Skocz do zawartości

E39 i dorobiony klucz.


IceMan11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Właśnie dzisiaj dorobiłem sobie klucz. Miałem czarny plastik, na podstawie, którego można to zrobić. Dałem gościowi, drzwi zamknąć/otworzyć mogę, przekręcić w stacyjce tak, aby zaświeciły się kontrolki też mogę, ale odpalić już nie da rady. Coś związanego z immo? Jak to rozwiązać?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do immo i pestki w kluczyku

Rozwiazac mozesz to jedynie przez:

 

- Zalozenie nowego immobilizera, komutera i zestawu kluczy (wszystko z jednego samochodu)

 

- Nie wiem czy da rade zmienic tylko immbilizer (plus komplet kluczy) i przypisac go do twojego komputera, tu bys musial pogadac z kims kto zna sie na kodowaniu.

 

- Dorabiasz kluczyk lacznie ze zgraniem kodu do cewki klucza co tez nie jest tanie.

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problem pojawi sie jak i drugi zgubisz, nie czekaj szukaj tanszych opcji. Zrob ogloszenie na forum kto zgrywa takie zeczy w Twojej okolicy, bedzie taniej niz w aso

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest jeszcze jedna opcja, wywalenie immobilizera ale tu musialbys poszukac jak to zrobic i gdzie kable popodlaczac.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wywaleniem immo juz mi doradzano. Na razie podziękuję. Wywale jak zacznie się psuć. A z tym ogłoszeniem to zrobię jak piszesz, ale nie wszystko naraz.

Muszę się najpierw podpiąć do kompa, sprawdzić geometrię. Jak znam życie to komp coś wykaże i znowu koszty. Poczekam, myślę, że tak od razu nie zgubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do immo i pestki w kluczyku

Rozwiazac mozesz to jedynie przez:

 

- Zalozenie nowego immobilizera, komutera i zestawu kluczy (wszystko z jednego samochodu)

 

- Nie wiem czy da rade zmienic tylko immbilizer (plus komplet kluczy) i przypisac go do twojego komputera, tu bys musial pogadac z kims kto zna sie na kodowaniu.

 

- Dorabiasz kluczyk lacznie ze zgraniem kodu do cewki klucza co tez nie jest tanie.

 

 

Dorobienie pestki jest najtańsza opcją z tych trzech, max 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja jak u siebie w Rzeszowie pytałem, to dorobienie kluczyka bez pilota (zwykły czarny plastik z pestką) to ok 300pln, i jeszcze trzeba auto u nich zostawić na dzień.

Można zamówić po nr vin w aso, ale pod warunkiem, że mamy fabryczny zestaw immo w aucie, ja mam z e38 więc mogę zapomnieć, tylko kopiowanie pestki mi zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi tez w Gdansku na Grunwaldzkiej zawolali 450-500 i etatowo caly dzien na zestrojenie. "Bo w e38 immo jest razem z kompem i to trzeba w calosci zmienic".

 

Zajmuje sie tym ktos w 3miescie? mam jeden klucz w e39 i juz raz go sobie zatrzasnalem w bagazniku, po wyjeciu ako do naladowania :duh: Czarna du*a rowno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.