Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Auta są świeżo sprowadzone z Niemiec. Sprzedawca w ogłoszeniu nie podał ani vinu,ani daty pierwszej rejestracji.

Chodzi mi o to czy jest to poważny sprzedawca czy jakiś cwaniaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić f10 520d do 70000tyś może macie jakieś propozycje na dobre auto aby się niewkopać.

 

Szukaj z Premium selction w salonach BMW - najpewniej.


Dodam, że za parę miesięcy kończę leasing na swoją i będzie do wzięcia, ale przebieg 108.000km ma teraz. Dla mnie ideał z gwarancją fabryczną do kwietnia 2019r... wiem, że to trochę czasu, ale jak nie masz ciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, posiadam e61 i czas na przesiadke na f11, już obejrzałem auto i wygląda naprawdę ok, trochę już ma najechane ja na 2011 r to już 170 dkm, sprawdzałem vin ale może ktos bardziej profesjonalnie się temu przyjrzy z góry bardzo dziękuję.

C887497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam e61 i czas na przesiadke na f11, już obejrzałem auto i wygląda naprawdę ok, trochę już ma najechane ja na 2011 r to już 170 dkm, sprawdzałem vin ale może ktos bardziej profesjonalnie się temu przyjrzy z góry bardzo dziękuję.

C887497

Przecież to perełka :duh: 170 tys i 2011 r ,możne się pomyliło i ma 270 to uwiężę :norty:

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zakupić BMW F10 do 80 tyś zł.

Moje pytanie czy w tej cenie można nabyć coś ciekawego?

Myśle o dieslu lub benzynie pojemność od 2,5- 3 litrów

Tak przeglądam otomoto, allegro i albo kiepskie wyposażenie lub najechane ok 200 tyś + czy może nie taki przebieg straszny. Miałem kiedyś dwie e39 r6 i v8 o ponad 200 tys przejechanych i było ok ale dzisiejsze silniki z turbo wtryski są bardziej ryzykowne.

Co sądzicie jest sens czy w tej cenie sobie odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam e61 i czas na przesiadke na f11, już obejrzałem auto i wygląda naprawdę ok, trochę już ma najechane ja na 2011 r to już 170 dkm, sprawdzałem vin ale może ktos bardziej profesjonalnie się temu przyjrzy z góry bardzo dziękuję.

C887497

Przecież to perełka :duh: 170 tys i 2011 r ,możne się pomyliło i ma 270 to uwiężę :norty:

 

Witam 170 000 i twierdzę że to dużo, auto będzie kupione w Belgii bezpośrednio od właściciela i tu kręcenie licznika nie wchodzi w rachubę, stacje diagnostyczne są państwowe jeden system i nawet drobna usterka dyskwalifikuje auto.

Teraz pytanie auto ma 171 dkm nie było nic robione z rozrzadem ASO w Belgii , dziś dzwoniłem twierdzi że pasek jest bezobslugowy, nie trzeba wymieniać, kolejne pytanie to wymiana oleju w skrzyni też nie był wymiany. Koszt wymiany obydwu tych elementów około 4500 zł?

Ile za to można zapłacić, wymienione były poduszki na tyle, opony ok letnie 6-7 mm run flat, plus zimowki na felgach aluminiowych też bmw 6mm. Kolor do którego nie jestem przekonany jakiś dziwny brązowy havana metalic.Najwazniejsze na duży minus to że od ostatniego serwisu jest najechane 43000 km czyli nic nie było robione przed sprzedażą, cena auta 13000 e? Proszę o mądrą opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam e61, n47 i robiłem rozrząd na akcji serwisowej, czy w silnikach f10 n47t też bywają historie z wadliwymi napinaczami, czy raczej nauczyli się na błędach i to bardziej solidna konstrukcja, dzisiaj próbowałem dowiedzieć się jaki koszt wymiany rozrządu w ASO Belgia i twierdzą że rozrząd jest bezobslugowy i wymiana nie jest konieczna? W modelu którym jestem zainteresowany nic nie słychać, tylko przeraża mnie ze drugi właściciel słabo serwisowa samochód czyli, wygląda to następująco.

1--- 24000km

2 - - - 48500km

3 - - - 69000 km

4 - - - - 127500km

To ostatni serwis obecnie 171000km czy to trochę nie zatrzymanie silnika?? Ktoś ma kolor metalik havana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce też serwisy twierdzą, że rozrządu się nie zmienia, oleju w skrzyni też...


Poprawili, ale to są części mechaniczne, cierne i siłą rzeczy zużywają się... jak będzie słychać szuranie to pora na zmianę (pewnie pojawi się powyżej 200tyś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow,


Zastanawiam sie nad kupnem F10, rocznik po lifcie czyli 2013-2015, 525 lub 528 xdrive, przebieg max 120k.


Na otomoto zauwazylem, ze mozna takie autko zakupic z dosc niskim przebiegiem ok 50tys w cenie 90-100k pln'ow ale sprowadzone z US.


Jestem swiadom, ze moze to by jakas totalna mina w stylu powodziowy lub jakis inny total loss. ALe mysle, ze na takim autoDNA cos takiego powinno wyjsc.


Z gory dzieki za jakies rady i wskazowki na co zwrocic uwage.


pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat sprowadziłem z USA, sam wybrałem wiem w jakim stanie dotarł kolega z forum pomógł ogarnąć wszystko i jestem bardzo zadowolony. Następne auto też będę sprowadzał ze stanów wiadomo że jak wybierasz najtańsze auto to będzie szrot ale można znaleźć auta w dobrym stanie i profesjonalnie naprawić i cieszyć się autem z dobrym wyposażeniem i zazwyczaj małym przebiegiem. Poza tym EU nie oferuje tylu wersji z silnikiem benzynowym a mi akurat na tym zależało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam referat napisać ? Ile interesujesz się motoryzacją żeby wiedzieć co z USA przychodzi ? Normalne zdrowe auto wychodzi drożej niż Europa.

 

mam kilku znajomych którzy srpowadzaliz ze Stanów i są zadowoleni (większy wybór mocniejszych silników... no i 528i wolnossące R6 :cool2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.