Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy. Niestety lub stety poszukuje od dwoch miesiecy bmw w miare nowego 2014/2015 bmw serii 5. Mam do wydania (gotowka) 170 tys zl. Szukam dzwonie pytam u dealerow i.....czarna d.... Albo ogloszenia nieaktualne albo tylko zdjecia a auto po wplacie zaliczki utd. Nie wiem co wybrac.. Czy 520 czy moze 525d. Moze ktos mi pomoze w kwestii silnika i gdzie szukac by nie teafic na zlom. Dzieki

 

ale dlaczego 525 lub 520? według mnie 530 to minimum

 

Kolego poczytaj z jakiego rocznika szuka .... 530 z 2014-2015 to chyba składany z przystanku albo wydmuchane dużo km .... chyba że 170 tysi netto to znajdziesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego poczytaj z jakiego rocznika szuka .... 530 z 2014-2015 to chyba składany z przystanku albo wydmuchane dużo km .... chyba że 170 tysi netto to znajdziesz ...

 

Panowie, faktycznie ceny w Polsce są aż tak chore?

 

Za nowe 520d z EDC, komfortowymi fotelami i jeszcze paru duperelami zapłaciłem, według kursu 5,4 PLN za funta, 181 tys, jak dodam wkład BMW Finance to cena spada poniżej 170 tys.

A tu ktoś poszukuje używanego, rocznego lub 2-letniego 520 czy 525d za 170 tys gotówką, i nie może znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o 535d, tak sobie kiedyś uroiłem, ze jeżeli kupie bm-ke to tylko 6 garów, Jeżeli chodzi o 4 gary, to sa firmy które robią pewnie leprze motory niż bmw 2.0d

Może być i 525d pod warunkiem że ma 3.0d ale w seri f chyba juz takich silników nie kładą. zaraz wrzuce w dział opinie linka z ogłoszenia jak ktoś chętny może zerknąć

 

Może w języku polskim zaczniesz pisać... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-530d-M-Sport-Leder-Navi-Bi-Xenon-HUD/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-22_,frn:2010,prx:25000,vcg:estatecar/pg:vipcar/224178760.html

 

Panowie czy ta Bmw posiada dokladany M pakiet przez kogos ?? Dziwi mnie to ze w srodku w 99 % Bmw z m pakietem jest kiera ze znaczkiem listwy na progach M pakiet podstopnica a tutaj nie ma nic . Mozecie wyjasnic ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej ZA, ale pisanie, że FCA ma tłocznię blachy to jest producentem, a OPEL nie ma (bo jest za płotem) to jest montownią jest co najmniej dziwne ;) nie mówiąc o tym, że FCA produkuje "niszowy" Fiat 500, który się sprzedał w milionach sztuk :duh:

 

PS- a akcyzę powinni zrównać, przy większych pojemnościach i tak sobie odbiją na akcyzie za paliwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-530d-M-Sport-Leder-Navi-Bi-Xenon-HUD/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-22_,frn:2010,prx:25000,vcg:estatecar/pg:vipcar/224178760.html

 

Panowie czy ta Bmw posiada dokladany M pakiet przez kogos ?? Dziwi mnie to ze w srodku w 99 % Bmw z m pakietem jest kiera ze znaczkiem listwy na progach M pakiet podstopnica a tutaj nie ma nic . Mozecie wyjasnic ??:)

 

 

nikt nie wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mpakietu zewnętrznego czy wewnętrznego do wyboru

jak jest fabryczny to jest całość

ta bmw nie ma nic w środku z mpaku...

 

 

Czyli co ktos sobie dolozył ???

 

A ta ?? To samo ???

 

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-Baureihe-5-Touring-530d-M-Paket-Panorama/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-22_m-paket,frn:2010,prn:22500,prx:25000,mlx:200000,vcg:estatecar/pg:vipcar/223832905.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M pakiet zewnętrzny, a kierownica to osobne wyposażenie...

 

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

715 M Aerodynamics Package M Aerodynamikpaket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M pakiet zewnętrzny, a kierownica to osobne wyposażenie...

 

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

715 M Aerodynamics Package M Aerodynamikpaket

 

 

Mogłbys bardziej wyjasnic ?? Nie powiem interesuje sie tym drugim BMW ale on w srodku nie ma nic z m-pakietu nawet listw progowych i troche sie boje ze moze składany jakis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-530d-M-Sport-Leder-Navi-Bi-Xenon-HUD/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_-22_,frn:2010,prx:25000,vcg:estatecar/pg:vipcar/224178760.html

 

Panowie czy ta Bmw posiada dokladany M pakiet przez kogos ?? Dziwi mnie to ze w srodku w 99 % Bmw z m pakietem jest kiera ze znaczkiem listwy na progach M pakiet podstopnica a tutaj nie ma nic . Mozecie wyjasnic ??:)

 

Nie widziałem jeszcze mpaka w takim kolorze, ale jest piękny!! VIN-u nie da się zdobyć przecież łatwo to sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że instrukcja jakiegos land rovera nakazuje przestawienie pojazdu w cieplejsze miejsce, jeżeli przez dłuższy czas byłby narażony na temp. niże od -10.

Jeżeli auto jeździ, to działa podgrzewanie. Silnik nie pracuje-lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale chyba problem troche wydumany .... adblue to tylko dodatek do paliwa - nie jest niezbędny do prawidłowej pracy silnika (odpowiada tylko za sfere eco spalin, ale system ma zabezpieczenie , że jeżeli braknie adblue to ponownie silnika nie odpalisz ) .... silnik odpala , podgrzewa zbiornik z adblue , gdy ten już jest w temp roboczej dawkuje go do układu ..... nie wiem ale na chłopski rozum tak to powinno wyglądać :mrgreen: a że Niemiec człowiek prosty i praktyczny to mysle, że tak to bangla :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.