Skocz do zawartości

BMW 3 GT - konfiguracja do oceny


kubek_lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia 8A to 8-biegowy automat ZF. I tu zmian nie bylo.

Zmiany zaczynaja się w sportowym automacie. Wczesniej to byl tylko inny lewarek, lopatki przy kierownicy i (ewentualnie) tryb sport+ - za to BMW krzyczalo sobie ok 250EUR w stosunku do zwyklej aut. 8b. Nadal jest ona dostepna dla pewnych modeli.

 

Ta nowa sport. 8b skrzynia automatyczna ma dodany Launch Control i wybieg (czyli przy pewnych parametrach, gdy zdejmuje sie noge z gazu to skrzynia wrzuca 'luz' aby zaoszczedzic paliwo i dalej zajechac 'na luzie'). Za te skrzynie BMW krzyczy juz sobie ok 2000EUR w stosunku do zwyklej aut 8b.

 

Mam nadzieje, ze to pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno powiem od siebie:

Dzieci i brak skór?? Nieporozumienie.

Odrazu mam przed oczami mojego malucha jak z lekkością ducha wylewa mleko na tapicerkę czy sok na mojego kompa :duh:

To wg mnie przy ograniczonym budgecie pozycja No1 na TAK.

Czyścić skóry po akcjach z dziećmi to luzik, a dzieci małe nie tylko to tam potrafią zmajstrować...

 

Ze skór i Navi bym nie zrezygnował w aucie rodzinnym...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niezaprzeczalny fuckt. Tapicerka u mnie z tyłu wygląda trochę jak moro po różnych rotach i innych historiach żołądkowych młodzieży w wieku przedszkolnym :mrgreen:

Mimo wszystko uważam, że dla przyjemnego sadzania swoich czterech liter niezlaeżnie od warunkó - lepszy jest jakikolwiek inny materiał

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał w przeciwności do skóry potrafi przesiąknąć efektami przygód żołądkowych małolatów w wieku przedszkolnym i/lub żłobkowym niestety. A to oznacza że pamięć o takich przygodach pozostanie nie tylko w formie nietypowych kompozycji kolorystycznych i wzorniczych ale również w ramach wrażeń zapachowych :mad2: Poł biedy jak będzie to soczek, gorzej jak mleko. Ale za to jak coś się uleje lub popuści to moc wspomnień zapachowych pozostanie na długo :mrgreen: Usunięcie takich przygód ze skóry jest prawie natychmiastowe i bez pozostałości. Oczywiście jest też kwestia skóry. Dla dzieci chyba tylko Dakota :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F10 zamówiłem na zaliczkę 5%

F30 na zaliczkę 10%

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.