Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Autko z okolic boleslawca. Przez to forum sie nie przewinelo z tego wzgledu pewnie bo wszystko co jest wystawione ponizej 30 jest uznawane za padlo. Moze jesy jescze gdzies w archiwum otomoto. Nie mialbym po co sciemnoac chlopaki sami spojrzcie na mobile de... 320 do najdrozszych nie naleza (ciagle mowie o rocznikach 2005-2006) dopiero silniki r6 cos kosztuja i tu sie zgodze... Bo ma to uzasadnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi o pochodzenie tego samochodu, a nie gdzie wystawione. Nie dopisałem :) Co do mobile.de to już Ci przytocze, bo zechciałem sprawdzić 2.0D z rozsądnym przebiegiem. Najniższe ceny wychodzą po 6000euro, ale więcej ofert pojawia się dopiero powyżej 7000. Są to oczywiście totalne golasy od komisów. Nawet przy 6000 wychodzi u nas po opłatach, transporcie ciut więcej te 22000. Trzeba doliczyć jeszcze dochód Pana, który sprzedaje i wychodzi jak wychodzi.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie generalizujmy. Niestety rynek jest popsuty i nic z tym nie zrobimy, co więcej kazde praktycznie ogloszenie napawa watpliwosciami. Jak za duzo to zle, jak za malo to zle. Moze komus naprawde sie wybitnie spieszylo, albo wygral w totka :P Ja mialem sytuacje, dzwonie do goscia i sie pytam, poiwedz mi Panie wprost, czemu tak tanio, na to on "Tanio? Hmm, no to wie Pan co, wieczorem zmienie" i wieczorem o 5tys wiecej :D
Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, znajdziesz w DE E91 320D za 22-23tyś, ale tak zdechłe, że są tylko an eksport. Akurat w okolice Bolesławca to jeden wielki warsztat Turków z Drezna, lory z Włoch jadą prosto do Bolca, a później już wypicowane wracają do Niemiec, więc nie zdziwiłbym się, gdyby ta idealna e91 była mokrą Włoszką czy coś ;) Nikt nigdy nie odda dobrego samochodu za półdarmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan handlarz wystarczy ze sciagnie letnie+alusy i sprzeda auto na zimowkach + jakies biedne 15" aluski, wystawi za tyle samo co kupil i jest 2 tysiaki do przodu;) nie mowiac juz o innych handlarskich chwytach..;) niemiec jak sprzedaje to rzuca do auta wszystko co ma a handlarz tylko zaciera rece..

 

Ps auto bylo z Niemiec..

 

Mysle ze ta rozmowa prowadzi do nikad, jednak ja uwazam ze mozna kupic do 30 tys dobre 320d/i ale trzeba miec troche oleju w glowie i sie znac, bo w tej cenie min pelno...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mianowicie przymierzam się do zakupu E90 w benzynie z myślą o późniejszym założeniu instalacji lpg, rocznie robię około 14 tyś km , na auto chciałbym przeznaczyć około 37 tysięcy , nie licząc instalacji lpg i podstawowego serwisu.

Tutaj nasuwa się kilka pytań czy była znaczna różnica w konstrukcji silnika 2,5 n52b25 z lat 2005 , a po 2006 roku , ponieważ któraś z wersji ma przypisane do Siebie kilka istotnych problemów z głowicą i tłokami , oraz czy 4 cylindrowa jednostka 170km ma bezpośredni wtrysk co eliminuje ją odnośnie lpg prawda ? , z góry dziękuje za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypierzam się do sprzedaży swojej E90 z 2005 roku..

Ile może być ona warta z...:

 

- Xenon

- Navi Business

- Pakiet spotowy ( Siedzenia, kierownica, zawieszenie, nie M-pakiet )

- Półskórzane fotele

- PDC Przód / Tył

- Fotochrom 3x

- Podswietlenie wnętrza / klamki

- Podgrzewane siedzenia

- Klima auto

- Wycieraczki / Swiatla automat

- Skrzynia manualna

- Listwy szlif. aluminium

- Nagłośnienie HIFI

- Bluetooth + komendy głosowe

 

Silnik 2.0D 163 km 250kkm przebiegu..

 

Bezwypadkowa, żaś wszystkie "kolizje" i naprawy udokomentowane zdjęciami i papierami

Edytowane przez patryk4544
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słychać o tym by w tym silniku były problemy z rozrządem. Jednak rozrząd to jest ostatnia rzecz o ktora sie trzeba martwić w silnikach.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe z tego, zdążyłem wyczytać na forum, że w tych silnikacj występuje problem z cewkami zapłonowymi, nie wygląda to na jakiś poważny problem z którym nie można sobie poradzić. Dzisiaj jade obejrzeć jedną E90, model 318i z 2007 roku, przebieg nieco ponad 140 000KM, udokumentowany, serwisowany w ASO co się rzadko zdarza w Irlandii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wybieram się jutro po to auto

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-pl-aso-automat-skory-ID4paRou.html#e0b0a8b299

 

czy może mi ktoś doradzić na co zwrócić uwagę? Jakieś uwagi odnośnie specyfikacji auta? Zależy mi na automatycznej skrzyni.

 

Czy jest warta swojej ceny?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na stan rozrządu. Weź vin i dowiedz sie czy jest objęty akcja serwisowa.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, u mnie to tak tradycyjnie zawsze przy kupnie diesla wymieniało się rozrząd na start - tak profilaktycznie bo auto i tak się kupuje na lata. Podpowiesz mi może jaki to jest orientacyjny koszt?

 

A co z tą akcją serwisowa? Co powinno być robione?

 

No i jak ten silnik wypada na tle innych dieslów? I skrzynia automatyczna. Nie sprawią mi większych problemów ekslopatacyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to faktyczny przebieg to nie powinno być problemów raczej. Skrzynia jest ok. Producent zaleca wymiane oleju po takim przebiegu. Info o akcji serwisowej jest na forum. Cena wymiany z częściami ori ok 3000 zamienniki ok 2500. W ramach akcji gratis.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wydaje się dużo jak za taka wersję. Chcociarz niby nie malowany.... co nie znaczy, że nikt nowych drzwi nie zamontował :P

 

chyba w tej kasie można kupić coś ciekawszego.

 

ps. radio chyba bez bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupujesz przedliftową benzynę to 129ps albo 150ps. Po co się pakować w awaryny i niedopracowany silnik? Przyzwoitą 2.0 150ps rok lub dwa lata starszą znajdziesz 10tys taniej. Ale dobrze, że szukasz auta bezwypadkowego :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... szukam ... szukam - wiem doskonale jak ciężko kupić w PL "prawdziwe" BMW.

Nastawiony jestem na 320i - 150KM - więc skoro mówicie, że silnik lepszy to pozostanę przy pierwszej myśli.

 

Cóż pewnie (tak jak poprzednio w moim przypadku) pozostanie wyjazd do DE i przywiezienie samochodu.

Pozdrawiam

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wybieram się jutro po to auto

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-pl-aso-automat-skory-ID4paRou.html#e0b0a8b299

 

czy może mi ktoś doradzić na co zwrócić uwagę? Jakieś uwagi odnośnie specyfikacji auta? Zależy mi na automatycznej skrzyni.

 

Czy jest warta swojej ceny?

 

pozdrawiam.

 

Polift na xenonie, w automacie, grzane sportowe dupy, 2x PDC, z przebiegiem 100 tyś za 45 tyś? (bo pewnie za tyle do oddania) Trochę to naciągane, pomimo tego, że to początkowy wypust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.