Skocz do zawartości

jak nowy w środku-duży przebig??


djNaneK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hah.. nieźle..ale myśle ze gdyby zostało dalej w niemczech i jeździło dalej po tych autostradach to 500 000 spokojnie by zrobiło ;) to jest przykład dla ludzi którzy myślą ze sprowadzają auto z 2006r. z przebiegiem 90 000 :D tam to wymieniają auta jak rękawiczki..
http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ta cena :mrgreen: ktory osmlieli sie wydac 80 tys zl za auto z 300000 na liczniku no przeciez lubicie 3 letnie autka gdzies tu wyczytalem :mad2:

 

A Ty co same nówki kupujesz ? Masz już stare to może czas na zmianę co :?:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ta cena :mrgreen: ktory osmlieli sie wydac 80 tys zl za auto z 300000 na liczniku no przeciez lubicie 3 letnie autka gdzies tu wyczytalem :mad2:

 

a co uważasz to auto jako tykająca bombę ? 283tys w 3 lata wiec musiało nawalać codziennie autostrady a to dla 3.0 jest najlepsza forma nabijania km po równych drogach na wysokich biegach a km lecą . Przy dobrym serwisie myślę ,że zrobi spokojnie jeszcze 2 x tyle

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież używanego autka sie nie opłaca się kupować, tylko nówki :) a ile osób z forum ma nówki z salonu ? nie rozumiem krytyki kupowania używanych samochodów. :cool2: tak samo jak nie rozumiem pokazywania tu samochodów z jak najwiekszym przebiegiem w jak najkrótszym czasie. Każdy moze sobie znaleźć na mobilach czy autoskotach taki egzeplarz i go tu wkleić i co? każdy wie że takie auta są. ale są i inne. czemu nikt ich tu nie wkleja? tylko te z rekordowymi przebiegami? dajcie więcej :norty:

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ta cena :mrgreen: ktory osmlieli sie wydac 80 tys zl za auto z 300000 na liczniku no przeciez lubicie 3 letnie autka gdzies tu wyczytalem :mad2:

 

a co uważasz to auto jako tykająca bombę ? 283tys w 3 lata wiec musiało nawalać codziennie autostrady a to dla 3.0 jest najlepsza forma nabijania km po równych drogach na wysokich biegach a km lecą . Przy dobrym serwisie myślę ,że zrobi spokojnie jeszcze 2 x tyle

 

 

nie ale ktory z was da 80 tys za auto sredniej klasy , bo nie jest to zadne porsche , itd ktore ma na tacho 300 tys zaden wiec ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Polacy to krętacze to witaj w klubie:)

 

nie nie witaj w klubie, dlatego od 8 lat nie mieszkam w tym kraju :mrgreen: bo nie mam ochoty patrzec na tych kretaczyn i zlodzieji na kazdym stopniu wlaczajac w to polityke .nie ja dokarmiam polityczne swinie tylko wy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW myślisz że jesteś zza granicą jesteś fajny dla mnie ludzie tam pracujący w większości po prostu nie potrafiła sobie tutaj poradzić i pojechali zza granice po chleb pracując na zmywaku dużo nie osiągnąłeś nie wiem czy wiesz o tym? Większość Polskich Niemców itp przyjeżdża tutaj do fryzjera do dentysty bo tam by mieli się posrać żeby za niego zapłacić. Reasumując nie masz się czym chwalić bo to nie powód do dumy że mieszkasz za granicą to tylko świadczy o tym jakim jesteś nieudacznikiem bo sobie tutaj nie poradziłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że wyjechałeś. Nie zapomnij zrzec się obywatelstwa żeby kretynizm się za Tobą nie ciągnął, chociaż jak czytam co napiałeś to chyba, a nawet napewno już za późno.

 

Ale wiocha..... Skąd Ty się wziąłeś....

 

Pozwole sobie zacytowac w tej chwili klasyka z forum :

" ... lece po popcorn, zaczyna sie" :norty:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DW1225 Boże widzisz ty na prawdę myślisz że jesteś fajny że mieszkasz zza granicą ? Po prostu jesteś nieudacznikiem i tutaj nawet na budowie cie nie chcieli zabrać bo po co im lewus a tam pracujesz pewnie razem z swoją kobietą na 900euro! WOW niesamowite...kobieta pewnie też nieudacznik to pewnie daje to co jej najłatwiej przychodzi a zmywak jaki ci zaoferowali to szczyt możliwości pewnie do Polski przyjeżdżasz bo ci wstyd przed innymi.Jesteś typowym polaczkiem który do niczego w życiu nie doszedł i myśli że będąc za granicą coś sie osiągnęło.Tak swoja drogą mam swoją firmę i jak widzę takich 30 latków którzy przyjechali zza granicy już wiem o nich wszystko popracowali u mnie 1-2 dni i już chcieli pieniądze jak lewdo co na nie zarobili.W Polsce się nie udało zza granice to samo znajomi już się stracili bo się chwalił jaki mu to dobrze wraca po 10 latach...i nie potrafi się odnaleźć nawet w własnym kraju.Troche dużo się rozpisałem ale wiem że na pewno jesteś jendym z nich. Prosze Cie bardzo nie odpisuj już nic bo tylko się kompromitujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę , że ten człowiek wyjechał , trochę grosza powąchał i na głowę mu padło :mad2:

 

Pisać takie bzdury i co to nie ja wiraszka a pewnie z koziej dupy się wywodzi i teraz słoma z butów mu wychodzi :norty:

Dajcie spokój człowiekowi niech sobie żyje w swoim świecie i ma przekonanie ,że jest szczęśliwy :nana:

Jeżdzi autem 7 letnim a mieszka za granicą :duh:

Zwykły burak i tyle :mrgreen:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę napisać sobie co ten inteligent napisał mi na skrzynke :D Kocham takich ludzi totalne dno człowieka

 

 

Poniżej jego wiadomość ambitny chłopak :D

 

Nieudacznikiem to jest twoj stary bo cie [bAD] 60lat i se bmw sprawil . Ja moje mialem pierwsze w wieku 20 lat a kolejne 3lata pozniej a ty czym smigales chyba rowerem pozyczonym od sasiada. Wiec nie [bAD] ze jestes [bAD] lepszy. Madrala [bAD] [bAD] mocher

 

 

I on na prawdę myśli że jest fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieudacznikiem to jest twoj stary bo cie [bAD] 60lat i se bmw sprawil . Ja moje mialem pierwsze w wieku 20 lat a kolejne 3lata pozniej a ty czym smigales chyba rowerem pozyczonym od sasiada. Wiec nie [bAD] ze jestes [bAD] lepszy. Madrala [bAD] [bAD] mocher"

 

e90 to można sobie kupić i w wieku 19 lat dla szczególności jakby ktoś chciał się tu chwalić :P

 

A nieudacznikiem krętaczem i złodziejem to koleś dw1225 sam jest chyba. skoro polaczki to nieudaczniki krętacze i złodzieje to gratuluje stwierdzenia. sam sie tu urodziłes i pojechałeś, bo tu pewnie nie było pracy dla takich jak ty. jak ktoś nie ma dwuch lewych rąk i troche rozumu w głowie to prace w polsce dostanie zawsze. a jak ktoś ma tego rozumu troche więcej to i e90 dorobi się w polsce w polskich złotówkach.

 

A swoją drogą to jak 8 lat pracy w niemczech to e90 z 2007 roku to słabo :)

takiej e90 w niemczech można sie dorobić w 3 miesiace, no chyba że ktoś właśnie na zmywaku pracuje :P

w polsce przez 8 lat pracując na budowie chyba by sie dało odłożyć na ładne e60 nawet :)

no ale przecież 8 lat w niemczech to gościu co śmieje się z kupowania używanych samochód od polaków którzy je sprowadzją.

i jezeli miałeś mnie na myśli to auto kupiłem od niemca.

A nieudacznikami, ketakami i złodziejami to se nazywaj swoją rodzine która sie jeszcze ciebie nie wyrzekła w polsce. pozdrawiam :cool2:

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja se swojej strony skonczyłem i mam nadzieje że ten co się tu najwięcej wymądrza zmądrzeje także i temat się skonczy. bo nie taki chyba jest tutuł tematu...

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajer dęty i tyle.I z powodu istnienia takowych mentalnych insektów opinie o właścicielach naszych aut są takie jakie są.

Szczęśliwie to robactwo szybko zdycha,niezależnie od miejsca gdzie wegetuje.

 

Po kilku godzinach :

 

http://hosting-zdjec.pl/images/165342DUPEK_tn.jpg

 

nie dość że frajer to jeszcze analfabeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czasem mam wrażenie, że moderatorzy za wolno reagują.

Skoro ktoś Was/Nas obraził to zgłoście jego post, po co się nakręcać jak można to zignorować.

 

Poszło parę ostrzeżeń.

Temat zamykam, od paru stron tylko kłotnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.