Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lift ma światła do jazdy dziennej DRL , mały ring świeci mocniej w przeciwieństwie do pre-lci i dość dobrze je widać, kolor ringów zależy od Ciebie, oem są żółte, możesz zmienić na inne barwowo np. zbliżone do xenonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że ludzie nie klikają kup teraz , skoro sprzedawca napisał jakieś informacje to po kupnie jest zobowiązany przekazać nam takie auto jak w opisie.

 

W większości jest dopisane : opcja kup teraz tylko po dokonaniu oględzin :norty: - czy coś w tym stylu, lub tez informacja, ze niniejsza oferta jest informacją handlową i nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego :mrgreen: (autentycznosc przebiegu, bezwypadkowosc, itd. :norty: ), jak tez, ze to aukcja grzecznosciowa - jakkolwiek to handlarz rozumuje..

 

 

Ja mam takie pytanie do Was: bral ktos moze z Was autko od forumowego uzytkownika "mmw"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżeli wystawiam auto na allegro to na końcu dopisuję "Kup teraz tylko po oględzinach" itp. Oczywiście nie z powodu niezgodności z opisem, ale nie chce by ktoś to kliknął a mi zostanie doliczona prowizja za sprzedaż na allegro. Chyba taka jest od sprzedaży?

Napisz po prostu do mmw. Myślę, że napisze Ci wszystko o tym aucie łącznie z jego dokładnym stanem blacharskim.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lift ma światła do jazdy dziennej DRL , mały ring świeci mocniej w przeciwieństwie do pre-lci i dość dobrze je widać, kolor ringów zależy od Ciebie, oem są żółte, możesz zmienić na inne barwowo np. zbliżone do xenonu

 

 

Czyli zamiast żwykłej żarówki obok soczewki ( jak w PRE LCI ) świecą tylko 2 ringi i to dość mocno w LCI jako DRL tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę rynek prawie codziennie od jakiś 2 miesięcy i wg. mnie odpowiedź brzmi, że nie można. Po prostu cudów nie ma. Zrób sobie kawę i poczytaj troszkę ten post to się zorientujesz, że w takiej cenie to znajdziesz uczciwą E46, ale nie E90. Naprawdę, jeżeli to jest twój budżet to szukaj E46 i będziesz bardziej zadowolony.

 

Poczytaj sobie linki podpięte pod postami kolegi Mariusz040.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum, bo dopiero od niedawna interesuje sie BMW. Interesuje mnie glownie 325 i 330 koniecznie przed liftem w sedanie. Jak z kosztami obslugi tych silnikow? Czytalem o problemach z odma, tlokami i uszczelniaczami. Troche mnie to przeraza... to juz diesle sa czasem tansze w serwisie:-)

Budzet to 40 tysiecy i ani grosza wiecej, bo musze sobie zostawic jakies 10k na nieoczekiwane wydatki.

Alternatywa jest Alfa 159 1.75tbi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro w tej chwili stoi dość nisko więc myślę o zakupie auta w Niemczech.

 

Chcę kupić E90 z 2007-2009r. 2.0 benzyna za 10-11k euro czyli około 40-pare tysięcy. Tylko teraz moje pytanie ile jeszcze do tego będę musiał dołożyć opłat? Podatków itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbówki nie ma juz wcale!(od sprowadzonych aut)

Płacisz akcyze 3,1% ponizej 2l, 18,6% powyżej 2l od tego co masz na umowie...

Jeżeli masz za mało to biorą od średniej ceny...

Przegląd 100 lub 130zl jak z hakiem, tłumaczenie 50-200zl zależnie jaki kraj i jaka masz umowę (napisz 2jezyczna to nie będziesz musiał tłumaczyć), no i rejestracja 760zl.(500 recykling, 260 tablice dowód)

Recykling jest dalej i do końca roku się napewno nic nie zmieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-330i-e90-m-pakiet-lpg-felgi-18-okazja-i5528568402.html

 

sledze ta aukcje już jakiś czas i nie rozumiem czemu to auto się nie chce sprzedać?? Kolega z przebiegiem przesadził ?? Może ktoś zna ten samochód bo dość bogato wyposażony... cena ok nawet lpg zamontowane a wisi i wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałem to powiedzieć...

ja mam u siebie 210tyś.km i kierownica wygląda dużo dużo lepiej...

 

A może zrobię w swojej 45tyś.km :duh:

 

Teraz sprzedać auto to chyba kwestia szczęścia.Moja też długo wisi i w sumie nic z tego nie wynika, poprostu musi się znaleźć klient który przyjedzie i kupi...

Ale odnośnie tej sztuki to wiadomo że przebieg to bajka tak jak kolega piszę wyżej bliżej jej do 400tu niż do 100tys.km ale ciekawe co poza tym się tam kryje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-330i-e90-m-pakiet-lpg-felgi-18-okazja-i5528568402.html

 

sledze ta aukcje już jakiś czas i nie rozumiem czemu to auto się nie chce sprzedać?? Kolega z przebiegiem przesadził ?? Może ktoś zna ten samochód bo dość bogato wyposażony... cena ok nawet lpg zamontowane a wisi i wisi

 

Kilka razy widzieliśmy auto na żywo, niestety tylko przelotnie :) Auto z naszych okolic.

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie, doradźcie coś - obecnie jeżdżę e46 328iA, ale pora myśleć o czymś nowszym. Zależy mi na tym, aby nowym nabytkiem jeździło się nie gorzej niż obecnym, oraz równie mało awaryjnie, dobrze by było jakby się udało znaleźć przyzwoite e92 330d/330i. Raczej głównie do poruszania się po mieście, choć jeśli trafi się diesel, to i profilaktycznie raz na miesiąc trasa. Jest szansa do ~60k znaleźć zadbany egzemplarz i w miare przyzwoicie wyposażony ? Jak to wygląda z Waszych doświadczeń ?

 

Jest w ogóle szansa znaleźć w zamierzonej kwocie egzemplarz z 245konnym dieslem (n57) ? Trochę o nim poczytałem, i w sumie ku niemu bym się skłaniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.