Skocz do zawartości

[E36 3xx]Nerki przed i po lifcie


kamil781

Rekomendowane odpowiedzi

Bo znalazłem też gdzieś ktoś pisał że nerki spasował i przykleił na klej do atrapy ale moje pytanie czy z pod tych nerek po lifcie nie bd wystawały dziury z miejsc gdzie były nerki przed liftem ? dokładnie mowa o tym http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=5&t=65204 czy to jest prawda że można to tak spasować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcem sie tylko upewnić czy na prawdę nerki po liftwe nie bd pasowały w miejsce tych przed liftem ?

Jak poprzednicy napisali, nerki przedliftowe są większe od poliftowych i jak będziesz próbował założyć w miejsce starych nowe to zostanie szpara i to spora, więc lepiej darować sobie takie rzemiosło :P Zresztą nie trzeba fachowca żeby zobaczyć ze poliftowe mają inny kształt i pasować nie będą.

Zasada jest taka: nerki przedliftowe pasują tylko wraz z atrapą przedliftową, analogicznie jest z poliftowymi :)

 

a może wie ktoś z was co to są za nerki te czarne w tym filmiki bo bardzo mi sie spodobały i chciał by je do swojej zadoptować nerki z 6.52min

Tam na filmiku w 6:52 masz zwykle nerki przedliftowe pomalowane na czarny mat ;) moim zdaniem nie opłaca się kupować nowych matowych z neta... za ta cenę w szczególności :) ja swoje pomalowałem zwykła farbą matową w spray'u jakąś za parę zł i efekt jest identyczny, a wytrzymuję też bezproblemowo mycie myjka, sól itp :)

Zajrzyj do mojego tematu, w ostatnim poście jest zdjęcie już z czarnymi nerkami które sam malowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Znajomy ma przedlift sedana z Mpakiem i zauważyliśmy, że w porównaniu do mojej nawet Mpak jest inny- w innych miejscach i inaczej jest tłoczona atrapa i zderzak.

To tylko na pierwszy rzut oka jest takie same, rzeczywiście jednak różnice są i to spore.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.