Skocz do zawartości

318i Jaki akumulator?


matilapy

Rekomendowane odpowiedzi

Akumulator to bym kupował osobiście w miejscu gdzie ich sporo sprzedają i z gwarancją na 3 lata.

jak go w czasie gwarancji trafi to w takim punkcie sprawdzą i możesz dochodzić gwarancji, a jak się pomyliłeś i aku jest dobry to nic Cię nie kosztuje i go do auta na nowo wkładasz , a wysyłkowo ?

A jak już na wysyłkowo się zdecydujesz brać co niby najlepsze i się modlić aby to nie była podróbka .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też rozważyć zakup coś z serii Centra Futura. W kilku samochodach taki miałem i mam do dziś.

Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł.

Oczywiście 3 lata gwarancji plus dodatkowo 2 lata assistance.

Nie wiem jak się plasuje cenowo ale podejrzewam, że nie są to jakieś kosmiczne różnice cenowe.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu kupiłem właśnie takiego Boscha jak podałeś w linku. W dwóch innych samochodach w domu też mamy takie akumulatory i wszystko jest ok. Osobiście brałbym tańszy bo oprócz tego, że będziesz miał świadomość, że masz droższy akumulator różnicy to totalnie żadnej nie zrobi. Nawiasem mówiąc z tego co pamiętam znalazłem tego Boscha chyba jeszcze trochę taniej niż na aukcji co podałeś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.