Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Oryginały i tak będą do wymiany po kilku sezonach, lakier puchnie i pojawiają się bąble. Już nie raz to przerabiałem w nowych czy starych modelowo dekielkach. Bierz te pakowane po 2 sztuki wyglądają jak ori a sa w bardzo dobrej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e90 lift + m-pak (niekompletny ) za 32,800 do negocjacji O:-:O ciekawe w jakim to stanie. Ze zdjęć wygląda na przedlift robiony na lift więc pewnie składak

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-okazja-m-pakiet-okazja-hit-ID4pbbLJ.html

 

 

Lusterka ma od przed lifta wiec pewnie tak jak mowisz

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e90 lift + m-pak (niekompletny ) za 32,800 do negocjacji O:-:O ciekawe w jakim to stanie. Ze zdjęć wygląda na przedlift robiony na lift więc pewnie składak

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-okazja-m-pakiet-okazja-hit-ID4pbbLJ.html

 

 

Lusterka ma od przed lifta wiec pewnie tak jak mowisz

 

 

 

Ludzie z tego forum mnie nie przestaną zadziwiać a mało to ludzi tutaj było na forum ktorzy dawali lusterka do lifta z prelci?? lub światła z prelci do lcI??

Sama tak mam bo taki miałem kaprys ale jeśli gość nie siedzi tutaj na forum i się nie spuszcza nad każdą zmianą opisując tutaj musi to być składka bo go nie znacie.Miał kapry to może zmienił i jedna najważniej szcza rzecz e90 to już stary samochód wiec niech was nie dziwą ceny 35-30 tyś i mniej bo powoli ten samochód to przeżytek.

 

Srry za podniecanie się ale śmieszy mnie to że ktoś potrafi z trzech zdjęć zrobionych schabowych wywnioskować jaki to samochód.To fakt jak na 2009 rok to tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram i nie ogarniam mózgiem ludzi którzy widzą auto po zmianach i mówia "składak" Założe się, że sami jeździcie gorszymi "składakami" i lepiej jest Wam kupić auto skręcone z 0.5mln na 180tys niż "składaka" z ori 300tys przebiegiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
lub światła z prelci do lcI??

Nie widzialem ani jednego auta ani nie znam ani jednej osoby ktora zalozylaby przedliftowe lampy do polifta. Chyba ze miala dzwon i poszla budzetowo zeby wyklepac i zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub światła z prelci do lcI??

Nie widzialem ani jednego auta ani nie znam ani jednej osoby ktora zalozylaby przedliftowe lampy do polifta. Chyba ze miala dzwon i poszla budzetowo zeby wyklepac i zrobic.

 

...i chyba nie zobaczysz takiej konfiguracji, bo np lampy xenonowe przedliftowe są o wiele droższe od tych LCI, wątpliwe też aby komuś bardziej się podobały.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub światła z prelci do lcI??

Nie widzialem ani jednego auta ani nie znam ani jednej osoby ktora zalozylaby przedliftowe lampy do polifta. Chyba ze miala dzwon i poszla budzetowo zeby wyklepac i zrobic.

 

 

źle napisałem chodzi mi do przedlifta dawać lampy po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej osobistej ocenie, jak widzę taki opis "PILNIE SPRZEDAM" to już z automatu 80% ogłoszeń odrzucam, bo przeważnie nie wróży to nic dobrego

 

- Zderzak przedni zwykły, tylny M-Pakiet

- Włącznik Start-stop przedliftowy

- "Przyciemnione szyby M-Pakiet" :duh:

- "Skóra alkantara" :duh:

- Zawieszenie, elektryka szyb, pdc do roboty + ciekawe jak rozrząd przy tym przebiegu.

 

Cena wręcz bezczelna, jeżeli to by miał być polift.

 

Prywatna osoba, która wystawionych ma jeszcze kilka samochodów :) po numerze telefonu idzie się do tego dokopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra ten śmierdzi nie da sie ukryć ale jest wiele aukcji gdzie ktoś sprzedaję a ludzie patrzą oglądają jak by nówkę z salonu mieli kupować.

 

Ja jak sprzedawałem samochód to mi gość powiedział: "widać że używane" NOOO nie ku*** samochód 240tyś to jak by miało nie widać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra ten śmierdzi nie da sie ukryć ale jest wiele aukcji gdzie ktoś sprzedaję a ludzie patrzą oglądają jak by nówkę z salonu mieli kupować.

 

Ja jak sprzedawałem samochód to mi gość powiedział: "widać że używane" NOOO nie ku*** samochód 240tyś to jak by miało nie widać ;p

 

To jeszcze nic u mnie gość jak był oglądać e90 Lift to powiedział, że po skończeniu aktualnych klocków trzeba by wymienić już tarcze i klocki z przodu i z tyłu a to już spory wydatek.... :duh:

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.