Skocz do zawartości

mechanik vs mechanik bmw


viper43x

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam to już od zakupu auta ale,że udało mi się nakręcić dzwiek to wstawię tutaj

 

http://www53.zippyshare.com/v/71110128/file.html

 

Ten dżwiek takie terkotanie jest słyszalne po puszczania sprzęgła(a najbardziej jak się np cofa na pół sprzęgle) i po puszczeniu sprzęgła

 

Pierwszy mechanik dobry tak wciska i wciska to sprzęgło z 5minut mówi nie chce Cię straszyć ale to dwu masa,ale mówi tyle to nic można jezdzić

 

Drugi mechanik tamten tylko w bmw siedzi,też sprawdzał,wciskał z 5minut sprzęgło itp i mówi to żadna dwu masa to łożysko oporowe

 

a wy jak oceniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny staszek widzę zawitał nam na forum.

 

Powiedz, co to za różnica, czy to koło dwumasowe czy łożysko oporowe sprzęgła? Z punktu widzenia użytkownika auta to żadna różnica, bo i tak i tak trzeba zrzucić skrzynię i zweryfikować wszystko - więc po co te głupie pytania czy to to czy tamto? A jak się okaże, że to całość? I łożysko, i dwumas, i komplet sprzęgła, a na dokładkę łożysko pilotujące skrzyni biegów?

Co to zmieni? Opierdzielisz mechanika, albo nas na forum, że z kiepskiego nagrania nikt nie powiedział że to to czy tamto "na bank"?

Aha, fajny "dobry mechanik". Poczytaj sobie na forum o pękających wałach korbowych i śpij spokojnie.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego..dalej nie rozumiesz swojego problemu...to nie elektronika którą mozesz pod kompem zdiagnozować..tutaj trzeba sporo rozebrać i wtedy zobaczyć co i jak....tak jak kolega napisał to równie dobrze moze być jeszcze sprzęgło ale przecież nikt ci na 100% nie odpowie co to z tego filmu
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy Panowie, wału mu pierdolnie to dopiero będzie płacz, i kolejny temat haha niektórym jest ciężko zrozumiec jak wiele doswiadczonych osób zna sie na problemie i wielokrotnie to przerabiali, a przegladając forum jest pełno takich tematów. Najpierw zaczynamy od prostej funkcji SZUKAJ :) i to załatwia problem, tylko trzeba czytac ze zrozumieniem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper Ty chyba nie masz auta tylko opisujesz zasłyszane przypadki.

Popraw tytuł wątku bo admin Cie wykosi.

Ps.

A co do dolegliwości w tym aucie to proszę sprawdź czy opony masz dobre i odpowiednie ciśnienie, bak do pełna , sprawdzić czy płyny są na odpowiednim poziomie , a po resztę to do zaufanego mechanika.Broń Boże nie daj instrukcji mechanikowi co ma robić bo jak Cie posłucha to z autem może być problem.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak,że co mechanik zrobi np zdejmuje kolektor to potem sobie sam odkręcam śrubki np od kolektora(nie zdejmuje go) i przykrecam na nowo po swojemu(może dziwne :mrgreen: ale wiem,że jest wszystko dociśnięte tak jak trzeba)

 

 

a odnośnie tego grzechotania to już dużo wpompowałem w auto przez 1MC 4tys zł i jeszcze dwu masa? ponad 2 koła nie uśmiecha mi się bo brak $$$

 

 

to grzechotanie musi sobie poczekać gdzieś do sierpnia/września bo ja 2koła tak bo trza dwu mase sobie nie skołuje już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak,że co mechanik zrobi np zdejmuje kolektor to potem sobie sam odkręcam śrubki np od kolektora(nie zdejmuje go) i przykrecam na nowo po swojemu(może dziwne :mrgreen: ale wiem,że jest wszystko dociśnięte tak jak trzeba)

 

 

a odnośnie tego grzechotania to już dużo wpompowałem w auto przez 1MC 4tys zł i jeszcze dwu masa? ponad 2 koła nie uśmiecha mi się bo brak $$$

 

 

to grzechotanie musi sobie poczekać gdzieś do sierpnia/września bo ja 2koła tak bo trza dwu mase sobie nie skołuje już

 

"Dociśnięte tak jak trzeba". Buahahahahahhaha, jezu, mało się kawą nie udławiłem. Rozumiem, że posiadasz odpowiednie przyrządy do tego poprawiania, typu najzwyklejszy klucz dynamometryczny chociażby? I rozumiem, że masz wiedzę w jakiej kolejności jakie śrubki dokręcać przy wspomnianym choćby kolektorze?

 

Oj... obyś Ty dojechał do tego września, bo jak nie stać Cię na dwumasę, to nie będzie Cię tym bardziej stać na nowy silnik i do niego dwumasę dodatkowo. A wał korbowy nie śpi, wał korbowy czyha, żeby pęknąć w najmniej oczekiwanym momencie.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś kluczów dyno czy jak tam nie miał tylko grzechotka i dokręcone

 

To widzę, że Ty też nie masz klucza dyno czy jak tam :mrgreen:

Jak masz walniętą dwumasę i będziesz tym tak jeździł to często w tych silnikach pęka z między innymi tego powodu wał. Wtedy musisz kupić nowy silnik albo remont starego dlatego to nie może czekać.

Musisz raczej teraz rozebrać skrzynię i ocenić. Tylko po rozebraniu skrzyni biegów można określić co padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh bo nie wiadomo .....

 

tak jak mówię mechanior mówi dwu masa drugi łożysko oporowe

 

póki co mam jeszcze inne wydatki co do auta

 

bo zdjąc skrzynie i co wtedy jak się ruszy to potem da się to założyć? a co jak rusze i rozsypie się dwu mas czy co tam i wtedy ani 2kola ani auto nei sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.