Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

AUTOMAT - gałka zmiany biegów PERFORMANCE 250zł . bardzo dobra cena jeżeli za komplet.

http://allegro.pl/bmw-e91-e90-lewarek-biegow-galka-mpakiet-alkantara-i7039406354.html

 

Może ktoś się orientuje czy podejdzie do e82 , bo w/g numerów części jest inny :oops:

a chętnie bym przygarnął do mojej nowej czarnuli :D

 

Jeśli szukasz tylko gałki to brałbym z angielskiego ebay'u (https://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Performance-Genuine-Sport-Gear-Shift-Selector-Knob-1-3-Series-25162153758/171387551629?fits=Car+Make%3ABMW&epid=1509334696&hash=item27e77e7f8d:g:Hy8AAOSwA3dYV9-p) - brand new za mniejszą kase a nie jak ta z linku siedem lat ściskana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie może macie jakieś fajne oferty z racjii zbliżającej się black friday, ze swojej strony moge podrzucić do -35% na felgi od Japan Racing

 

jak z jakoscia JP? mysle, czy nie kupic na zaś do f30? Warto? Rok temu skorzystałem z black friday i kupilem nowe kola ZP za dobre pieniadze :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 320si w Niemczech podobno mówiło się baby M3. Teraz się mówi "motorschade" :cry2:

 

Znalazłem kolejnego:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7047282067#0041948836

 

tym razem ma 177 000km ale sprzedawca nie podaje VIN za to wiemy że jest kleine M3

Widział to może ktoś na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może macie jakieś fajne oferty z racjii zbliżającej się black friday, ze swojej strony moge podrzucić do -35% na felgi od Japan Racing

 

jak z jakoscia JP? mysle, czy nie kupic na zaś do f30? Warto? Rok temu skorzystałem z black friday i kupilem nowe kola ZP za dobre pieniadze :D

 

Koła same w sobie podobno bardzo fajne ale kolor łatwo lubi odprysnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 320si w Niemczech podobno mówiło się baby M3. Teraz się mówi "motorschade" :cry2:

 

Znalazłem kolejnego:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7047282067#0041948836

 

tym razem ma 177 000km ale sprzedawca nie podaje VIN za to wiemy że jest kleine M3

Widział to może ktoś na żywo?

 

jak na "-FULLL FULLL FULLL-" ekstra lampy :cool2:. Wole swoją bez mpakietu z ksenonem niż takiego gniota w mpaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masakra....małe M3 i 177KM u jednym z najbardziej awaryjnych wariantów.....Z mocy się nie śmieje bo sam mam w dieslu 163 ale po co takie opisy tworzyć.....

 

173KM

 

W dieslu owszem 163, ale po hamowni moze sie okazać ze 155.

Tak czy inaczej większy moment obrotowy na pewno.

 

 

Tylko jest taki szkopół, który chyba każdy wie...

Lepiej mieć 2.0d i jechać niz mieć kleine m3 i robic silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Widziałem takie wieczorem na sedenie i wygladały rewelacyjnie, nie wiem tylko jaki jest efekt przy świetle dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sazapalone sa genialne a niestety fatalnie wygladaja przy swietle dzienne. Mozna miec i jedno i drugie obledne na post liftach autorskich ale cena jest masakrzyczna.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sazapalone sa genialne a niestety fatalnie wygladaja przy swietle dzienne. Mozna miec i jedno i drugie obledne na post liftach autorskich ale cena jest masakrzyczna.

 

Masz jakieś foto ewentualnie link do zobaczenia, tak z czystej ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

To chyba się nadaje jako ciekawostka: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335ix-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-gwarancja-ID6zqxDa.html

E90 335iX z manualną klimatyzacją. :mrgreen: Dobrze, że chociaż uchwyty na kubki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To chyba się nadaje jako ciekawostka: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335ix-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-gwarancja-ID6zqxDa.html

E90 335iX z manualną klimatyzacją. :mrgreen: Dobrze, że chociaż uchwyty na kubki są.

 

Na koniec września za 70k wisiała. Rzeczywistość właśnie weryfikuje :)

 

Z wypasu jest:

203	All-wheel-drive System	Allradsystem
216	Servotronic	Servotronic
302	Alarm System	Alarmanlage
417	Roller Sunblind, Rear Side Windows	Sonnenschutzrollo Hintere Tuersch.
431	Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d	Innenspiegel,automatisch Abblendend
493	Storage Compartment Package	Ablagenpaket
5DC	Folding Rear-seat Headrests	Fondkopfstuetzen Klappbar
521	Rain Sensor	Regensensor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A w grudniu 52k. Teraz 42k. Może w lutym-marcu będzie można kupić za 22k i będzie duży budżet na dokładanie braków. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tragiczna ta 335i.. lepiej dołożyć z 25-30 i kupić porządne 335 po lifcie, ewentualnie dołożyć 35-40 i brać E92 z N55 motorem po lifcie.

 

Dodatkowo 95k przebiegu, więc wszystkie najkosztowniejsze wymiany przed nią - odma zintegrowana z pokrywą zaworów - 1600, wtryski (padają jak muchy przy 100k, więc nie ma opcji) - koło 5-6k, HPFP - +/- 3k. Nie liczę robocizny :D

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

95 tyś km udokumentowane z polskiego salonu to feler ? Sprzedał by na pewno za 48 tys brutto i uważam ze to okazja . Chyba że ktoś woli wypas z niemiec z przekręconym licznikiem za te cenę z 300 tys przebiegiem na bidę. No tak ale chłopcy wolą wypas niż dobry stan techniczny :D . To że do roboty po 100 tyś to normalne, już o tym pisałem w temacie "jak dbać o nasze BMW". Ale BMW to nie jest tanie auto, i myśle że mimo golas to nowe kosztowało koło 180 tys zł.

Pozdrawaim Waldi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przeczytaj mojego posta jeszcze raz, uważnie... czytania ze zrozumieniem uczyli w podstawówce, może to dobry moment, żeby wrócić?... :mad2:

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tragiczna ta 335i.. lepiej dołożyć z 25-30 i kupić porządne 335 po lifcie, ewentualnie dołożyć 35-40 i brać E92 z N55 motorem po lifcie.

Najlepiej dołożyć 100k i kupić m3 :wink: każda potwora znajdzie swojego amatora, kwestia czasu, dodatkowo warto pamiętać, że im mniej wyposażenia tym mniejsza masa, więc baza jest bardzo dobra :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.