Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No trochę tak bo moja żona skończyła doktorat na SGH i sama mi mówi że szkoda było czasu na kształcenie w tym kraju, lepiej w tym czasie trzeba było się zapisać np do PSLu :mrgreen: miała by dziś zdecydowanie lepiej opłacaną pracę ale i do tego sam dojdziesz tyle że Tobie to zajmuje drugie tyle czasu. Chcesz jechać do De po e39 w Mpaku ze swoimi wyliczeniami kosztów na takie auto? No przecież wiem że nie, wiem też że chcesz przeznaczyć na takie auto 32-33 tys a może ciut więcej, jak się to ma do tego co piszesz czyli do wysokich cen niektórych ofert na polskim rynku np takie jak moje albo e60 z tego tematu? Przecież chcesz uczynić dokładnie to samo czyli zdecydowanie przepłacić bo Mpaki e39 po lifcie w płocku czy radomiu chodzą po 17.900zł :mrgreen: Dlaczego nie kupisz auta w polsce w świetnej cenie i świetnym stanie tylko wywozisz własny czyli polski kapitał za granicę panie ekonomisto :?: :wink:

 

Już podczas naszej wymiany zdań na priv napisałem Ci że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i to się potwierdza - powód dla którego chcę jechać do Niemiec jest napisany w moim ostatnim poście - ale Ty chcesz się wykazać i piszesz na siłę takie bzdety....... :)

 

Poddaję się - nie ma sensu taka dyskusja bo mam do czynienia z ignorantami - sorry Panowie. Napiszę jeszcze na koniec - mam obecnie Hondę Accord o wartości rynkowej jakieś 65 tyś. zł. W Niemczech za te pieniądze mógłbym kupić dwa lata starszą - czy to oznacza że mam teraz żądać za swoją nie 65 tyś. a 80 tyś, bo: "Panie, u Niemca tyle stoi ten rocznik i przebieg"??????? Nie myślicie Panowie, nie wiem tylko dlaczego - czy nie chcecie, czy nie potraficie.

 

Pozdrawiam zdrowo myślących - na szczęście są też i tacy.

Jeśli prawdą jest to co przed chwilą napisałeś to za jakie głupoty wypisywane przez Ciebie przepraszałeś mnie na priv? Oczywiście posty do wglądu :D Ale musisz też przyznać że mam nosa bo już w pierwszym poście na priv zapytałem cię ile ty masz lat ze swoim myśleniem, sam wkleiłeś temat e39 za 25tys po czym miałeś pretensje że drogo i tyle to byś nigdy nie dał, chyba jesteś świeżo po egzaminach i jeszcze Ci półkule nie wystygły, odczekaj, są ferie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na ceny samochodów w Polsce ma wpływ głównie brak prawa chroniącego konsumenta przed przekrętami oraz naiwność i głupota tego statystycznego konsumenta. Jeżeli ktoś widzi zależność między cenami niemieckimi a Polskimi to gratuluję, bo chyba nie umie liczyć. ;) Niech ktoś spróbuje sprzedać samochód w Polsce w cenie niemieckiej dodając akcyzę już nawet tylko, bez kosztów transportu itd.

 

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, mimo dużej sympatii do Ciebie :), że tę głupotę statystycznego klienta w tym temacie powielasz. Przy normalnym rynku, takie auto jak w tym temacie tyle powinno kosztować i koniec kropka. Stan rynku polskiego, dla założyciela tematu, ma takie znaczenie jak śnieg sprzed dwóch lat, (bo ten z z zeszłego roku tu na południu trochę wspominamy, więc jakieś tam znaczenie jeszcze może mieć). On chce kupić dobre, niewalone auto z niskim przebiegiem. To, że Ty (czy ja) ściągasz walone strucle z USA czy z zachodu, bo normalnego auta z normalną ceną nie można u nas sprzedać, bo klient taki jak ten co ten temat założył trafia się jak jeden do stu i normalnej działalności nie można prowadzić, nie jest Twoją ani moją winą. Nie zmienia to postaci rzeczy, że dobre, niewyjeżdżone auta kosztują tyle co w Niemczech, czy się to Tobie podoba czy też nie. I nikt bezwypadkowego F10 520d z niskim przebiegiem nie znajdzie za 110 tys PLN bo jak ktoś tu pisał wcześniej, albo wałek, albo sprzedający jest debilem (po debilu też bym auta nie chciał, nawet niewalonego). Znajdzie takie F10, albo mocno walone, albo z przebiegiem powyżej 200 tys km. Ale ten klient NIE SZUKA takiego samochodu!

 

Tak więc rozgranicz może swoje opinie w zależności do czego pijesz, bo uniwersalizm nie ma tu zastosowania. Próbowanie sprzedawania auta za niemieckie ceny nie mają dla Ciebie sensu bo je odnosisz do swoich po-remontowców, jakbyś musiał sprzedawać takie auta bezwypadkowe z niekręconymi przebiegami, to ciekaw jestem jaką też byś cenę zaśpiewał, np. za takie E60.

 

A jak nie widzisz zależności pomiędzy cenami w Polandii i Niemcami, to na to prosta rada, weź sobie konfigurator i policz na jednej i drugiej stronie takie same auto z silnikiem powyżej 2 litrów, np takie F10 530xd. Zapodaj nam tu wyniki, kto ile musi wydać na takie auto. Wtedy będziemy opowiadać o faktach a nie pitolić dyrdymały.

 

Też bym chciał funkcjonować na normalnym rynku, ale taki nie jest i nic na to nie poradzimy. Co nie znaczy, że muszę odbierać innym, normalnym klientom prawa do kupna dobrego, patrz droższego od przeciętnej auta, twierdząc, że jest debilem, że przepłaca raz tyle za auto, które może przecież znaleźć na naszym rynku. A tak te opinie tutaj wyglądają.

Tak więc kolego Knoor, auto jest w normalnej cenie, nic mu nie brakuje i nie jesteś debilem, że przepłacasz za to auto patrząc na opinię innych w tym wątku. Jak tylko auto jest takie na jakie wygląda, głupoty nie zrobisz jak je kupisz. Tyle ode mnie.

 

O Panu ekonomiście, to szkoda tępić pióro. Ale co się dziwić, jak od lat serwują tam keynesistowskie brednie, które za chwilę cały ten system wywalą w powietrze, a logikę i matematykę ciągle obcinają, to i z liczeniem tacy ekonomiści mają coraz większe problemy. Ale to temat raczej nie na forum BMW, więc nie ma co się wygłupiać.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No niestety piszesz głupoty. Nie wiem po co ten elaborat, że aż ciężko czytać taki długi. Rynek jest jaki jest u nas i nawet ludzie mający idealne auta z salonu muszą częściowo zejść z ceny bo nikt ich nie kupi. Jest to smutna rzeczywistość ale nie zmieni jej teoretyzowanie. Tak jest i koniec, czy tego chcesz czy nie.

 

A co do bezwypadkowego F10 520d z niskim przebiegiem za 110 tys. zł, to nie mam zamiaru Cię przekonywać na siłę, ale dla mnie nie jest problemem sprowadzenie takiego samochodu. Nie wierzysz, Twoja sprawa. Masz błędną ocenę tego czym się zajmuję, bo samochody z USA to tylko jakaś tam część mojej działalności. Chcesz auto idealne w normalnej cenie? Proszę bardzo. Tylko znajdź na takie auto klienta. Dam Ci świeczkę. ;)

 

A co najzabawniejsze, wszyscy są tacy mądrzy w pitoleniu jakie to auta powinny być drogie, bo jak nie są to na pewno złom, tylko, że jak ktoś sprowadzi taki ideał i wystawi za normalne pieniądze (czyli "niemieckie") to nikt tego auta nie kupi, a każdy będzie szukał F10 za 90-100 tys. zł. Więc daj spokój z teoretyzowaniem i uwierz ludziom, którzy mają do czynienia z rynkiem samochodów europejskich w praktyce.

 

A założyciel tematu sam zdecyduje. Sam widzisz, że dużo ludzi napisało, że woli F10 520d od tego E60 i ja im się nie dziwię, bo jeździłem F10 i jeździłem E60 i wiem jaka przepaść dzieli te samochody. Nie ma tu znaczenia dla mnie, że to E60 ma 4x4 i ma 3 litrowy silnik. Po prostu wolałbym i nie tylko ja "słabe" F10 od szybkiego E60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel tego wątku proszę, przestańcie się kłócić. Tak szukam samochodu nie bitego z małym,albo przynajmniej nie kręconym przebiegiem. Co do cen w Polsce czy Niemczech to jak kupowałem auto, który aktualnie posiadam to się sami Niemcy dziwili,że jedzie do Polski. Napisałem na forum bo chce zasięgnąć informacji, skoro jeździcie takimi autami to czegoś się ciekawego i prawdziwego dowiem. A tu jak w sejmie każdy ma swoją racje i nie ustąpi, Panowie nie tędy droga. Pozdrawiam. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój elaborat jest niewiele krótszy. Ale do rzeczy.

To Ty tu ciągle teoretyzujesz i pitolisz jaki to rynek w Polsce jest, że wszyscy muszą schodzić z cen aby auto sprzedać i nikt w normalnych pieniądzach aut nie kupuje. Jak widać, jakiś procent ludzi jest co zapłaci cenę niemiecką (Knoor, Mania, wymieniając choćby te dwie osoby ostatnio aktywne, a znam wiele więcej), a to, że jest ich tak mało, że byś musiał po 2 miesiącach interes zamknąć bo byś nie zarobił na chleb to jest już zupełnie inny temat. Tak więc nie każdy by kupił F10, co wystarczy popatrzeć na poprzednie dwie strony, bo zdarzają się wyjątki. Nie jest to Twoja docelowa grupa nabywców, bo Ty szukasz tych co chcę za 110 tys F10 i tyle. Więc nie pisz w takim temacie, że człowiek robi głupotę interesując się potencjalnie zdrowym autem, bo mógłby mieć coś innego, bo rynek jest taki i coś tam. Dla Ciebie nie ma znaczenia, że ma 3 litrowy silnik i 4x4 a dla innych ma. Ty widzisz różnice technologiczne, dla innego ważniejsza jest moc i przyspieszenie i ma w 4 literach Twoje 520 w nowej technologii.

 

Jako założyciel tego wątku proszę, przestańcie się kłócić. Tak szukam samochodu nie bitego z małym,albo przynajmniej nie kręconym przebiegiem. Co do cen w Polsce czy Niemczech to jak kupowałem auto, który aktualnie posiadam to się sami Niemcy dziwili,że jedzie do Polski. Napisałem na forum bo chce zasięgnąć informacji, skoro jeździcie takimi autami to czegoś się ciekawego i prawdziwego dowiem. A tu jak w sejmie każdy ma swoją racje i nie ustąpi, Panowie nie tędy droga. Pozdrawiam. :lol:

 

Wypowiedziałem się w poprzednim poście. Tu wiele więcej się nie dowiesz, trzeba jechać i macać jak pisał kolega wyżej. Przy takiej cenie wielu oglądaczy nie było, więc nie licz, że ktoś ją oglądał, bo takich nabywców, jak widzisz po dyskusji wyżej, wielu nie ma.

Jak popatrzysz na moje E60 w stopce, to mi w tym moim aucie brakuje z ważnych rzeczy tylnych PDC i dostępu komfortowego. Ale w tej 530xd to jest, więc stąd napisałem, że nic mu nie brakuje.

 

A może przetestujesz kolegę mmw co do F10 w nowej budzie za 110 tys PLN ? Opiszesz nam, czy fakt jest taki mocny, czy lepiej go na uczelnię wysłać w temacie teoretyzowania ?

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu wolałbym i nie tylko ja "słabe" F10 od szybkiego E60.

To może nam napiszesz co jest takiego niesamowitego w tych F10 520d . Pytam tak z ciekawości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu wolałbym i nie tylko ja "słabe" F10 od szybkiego E60.

To może nam napiszesz co jest takiego niesamowitego w tych F10 520d . Pytam tak z ciekawości :D

 

Zrób kilkaset kilometrów E60tką i zrób F10 a nie będziesz zadawał głupich pytań. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np, "falująca" przednia szyba, ściąganie zawieszenia, odpadające emblematy na progach, prucie się tapicerki. F10 tak, ale po LCI.

niestety ostatnie bardzo dobre bmw zakończyło się na E38... potem weszły kiblowate materiały wystarczy porównać deskę e90, e60 f30 z e46, e38 czy e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrób kilkaset kilometrów E60tką i zrób F10 a nie będziesz zadawał głupich pytań. ;)

Acha... czyli nam wszystko wyjaśniłeś :cool2:

Odpowiedz godna twojego poziomu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można porównywać rynku niemieckiego do polskiego, tam się 4x więcej zarabia więc auta mają prawo być droższe. Jesteśmy w Polsce, ogłaszane auto jest z naszego salonu i - z całym szacunkiem do sprzedającego i osób o odmiennym zdaniu - 110 tyś. zł za "zwykłe" E60 to przesada i to gruba. Za tą kasę można mieć bardzo dobre M5 w tej budzie, a to jest "tylko" 530d.

 

Z tym bardzo dobrym M5 za 110 tys zł to też bym nie szalał.... Mniej niż rok temu szukałem mocno czegos takiego w granicach 100 tys zł i na rynku przez dobre kilka miesiecy (w tej kwocie) pokazywały sie same gnioty.

 

Za 100 czy 110 tys zł mozna miec M5 e60 które wymaga małego dofinansowania i pakietu startowego.

Mały to w tym wypadku jakies minimum 20 tys zł :)

 

Nie znam tego konkretnego 530xd, ale jesli auto jest takie jak w opisie, to raczej warte swojej ceny. Ja wolałbym takie niz f10 520d. Chocby dlatego ze w F10 silnik nie wytrzyma 150 tys km :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę tak bo moja żona skończyła doktorat na SGH i sama mi mówi że szkoda było czasu na kształcenie w tym kraju, lepiej w tym czasie trzeba było się zapisać np do PSLu :mrgreen: miała by dziś zdecydowanie lepiej opłacaną pracę ale i do tego sam dojdziesz tyle że Tobie to zajmuje drugie tyle czasu. Chcesz jechać do De po e39 w Mpaku ze swoimi wyliczeniami kosztów na takie auto? No przecież wiem że nie, wiem też że chcesz przeznaczyć na takie auto 32-33 tys a może ciut więcej, jak się to ma do tego co piszesz czyli do wysokich cen niektórych ofert na polskim rynku np takie jak moje albo e60 z tego tematu? Przecież chcesz uczynić dokładnie to samo czyli zdecydowanie przepłacić bo Mpaki e39 po lifcie w płocku czy radomiu chodzą po 17.900zł :mrgreen: Dlaczego nie kupisz auta w polsce w świetnej cenie i świetnym stanie tylko wywozisz własny czyli polski kapitał za granicę panie ekonomisto :?: :wink:

 

Już podczas naszej wymiany zdań na priv napisałem Ci że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i to się potwierdza - powód dla którego chcę jechać do Niemiec jest napisany w moim ostatnim poście - ale Ty chcesz się wykazać i piszesz na siłę takie bzdety....... :)

 

Poddaję się - nie ma sensu taka dyskusja bo mam do czynienia z ignorantami - sorry Panowie. Napiszę jeszcze na koniec - mam obecnie Hondę Accord o wartości rynkowej jakieś 65 tyś. zł. W Niemczech za te pieniądze mógłbym kupić dwa lata starszą - czy to oznacza że mam teraz żądać za swoją nie 65 tyś. a 80 tyś, bo: "Panie, u Niemca tyle stoi ten rocznik i przebieg"??????? Nie myślicie Panowie, nie wiem tylko dlaczego - czy nie chcecie, czy nie potraficie.

 

Pozdrawiam zdrowo myślących - na szczęście są też i tacy.

Jeśli prawdą jest to co przed chwilą napisałeś to za jakie głupoty wypisywane przez Ciebie przepraszałeś mnie na priv? Oczywiście posty do wglądu :D Ale musisz też przyznać że mam nosa bo już w pierwszym poście na priv zapytałem cię ile ty masz lat ze swoim myśleniem, sam wkleiłeś temat e39 za 25tys po czym miałeś pretensje że drogo i tyle to byś nigdy nie dał, chyba jesteś świeżo po egzaminach i jeszcze Ci półkule nie wystygły, odczekaj, są ferie :mrgreen:

 

Człowieku, co Ty sobą reprezentujesz? Jawisz się - chociażby czytając poziom Twoich wypowiedzi - jako typowy "Mirek handlarz" mądrala, który wie wszystko najlepiej bo ma doświadczenie w handlu..... Z wykształcenia się śmiejesz, z ludzi na poziomie, którzy sensownie przedstawiają swój punkt widzenia także, a najlepsze jest to, że jak Cię przeprosiłem za to że na priv się uniosłem to Ty to teraz wyśmiewasz i lekceważysz........ Burak jesteś - po prostu. Przeprosiłem bo mam kulturę osobistą, a Tobie tego brakuje ewidentnie - wystarczy poczytać to co piszesz. Piszesz głupoty, że Twoja żona żałuje że się wykształciła - bo co, bo pensja mimo to za mała? Myślisz że pieniądze są najważniejsze i czynią z człowieka "kogoś" na poziomie? Co Ci do tego że zmieniam auto na dużo tańsze? Chciałeś mi wcisnąć E39 jako idealne - jeśli dla Ciebie samochód idealny to taki, który ma wstawioną ćwiarę i to w dodatku "na handel" - to tylko świadczy o tym właśnie Twoim poziomie "Mirka handlarza"......... Pojechałem grubo - wiem, ale takim trzeba prosto w oczy - chociaż i tak wiem, że to Cię w ogóle nie ruszy, nie raz na pewno już to słyszałeś, bo jak sam stwierdziłeś pisząc mi na priv, że "takich tłustych rozmów prowadzisz dużo".

 

Przepraszam założyciela tematu za bałagan w tym temacie do którego się przyczyniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przyjedź i pokaż mi tą wstawianą ćwiartkę w moim e39 bęcwale, taka ze wstawianą ćwiartką to czeka na Ciebie w dobrej cenie, przepraszałeś bo jesteś niezrównoważonym idiotą któremu elementarz popsuł do końca beret, trułeś mi du..e cały tydzień Mpakietami za 23tys zł gdzie marzyłeś że niemiec z ogloszenia zejdzie Ci 2tys € przy zakupie bo zobaczy polskiego ekonomistę z laptopem i kabelkiem przed sobą :mrgreen: Ty nawet kursu € nie znałeś na dany dzień zasr...y ekonomisto spod Grójca. Jesteś tak żałosny w swoich dywagacjach motoryzacyjnych bo tak jak pisałem wcześniej wygrzebałeś się po 20 latach z książek i zauważyłeś żeś głupi jak but. A za wstawianą ćwiartkę przeprosisz gryzipiórku drugi raz ale już nie na forum ani na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Arek5er daj sobie luz to typowy cwaniaczkowaty handlarzyk... jak to raz napisał "tabuny" tego miał i wie najlepiej a ty się sprzeczasz...

Odezwał się urażony poszukiwacz e90 który w końcu dostał z liścia od żony za chęć kupna samochodu i kupił nissana :mrgreen: Musicie się razem spotkać na coś mocniejszego z ekonomistą Wy moje "bandziory" :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek5er daj sobie luz to typowy cwaniaczkowaty handlarzyk... jak to raz napisał "tabuny" tego miał i wie najlepiej a ty się sprzeczasz...

Odezwał się urażony poszukiwacz e90 który w końcu dostał z liścia od żony za chęć kupna samochodu i kupił nissana :mrgreen: Musicie się razem spotkać na coś mocniejszego z ekonomistą Wy moje "bandziory" :cry2:

idąc twoim tokiem rozumowania kupujac RR, mini kupuje Bmw tak... taki znawca motoryzacji a nie potrafi odroznic nissana od infiniti a lexusa od toyoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Arek5er daj sobie luz to typowy cwaniaczkowaty handlarzyk... jak to raz napisał "tabuny" tego miał i wie najlepiej a ty się sprzeczasz...

Odezwał się urażony poszukiwacz e90 który w końcu dostał z liścia od żony za chęć kupna samochodu i kupił nissana :mrgreen: Musicie się razem spotkać na coś mocniejszego z ekonomistą Wy moje "bandziory" :cry2:

idąc twoim tokiem rozumowania kupujac RR, mini kupuje Bmw tak... taki znawca motoryzacji a nie potrafi odroznic nissana od infiniti a lexusa od toyoty

Tak wiem, Anna Grodzka też jest kobietą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie odzywać w tym temacie, ale co mi tam.

Z wykształcenia się śmiejesz, z ludzi na poziomie, którzy sensownie przedstawiają swój punkt widzenia także, a najlepsze jest to, że jak Cię przeprosiłem za to że na priv się uniosłem to Ty to teraz wyśmiewasz i lekceważysz.

320Si nie śmieje się z wykształcenia lecz z twojego toku myślenia, nie każdy po ukończeniu szkoły wyższej staje się automatycznie człowiekiem na poziomie. Jak dla mnie zabłysnąłeś szczególnie tym twierdzeniem :

Nie można porównywać rynku niemieckiego do polskiego, tam się 4x więcej zarabia więc auta mają prawo być droższe. Jesteśmy w Polsce, ogłaszane auto jest z naszego salonu i - z całym szacunkiem do sprzedającego i osób o odmiennym zdaniu - 110 tyś. zł za "zwykłe" E60 to przesada

Osobiście nie słyszałem żeby BMW w Polsce robiło promocję na sprzedaż nowych aut, tylko dla tego że akurat zarabiamy 4x mniej od Niemców.

Chciałeś mi wcisnąć E39 jako idealne - jeśli dla Ciebie samochód idealny to taki, który ma wstawioną ćwiarę i to w dodatku "na handel" - to tylko świadczy o tym właśnie Twoim poziomie "Mirka handlarza".........

Akurat oglądałem fotki po sprowadzeniu tej e39 i nie sądzę żeby musiała mieć wymienioną ćwiartkę ze względu na to lekkie uszkodzenie błotnika.

Edytowane przez andrzej29

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
320si, za nic Cię przepraszal nie bedę bo jeśli nie rozumiesz że ktoś może mieć własne zdanie na temat Twojego samochodu to może jednak warto się dokształcić............

Napisałeś publicznie że moje e39 ma wstawianą ćwiartkę Ja Ci udowodnię że nie a Ty będziesz musiał udowodnić że tak, jeśli tego nie udowodnisz będziesz mnie musiał przeprosić kolego docencie :norty: Tak się składa że mam zawsze udokumentowaną zdjęciami każdą naprawę mojego auta, poniosło cię w nieodpowiednim momencie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
marzyłeś że Niemiec z ogłoszenia zejdzie Ci 2tys € przy zakupie .

i to jest różnica między ekonomią (teoretyczną i praktyczną) naszą i sąsiadów.

u nas zejdą 2000€ ,a tam 200 :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy E60 i F10 jest przepaść, E60 to model z 2003r, a to ponad 10 lat, za 2 - 3 lata nikt ci tego samochodu nie odkupi za równie wysoką ceną jaką zapłacisz teraz.

 

A wracając do tematu F10 za 110tys. to uważam, że jest nie do kupienia za tyle, szukałem ponad 2 miesiące, oglądałem kilkanaście egzemplarzy, i albo brakowało podstawowych elementów wyposażenia ( XENON, SKÓRA, AUTOMAT ) albo auto było uderzone, optymalna cena F10 520d 2010-11r w niemczech w miarę dobrze wyposażonej to ok 115tys. zł + opłaty. Na allegro można znaleźć wiele takich aut poniżej 100tys.zł, ale trzeba się zastanowić wtedy co jest nie tak ( w moim przypadku 2szt miały nie zapłacony VAT, reszta była bita, a 1 skręcona ze 189tys. na 130tys.km )

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy E60 i F10 jest przepaść, E60 to model z 2003r, a to ponad 10 lat, za 2 - 3 lata nikt ci tego samochodu nie odkupi za równie wysoką ceną jaką zapłacisz teraz.

 

A wracając do tematu F10 za 110tys. to uważam, że jest nie do kupienia za tyle, szukałem ponad 2 miesiące, oglądałem kilkanaście egzemplarzy, i albo brakowało podstawowych elementów wyposażenia ( XENON, SKÓRA, AUTOMAT ) albo auto było uderzone, optymalna cena F10 520d 2010-11r w niemczech w miarę dobrze wyposażonej to ok 115tys. zł + opłaty. Na allegro można znaleźć wiele takich aut poniżej 100tys.zł, ale trzeba się zastanowić wtedy co jest nie tak ( w moim przypadku 2szt miały nie zapłacony VAT, reszta była bita, a 1 skręcona ze 189tys. na 130tys.km )

 

Pzdr

 

Prosta zasada, która sprawdza się od lat: nikt nie sprzeda dobrego, zadbanego wozu za śmieszne pieniądze. Amen. A po takie okazje za 100 tysięcy F10 i poniżej to polecam pozwiedzać okolice Gubina, Radomia i innych Chrzęszczyżewoszyc (jak nie będą mieli akurat F10 to wam taką skleją z Tarpana i resztek Golfa III - ni ma problima :mrgreen: ).

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.