Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kombi 528 xi, 03/2013, 105000 km przebiegu do sprzedania w podobnej cenie. Auto salon Polska, jestem jego pierwszym właścicielem, bezwypadkowe. Jutro wystawię zdjęcia i więcej danych. W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwulitrówka w dieslu jest w rodzinie już 8 lat (E39), jeździłem ostatnio F10 2.0d i generalnie mnie to wystarcza, ale tam gdzie 2.0 się poci 3.0 jedzie na luziku...

 

Dwulitrówka w e39 i w f10 to zupelnie inne historie.... Dwulitrówka w f10, jeszcze w połączeniu z automatem jedzie porównywalnie jak e39 530d. Oczywiscie trwałosci obu wozów nie porownuje, z jasnych przyczyn :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem od zawsze było BMW 5 z motorem benzynowym R6. 528xi R4 jakoś do mnie nie przemawia (mam obawy co do trwałości), a auto mam zamiar trzymać z 5-8 lat.

Moze warto kupic F10 z benzynowym R6 ? To dobre trwale silniki rodem jeszcze z e60. Wg mnie dobrze pasują do charakteru auta. Jesli nie robisz duzych przebiegów to chyba lepszy wybór niz 2.0d ?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy. Niestety lub stety poszukuje od dwoch miesiecy bmw w miare nowego 2014/2015 bmw serii 5. Mam do wydania (gotowka) 170 tys zl. Szukam dzwonie pytam u dealerow i.....czarna d.... Albo ogloszenia nieaktualne albo tylko zdjecia a auto po wplacie zaliczki utd. Nie wiem co wybrac.. Czy 520 czy moze 525d. Moze ktos mi pomoze w kwestii silnika i gdzie szukac by nie teafic na zlom. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Motors Gdańsk

 

Myslisz ze zaufana firma?. Nie sa autoryzowanym dealerem. Fakt maja auta spriwadzane roczne....ceny rewelacyjne bo za 2015 rocznik okolo 180 tys... Stad moje pytanie o zaufanie...

 

Sam u nich brałem :D ... taka odpowiedź wystarczy ? :mrgreen:

...a tak serio zrobiłem 2 miechy wcześniej przed zakupem mały risercz po Polsce kto spoza sieci dealerskiej BMW jest godny zaufania ( w zakresie braku postępowań prokuratorskich, sądowych w zakresie nie wywiązania się z umowy , oszustw finansowych itd ) .... no i kupilem auto i pojechałem po nie na drugi koniec Polski.

 

PS. prosze sie nie sugerować na 100% moja opinią bo ja to sprawdzałem ponad 6 miesięcy temu ...ale po rozmowie na miejscu z pracownikiem , przepytaniu go z paru szczegółów transakcyjnych i historii auta utwierdziłem się , ze jest ok. Po prostu mają dobre dojście w centrali i gruby hajs na zakup hurtowy świeżych - kilkumiesięcznych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy. Niestety lub stety poszukuje od dwoch miesiecy bmw w miare nowego 2014/2015 bmw serii 5. Mam do wydania (gotowka) 170 tys zl. Szukam dzwonie pytam u dealerow i.....czarna d.... Albo ogloszenia nieaktualne albo tylko zdjecia a auto po wplacie zaliczki utd. Nie wiem co wybrac.. Czy 520 czy moze 525d. Moze ktos mi pomoze w kwestii silnika i gdzie szukac by nie teafic na zlom. Dzieki

 

ja siedziałem na mobile.de i innych co dzień wieczorem w celu wyszukania odpowiedniego. Troche czasu trwało ale w końcu coś tam się pojawia co jest niemalże idealne w naszym guście. Popróbuj i cierpliwości, gniota kupić to nie sztuka ;) Polecam 525 xD .

Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Motors Gdańsk

 

Myslisz ze zaufana firma?. Nie sa autoryzowanym dealerem. Fakt maja auta spriwadzane roczne....ceny rewelacyjne bo za 2015 rocznik okolo 180 tys... Stad moje pytanie o zaufanie...

 

Sam u nich brałem :D ... taka odpowiedź wystarczy ? :mrgreen:

...a tak serio zrobiłem 2 miechy wcześniej przed zakupem mały risercz po Polsce kto spoza sieci dealerskiej BMW jest godny zaufania ( w zakresie braku postępowań prokuratorskich, sądowych w zakresie nie wywiązania się z umowy , oszustw finansowych itd ) .... no i kupilem auto i pojechałem po nie na drugi koniec Polski.

 

PS. prosze sie nie sugerować na 100% moja opinią bo ja to sprawdzałem ponad 6 miesięcy temu ...ale po rozmowie na miejscu z pracownikiem , przepytaniu go z paru szczegółów transakcyjnych i historii auta utwierdziłem się , ze jest ok. Po prostu mają dobre dojście w centrali i gruby hajs na zakup hurtowy świeżych - kilkumiesięcznych aut.

 

Ok stokrotne dzieki... Polecenie wiecej znaczy niz....100 konsultantow razem wzietych. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy. Niestety lub stety poszukuje od dwoch miesiecy bmw w miare nowego 2014/2015 bmw serii 5. Mam do wydania (gotowka) 170 tys zl. Szukam dzwonie pytam u dealerow i.....czarna d.... Albo ogloszenia nieaktualne albo tylko zdjecia a auto po wplacie zaliczki utd. Nie wiem co wybrac.. Czy 520 czy moze 525d. Moze ktos mi pomoze w kwestii silnika i gdzie szukac by nie teafic na zlom. Dzieki

 

ja siedziałem na mobile.de i innych co dzień wieczorem w celu wyszukania odpowiedniego. Troche czasu trwało ale w końcu coś tam się pojawia co jest niemalże idealne w naszym guście. Popróbuj i cierpliwości, gniota kupić to nie sztuka ;) Polecam 525 xD .

 

Wiem wiem...xd 525 to najepszy wybor. Niestety ograniczony jestem budzetem. Poza tym wazna jest gwarancja i rocznik... Fakt niemcy maja podobne lub nawet nizsze ceny....ale akcyza...papiery...itd. W naszym kraju to...porazka petent i urzednik... Dzieki za wskazowki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To premium z trojmiasta bije cenowo wszystkich dealerow... Kwestia tylko gwaracji...ale ok dzieki...

 

... ja mam gwarancje :) i dokupiłem jeszcze pakiet BSI przy pierwszym przeglądzie juz w PL

 

Wiec mnie przekonales...poszukam czegos u nich. Chyba ze masz kontakt do jakiegos handlowca z premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To premium z trojmiasta bije cenowo wszystkich dealerow... Kwestia tylko gwaracji...ale ok dzieki...

 

... ja mam gwarancje :) i dokupiłem jeszcze pakiet BSI przy pierwszym przeglądzie juz w PL

 

Wiec mnie przekonales...poszukam czegos u nich. Chyba ze masz kontakt do jakiegos handlowca z premium...

 

na PW podeśle kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, kolejny Żółtodziub rozważa f11,

mam troche rozrzut odnośnie aut, bujam sie pomiędzy accordem 2,2d volvo xc60 2,4d a nawet laguna III na przetrzymanie słabej złotówki. I bylem ostatniena na placu raiffeisena, stoi tam malowana f11 z 2014r, powoiem, że mocno zastanawiam się na tym modelem-niekoniecznie tym egzemplarzem. Mam gdzieś 535d bez xdriva upatrzoną z końca 2010 roku, co wy na taka konfiguracje i ten rocznik powiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kolejny Żółtodziub rozważa f11,

mam troche rozrzut odnośnie aut, bujam sie pomiędzy accordem 2,2d volvo xc60 2,4d a nawet laguna III na przetrzymanie słabej złotówki. I bylem ostatniena na placu raiffeisena, stoi tam malowana f11 z 2014r, powoiem, że mocno zastanawiam się na tym modelem-niekoniecznie tym egzemplarzem. Mam gdzieś 535d bez xdriva upatrzoną z końca 2010 roku, co wy na taka konfiguracje i ten rocznik powiecie

przesiadając sie z e60 napęd na tył na f11 xdrive nie wyobrażam sobie jazdy bez xdrive takze polecam dłużej poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy. Niestety lub stety poszukuje od dwoch miesiecy bmw w miare nowego 2014/2015 bmw serii 5. Mam do wydania (gotowka) 170 tys zl. Szukam dzwonie pytam u dealerow i.....czarna d.... Albo ogloszenia nieaktualne albo tylko zdjecia a auto po wplacie zaliczki utd. Nie wiem co wybrac.. Czy 520 czy moze 525d. Moze ktos mi pomoze w kwestii silnika i gdzie szukac by nie teafic na zlom. Dzieki

 

ale dlaczego 525 lub 520? według mnie 530 to minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przebrnalem przez caly temat :cool2: :norty:

Takze przez : opinie o awaryjnosci :roll:

viewtopic.php?f=103&t=138437

Metlik w glowie mam wiec spytam wprost :norty:

 

Pytanie : Czy lepiej brac 520dA przebieg ponizej 70 kkm czy 530 przebieg ok 120 kkm - budget ok 30k€.

Co wg. szanownych kolegow bedzie sie bardziej sypac?

 

 

Moc nie ma takiego znaczenia jak bezawaryjnosc... przynajmniej dla mnie :roll:

 

juz drugie bmw z 530d i bardzo zadowolony z silnika ... w f11 zrobiłem 30 tysięcy przez rok a kupilem z przebiegiem 118 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o 535d, tak sobie kiedyś uroiłem, ze jeżeli kupie bm-ke to tylko 6 garów, Jeżeli chodzi o 4 gary, to sa firmy które robią pewnie leprze motory niż bmw 2.0d

Może być i 525d pod warunkiem że ma 3.0d ale w seri f chyba juz takich silników nie kładą. zaraz wrzuce w dział opinie linka z ogłoszenia jak ktoś chętny może zerknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.