Skocz do zawartości

F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

I dosyc duze, moje miejsce parkingowe w garazu podziemnym mogloby sie okazac niewystarczajace

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

odnośnie "jakiś odgłosów z tylnej klapy"

też to mam. :(

zgrzyta, skrzypi, nie wiem jak to określić. Jednym słowem denerwuje.

Słychać zwłaszcza gdy przejeżdżam po małych nierównościach np. studzienka w drodze.


Udało się komuś to zwalczyć ?

XmaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z modelu. Żal się z nim rozstawać.

W sumie trzy rzeczy mi przez 3 lata przeszkadzały:

1. Piszczące klocki - dopiero po roku przestały

2. Trzeszczące półki bagażnika - nadal im się zdarza

3. Twarde obicie rączki drzwi - tutaj chyba tylko nowy model może pomóc chociaż wszędzie widzę twarde te rączki nawet jak są w skórze. W XC60 dali trochę pianki i sztuczną skórę i jest o niebo lepiej. Może ktoś wie czy opcjonalne obszycie Sensatec dodaje coś więcej na drzwiach poza górnymi boczkami (przy szybie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Przymierzam się do 3GT stąd pytanie do znawców. Czy w 3GT były montowane BMW Adaptive Headlight?

Dokładnie chodzi mi o to:




Ewentualnie jakie lampy powinno posiadać auto żeby coś takiego dołożyć (wymiana wszystkiego łącznie z lampami raczej nieopłacalna)? Celuje w rocznik 2014/2015 w benzynie.

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sa, mam w swoim GT i mialem w poprzednim, z tym ze w wersji z ksenonami. To naprawde przydatna opcja, szczegolnie jesli jezdzisz duzo w nocy, sprawdza sie prawie idealnie.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no właśnie jeżdżę i kiedyś jakoś lepiej znosiłem jazdę w nocy.

Pogrzebałem trochę na autoscaut24.de i bardzo mało aut to ma a dla mnie to must have.

Nie orientujesz się może co powinno mieć auto żeby to uruchomić (pomijam manetkę i kodowanie bo to oczywista oczywistość) ale jakieś kamery, czujniki no i lampy bo to chyba najdroższa sprawa do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam F34 od sierpnia 2017 i adaptive led. To jest funkcja z grupy "must have". Moim zdaniem nie są skrętne, a zmiana kierunków i mocy świecenia jest realizowana poprzez zmianę świecenia punktów LED. Ale sam nie dociekałem szczegółów. Natomiast wiem, że do tego jest potrzebna odpowiednia kamera przy lusterku wstecznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jeżdżę F34 325D, która nota bene została wycofana zaraz po zamówieniu :8) Takie pytania mam


1. W VW czy Volvo po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi automatycznie wyłączało się radio. W BMW dopiero po zamknięciu(zamka) drzwi. Dwa razy zdarzyło mi się już, że nawet po zaryglowaniu drzwi radio grało dalej. Da się to jakoś przestawić?

2. Ile rzeczywiście ma bak paliwa? Wszędzie widzę 47l. W instrukcji mowa jest o 57l dla diesla, a mi nigdy więcej jak 51l nie weszło.

3. Czy Systemy asystujące kierowcę są bezużyteczne tylko u mnie? Patrzę z kontekstu Volvo. Bo w opisie mamy . Najpierw pojawia się symbol ostrzegawczy, który chwilę później zaczyna migać, a potem pojawia się sygnał dźwiękowy. I mam wrażenie, że sygnał dźwiękowy pojawi się dopiero gdy osiągnięta zostanie połowa kontrolowanej strefy zgniotu. Ta czerwona lampa, która nawet u mnie nie miga jest bezużyteczna.


Dodatkowo, podstawowy system audio jest na prawdę bardzo słaby. Poza tym jestem bardzo zadowolony z samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.