Bo szukam na portalach i nie potrafię znaleźć nic ciekawego. Nie potrzebuje skory ani m-pakietu. Głównie są ale bez navi a chciałbym mieć ten ekran choćby dla tego że potem łatwiej odsprzedać a i kokpit prezentuje się nowocześniej a nie jak w golfie IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od 07/2013 roku, nie miał na 100% zgłaszanej żadnej szkody z tytułu OC/AC :) - Tyle możemy powiedzieć 4free że tak powiem :D

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny :)

Powiedzcie mi czy jest szansa kupić dobre zadbane lci 2.0 diesel w Sedanie z navi i xenonem do 45.000 zł ?? Bo szukam na portalach i nie potrafię znaleźć nic ciekawego. Nie potrzebuje skory ani m-pakietu. Głównie są ale bez navi a chciałbym mieć ten ekran choćby dla tego że potem łatwiej odsprzedać a i kokpit prezentuje się nowocześniej a nie jak w golfie IV

 

Szanse są, ale raczej marne ;) Chociaż na allegro jest pełno takich okazji :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce zakładać ekstra tematu , a w wyszukiwarce nie znalazłem odpowiedzi

Chodzi o skrzynie automatyczna , po zaparkowaniu , przełączeniu w pozycje "P" zamknięciu auta z pilota kontrolka pozycji "P" nie gaśnie , nawet po godzinie . Czy to jest normalne?

Druga sprawa to po zgaszeniu silnika , wyciągnięciu kluczyka wydobywa sie dalej dźwięk z DVD czy klimatronika tak jak by płyta sie ustawiała . Trwa to ok 30s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co panowie sądzą o tym samochodzie? Widzicie jakieś wady?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-d-163-km-duza-navigacja-skora-ID6y9mzB.html

 

Ogólnie próbuję znaleźć jakieś bmw e90 w Małopolsce do 40 tysięcy ale ciężko z tym idzie niestety. Mam już i tak niskie wymagania. Przebieg do 220 tysięcy, czarna blach i skóra w środku. Może macie jakieś własne namiary? Dziękuję za pomoc :wink:

 

No i jeszcze dorzucam drugą, którą wypatrzyłem. Więcej zdjęć lepszej jakości, może ktoś coś zobaczy.

 

http://allegro.pl/bmw-seria-3-e90-limuzyna-320d-163km-skora-black-i5589005979.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciach widać tylko przedni zderzak w innym kolorze, nie ma wbrew opisowi dużej navi tylko małą business, nie ma uchwytów na kubki, nie ma tempomatu ani xenonów, nie ma też nagłośnienia sensownego nie wspominając o m-pakiecie itd. ogólnie to raczej przeciętna wersja :) osobiście nie pojechałbym tego oglądać szukałbym dalej, ale to Twój wybór

 

ps. zaglądaj na forum czy nikt nic nie sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta ma wszystko czego poprzednia nie miała muzykę, navi prof., tempomat,xenony, czujniki parkowania, black line światła, ciemna szyba, ładniejsze koła itd...tyle tylko że w sierpniu stoi na zimówkach więc albo nikt jej od pół roku z jakiegoś powodu nie kupił albo w zimę uderzoną sprowadzili a teraz skończyli robić :) dzwoń pytaj co i jak ale w tej dużo oszczędzasz na dodatkach które już są , całą resztę musisz sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na jednym zdjęciu widać błąd poduszek powietrznych.

 

Prawdopodobnie mata pasażera, jednak może być coś innego.

 

http://www.planet-car.pl/images/stories/392/122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce zakładać ekstra tematu , a w wyszukiwarce nie znalazłem odpowiedzi

Chodzi o skrzynie automatyczna , po zaparkowaniu , przełączeniu w pozycje "P" zamknięciu auta z pilota kontrolka pozycji "P" nie gaśnie , nawet po godzinie . Czy to jest normalne?

Druga sprawa to po zgaszeniu silnika , wyciągnięciu kluczyka wydobywa sie dalej dźwięk z DVD czy klimatronika tak jak by płyta sie ustawiała . Trwa to ok 30s

 

 

U mnie tez nie gaśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.